Na terenie Zielonej Góry funkcjonuje wiele instytucji finansowych, które dokładają wszelkich starań, aby zadowolić każdego konsumenta. Ze względu na prężny rozwój tego regionu można zauważyć, że banki decydują się na otwieranie coraz większej ilości stacjonarnych punktów obsługi klienta, które przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Zielona Góra – oddziały, wpłatomaty i bankomaty

Zasady, na jakich działa ING Zielona Góra są proste i wygodne dla każdego zainteresowanego klienta. Ta instytucja stawia przede wszystkim na najwyższą jakość obsługi konsumentów, która przekłada się na wiele pozytywnych opinii. ING Bank Zielona Góra posiada wiele filii na terenie miasta, które działają w dogodnych dla każdego godzinach. Dzięki sporej ilości stacjonarnych punktów obsługi klienta można zapoznać się z aktualną ofertą praktycznie bez żadnych przeszkód nawet w późnych godzinach popołudniowych.

Bankomat ING Zielona Góra znajduje się praktycznie w każdej placówce na terenie tego miasta. Dzięki temu, że urządzenia dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu, każdy klient ma możliwość wykonywania operacji polegających na wpłatach i wypłatach gotówki w dogodnym dla niego czasie. Ciekawostką jest fakt, że każdy wpłatomat ING Zielona Góra jest dostępny nie tylko dla osób posiadających konta w tej instytucji, ale także poza nią. Brak ukrytych opłat, intuicyjny interfejs oraz spora ilość urządzeń to główne atuty, jakimi wyróżnia się ING Bank Śląski Zielona Góra. 

Czy warto być klientem ING Zielona Góra?

Zdecydowanie warto być klientem ING Zielona Góra. Nawiązując współpracę z tą instytucją, można liczyć na wysoki poziom obsługi klienta, dogodny dostęp do wielu usług i placówek stacjonarnych, a także możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb. Zarówno nowi, jak i stali klienci banku ING mogą liczyć na atrakcyjną ofertę finansową z zakresu prowadzenia kont osobistych, udzielania pożyczek gotówkowych oraz kredytów hipotecznych. Wykwalifikowana kadra pracownicza pomoże rozwiązać każdy problem oraz udziela kompleksowej informacji na temat obowiązującej aktualnie oferty finansowej.

Na miejscu można załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem konta osobistego lub firmowego, zastrzec zgubione karty płatnicze oraz dostosować ofertę finansową do swoich potrzeb. Bank ING stacjonujący w Zielonej Górze jest instytucją docenianą przez mieszkańców tego regionu ze względu na doskonałe skomunikowanie punktów obsługi klienta z infrastrukturą miejską.

3/5 - (2 oddanych głosów)