MonedoNow

NASZA OCENA

4,2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1 500 – 20 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W MONEDO >>

Nasza opinia o Mondeo Now

Według naszej oceny warto zainteresować się ofertą tej firmy. Dlaczego? Otóż największym atutem pożyczkodawcy jest fakt, iż udziela pożyczek długoterminowych na kwoty do 20 000 złotych i płatnością w równych 48 ratach.

Wady i zalety pożyczki Monedo

Zalety Wady
kciuk Wysoka kwota i długi okres spłaty kciuk w dół Monedo może zaproponować niższą kwotę pożyczki
kciuk Elastyczna oferta kciuk w dół Brak odłożenia płatności rat nawet przy bardzo długim okresie spłaty
kciuk Mało formalności kciuk w dół Pożyczki nie można otrzymać w weekend
kciuk Łatwe procedury kciuk w dół Krótkie godziny pracy BOK
kciuk Możliwość weryfikacji za pomocą aplikacji Kontomatik
kciuk Duża liczba kont bankowych
kciuk Pożyczka dostępna nawet w 15 minut
kciuk Akceptowane są wszystkie rodzaje dochodów

Monedo kontakt

Nazwa Firmy Kreditech Sp. z o.o.
Adres ul. Prosta 51, Warszawa
Kontakt 22 652 60 60; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek-piątek 9:00-18:00

Istnieją trzy sposoby nawiązania kontaktu z Monedo – telefon, mail lub czat z konsultantem. Wśród  klientów Monedo Now opinie w przeważającej większości mówią o tym, że ostatnia opcja kontaktu jest najszybsza i najwygodniejsza. Wystarczy tylko kliknąć ikonę czatu w prawym dolnym rogu strony internetowej i opisać swój problem. Odpowiedź zwykle nadchodzi natychmiastowo.

Kto może wziąć pożyczkę Monedo?

W firmie Monedo pożyczkę mogą zaciągnąć osoby, które spełniają wszystkie stawiane przez pożyczkodawcę warunki. Są to:

 • pełnoletność;
 • polskie obywatelstwo;
 • zamieszkanie i zameldowanie w Polsce;
 • aktualny dowód osobisty;
 • regularne dochody, w wysokości, która pozwalałaby na terminową płatność rat;
 • brak aktywnej pożyczki Monedo – naraz możemy mieć tylko jedną;
 • konto bankowe, numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Monedo oferuje też tzw. kredyt bez BIK. Nie oznacza to wcale, że nie sprawdzi tego rejestru. Zajrzy do niego, ale negatywne wpisy wcale nie muszą oznaczać odrzucenia wniosku. Monedo może w takim przypadku po prostu zaoferować nam niższą kwotę. Rejestry, które sprawdzi firma, to:

 • BIK;
 • KRD;
 • KBIG;
 • Rejestr Dłużników ERIF.

Warto również wspomnieć, że przyznanie w Monedo pożyczki nie jest uzależnione od rodzaju dochodów. Umowa o pracę wcale nie jest konieczna – dostępna jest także pożyczka na 500 plus, pożyczka na rentę, emeryturę, umowę o dzieło, czy alimenty. Muszą być tylko w odpowiedniej wysokości.

Jak zaciągnąć pożyczkę Monedo Now?

W Monedo kredyt to tzw. pożyczka na oświadczenie. To znaczy, że pożyczkodawca nie będzie wymagał od nas żadnych dokumentów poza dowodem osobistym. Nie trzeba załączać żadnych zaświadczeń, czy skanów dokumentów. Zaciągnięcie pożyczki Monedo Now jest bardzo proste – opiera się na kilku krokach:

