Oddziały mBanku rozlokowane są po niemalże całym kraju, niezależnie od tego, jaka ilość mieszkańców przypada na dany obszar. Główną wytyczną, która określa, ile placówek powstaje na terenie miast i powiatów jest zagęszczenie ludności. Im będzie większe, tym większe jest zapotrzebowanie na nowe punkty stacjonarnej obsługi klienta. Bank wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów raz na jakiś czas podejmuje decyzje o otworzeniu nowej filii, punktu bankomatowego lub wpłatomatu.

mbank infolinia
mbank sesje
mbank swift

Oddział mBank Lublin – czym się charakteryzuje?

mBank Lublin posiada tylko jedną filię poza galerią handlową, która zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta. Pozostałe punkty sprzedaży mBank utworzył wyłącznie w dużych centrach handlowych ze względu na możliwość ich pracy także w soboty. Odwiedzając mBank Lublin, oddział może zaskoczyć nowoczesnym wyglądem wnętrza, profesjonalną obsługą klienta, a także godzinami pracy, które dostosowane są tak, aby każdy klient banku miał możliwość skorzystania z usług bankowości stacjonarnej.

Wpłatomaty i bankomaty mBank Lublin

Wpłatomaty mBank, Lublin umiejscowił głównie w placówkach banku, które rozmieszczone są na terenie całego miasta. Dla osób odwiedzających mBank placówki, Lublin przygotował doskonałe połączenia komunikacją miejską, które umożliwiają szybkie przedostanie się do miejsca, jakim jest bankomat mBank Lublin lub zwykły punkt obsługi klienta. Główny wpłatomat mBank Lublin, ulokowany został w siedzibie banku , która znajduje się w centrum miasta.

Jakie sprawy można załatwić w filii mBank Lublin?

W oddziale mBank Lublin można załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem konta, spłatą zobowiązań, wnioskowaniem o nowe pożyczki, a także stworzeniem lokaty. Warto wiedzieć, że punktu obsługi klienta umożliwiają także założenie konta walutowego oraz zastrzeżenie zgubionej lub skradzionej karty bankomatowej. Stacjonarnie można też rozwiązać wszelkie problemy związane z działaniem bankowości internetowej, wykupić dodatkowe ubezpieczenia na życie, bądź przekazać środki pieniężne do dowolnego odbiorcy.

Oddziały mBank w Lublinie – opinie

Wszelkie usługi proponowane przez mBank Lublin, świadczone są na najwyższym poziomie, dlatego zdecydowanie warto podjąć decyzję o współpracy z tym bankiem na terenie Lublina. Wpłatomaty mBank, Lublin umieścił wszędzie tam, gdzie mogą potrzebować tego klienci chcący dokonać transakcji gotówkowej lub sprawdzić swój stan konta nie mając dostępu do aplikacji bankowości internetowej. Będąc klientem mBanku, można liczyć na całkowicie darmowe wpłaty i wypłaty gotówki w bankomatach mBank Lublin, a także brak dodatkowych opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. 

4.5/5 - (2 oddanych głosów)