Mieszkańcy Torunia coraz częściej wykazują spore zainteresowanie usługami finansowymi oferowanymi przez stacjonarne placówki bankowe. Z tego względu ING otwiera coraz większą liczbę stacjonarnych punktów obsługi klienta indywidualnego i biznesowego na terenie Torunia. Warto jednak wiedzieć, w jaki sposób funkcjonują oddziały ING oraz jakie udogodnienia są proponowane stałym i nowym konsumentom. 

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Toruń – rozmieszczenie oddziałów

Bank ING Toruń posiada sporą ilość punktów obsługi klienta na terenie tego miasta, które rozmieszczone są równomiernie po całej aglomeracji. Warto wiedzieć, że ING Bank Toruń proponuje ciekawe rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Bank ING Toruń dostosował godziny pracy placówek tak, aby każdy zainteresowany konsument zamieszkujący to miasto mógł bez problemu umówić się na spotkanie z doradcą. W przypadku ING Toruń godziny otwarcia zostały dopasowane do większości klientów, którzy potrzebują obsługi najczęściej w późniejszych godzinach popołudniowych. Osoby chcące zaciągnąć szybką pożyczkę gotówkową, założyć konto osobiste oraz uzyskać informacje o aktualnej ofercie mogą udać się do stacjonarnego lokalu, gdzie dostępni są wykwalifikowani doradcy finansowi.

ING Toruń – wpłatomaty i bankomaty

ING Toruń udostępnia też sporą liczbę urządzeń, jakimi są wpłatomaty i bankomaty. Maszyny te są rozmieszczone po całym mieście, a niektóre z nich znajdują się w stacjonarnych punktach ING w Toruniu. Ciekawostką jest fakt, że realizacja transakcji polegających na wpłatach i wypłatach gotówki może odbywać się przez całą dobę, a wszystkie operacje są księgowane na rachunku klienta maksymalnie w ciągu godziny. 

Zdecydowanie warto zapoznać się ze stacjonarną ofertą banku ING w Toruniu. Dzięki temu można dobrać rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego konsumenta. Dogodne godziny pracy, bogata oferta finansowa i wykwalifikowana kadra konsultantów to główne atuty banku.

5/5 - (1 oddanych głosów)