 1. Wybór kwoty pożyczki. Na stronie internetowej ustawiamy kwotę i okres spłaty, a następnie przyciskamy „Weź pożyczkę”.
 2. Rejestracja. W pierwszej kolejności należy podać swój adres e-mail. Umożliwi to założenie konta w serwisie, za pomocą którego będziemy zarządzać swoim zobowiązaniem. W Monedo logowanie do konta będzie też potrzebne do tego, by zaciągnąć kolejną pożyczkę.
 3. Wniosek. Monedo poprosi nas o podanie danych osobowych, adresu, numeru dowodu osobistego, PESEL-u oraz informacji o wysokości i rodzaju dochodów. Trzeba też podać numer telefonu.
 4. Weryfikacja. Możliwa jest błyskawiczna weryfikacja za pomocą aplikacji Kontomatik.
 5. Oferta pożyczki. Monedo Now może zaproponować nam mniejszą kwotę niż ta, o którą wnioskowaliśmy.
 6. Zaakceptowanie warunków umowy.
 7. Wypłata. Monedo deklaruje, że zwykle następuje to tuż po przyznaniu pożyczki.

Trzeba pamiętać, że w Monedo pożyczka dostępna jest wyłącznie online i nie ma innej możliwości, by ją uzyskać. Osoby poszukujące innych rozwiązań mogą skorzystać z przygotowanych przez nas opcji. Są to między innymi pożyczki dedykowane konkretnym miastom, np. pożyczki Poznań lub też pożyczka do domu, do której zaciągnięcia nie trzeba nawet mieć konta bankowego.

Monedo Now logowanie

W Monedo pl logowanie się do serwisu możliwe jest poprzez zakładkę „Zaloguj się” na stronie internetowej pożyczkodawcy, a następnie podanie swojego adresu e-mail lub numeru telefonu. W następnym kroku wystarczy tylko wpisać hasło do swojego konta. Za pomocą strony www monedo pl logowanie możliwe jest także za pomocą przycisku „weź pożyczkę”, po tym jak ustawimy sobie pożądaną kwotę i okres spłaty. Na ekranie pojawi się wtedy napis „Czy poznaliśmy się wcześniej?”, pod którym należy wpisać swój adres e-mail i zalogować się tak, jak zwykle. Może się zdarzyć, że w Monedo Now problem z logowaniem wystąpi, jeśli w międzyczasie zmieniliśmy e-mail lub numer telefonu. Należy wtedy skontaktować się z pożyczkodawcą, który zweryfikuje naszą tożsamość w inny sposób i umożliwi dalsze korzystanie z konta klienta.

Spłata pożyczki Monedo

Raty pożyczki Monedo Now muszą być spłacone terminowo – nie można tutaj przełożyć płatności lub wydłużyć okresu spłaty. Dostępne na temat Monedo Now opinie świadczą jednak o tym, że firma ta podchodzi do tego tematu prokonsumencko i jest w stanie zgodzić się na indywidualne rozwiązanie problemu. Trzeba jednak pamiętać, że jakiekolwiek ustępstwa w tej kwestii są możliwe tylko w poważnych przypadkach. Należy więc swoją prośbę dobrze uargumentować. Najlepiej też, by nawiązać z Monedo kontakt najszybciej, jak to tylko możliwe.

Długie uchylanie się od spłacania pożyczki Monedo sprawi, że firma będzie mniej skłonna do tego, by dogodnie ustalić dalszy plan spłaty. Może także:

 • naliczać karne odsetki;
 • zgłosić sprawę do windykacji (monity, telefony);
 • sprzedać dług;
 • skierować sprawę do sądu i komornika;
 • wpisać do rejestru dłużników (co praktycznie uniemożliwi korzystanie z innych produktów finansowych).

Monedo opinie klientów

Przy raczej atrakcyjnym produkcie jak, jakim jest pożyczka Monedo opinie klientów są w większej mierze pozytywne. Nie spoczywamy jednak i na bieżąco monitorujemy działania firmy, to jak zmienia się ich oferta lub podejście do klientów. Dlatego zachęcamy, by w sekcji Opinie Monedo opisywać swoje doświadczenia z tą firmą – zarówno te pozytywne, jak i wszystkie uchybienia. Dzięki temu możliwe będzie ulepszenie oferty.

3.5/5 - (4 oddanych głosów)