Kredyty firmowe pomagają wielu przedsiębiorcom rozwinąć skrzydła i stać się mocnym graczem na rynku. Banki obecnie dają właścicielom firm wiele możliwości współpracy. To nie tylko rachunki bankowe dostępne całą dobę, ale także liczne formy finansowania inwestycji oraz kredyty obrotowe. Sprawdźmy, jak na tle innych instytucji wypada oferta Nest Banku.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Nest Bank kredyt firmowy – rodzaje

Nest Bank kredyt dla firm udziela w różnej formie w zależności od aktualnych potrzeb przedsiębiorcy. Oferta tej instytucji to pięć składowych propozycji finansowania, które różnią się między sobą maksymalną kwotą pożyczki oraz oprocentowaniem. Do oferty kredytów firmowych Nest Bank, zaliczamy:

  • Kredyt w ratach
  • Kredyt na rozwój 
  • Kredyt w ratach profesjonalista
  • Płynność finansowa
  • Faktoria

Każdy kredyt dla firmy ma inne warunki, z którymi warto się zapoznać przed nawiązaniem współpracy i ostatecznym podpisaniem umowy. Poniższa tabela przedstawia najważniejsze cechy każdej z ofert finansowania.

BIZNest kredyt w ratach BIZNest kredyt na rozwój BIZNest kredyt w ratach – profesjonalista Płynność finansowa Faktoria
Oprocentowanie od 0,41% Do 550 tys. złotych Do 650 tys. złotych Limit na koncie do 350 tys. złotych Dodatkowe 60 dni na uregulowanie faktur
Do 50 tys. złotych online Brak konieczności wniesienia wkładu własnego Oprocentowanie od 0,71% Brak zaświadczeń ZUS i US Brak konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach
Szybka decyzja w 10 minut Finansowanie do 100% wartości inwestycji Pożyczka na dowolny cel Wstępna decyzja online do 10 minut Szansa na zwiększenie płynności finansowej firmy
Niska marża banku Decyzja nawet w 5 minut Decyzja kredytowa nawet w 1 minutę Wpływy automatycznie zmniejszają zadłużenie

Jak widać na powyższych przykładach w Nest Bank kredyt dla firm występuje w różnych konfiguracjach, które dopasowane są do potrzeb większości firm. Decydując się na konkretną ofertę, warto wcześniej sprawdzić dokładne warunki współpracy oraz ewentualne koszty w razie opóźnienia w spłacie zobowiązania. Nest Bank dla firm przygotował mocno rozbudowaną propozycję produktów finansowych, aby przyciągnąć jak największą liczbę przedsiębiorców.

Inne produkty Nest Banku

nest bank konto osobiste
nest bank konto oszczędnościowe
nest bank kredyt firmowy

Jak złożyć wniosek o kredyt firmowy w Nest Bank?

Niezależnie od tego, czy formą finansowania jest zwykła pożyczka, czy kredyt obrotowy dla firm zawsze warto wiedzieć, jak złożyć wniosek o udzielenie finansowania. Kredyt firmowy Nest Bank często udziela przez internet, dzięki czemu właściciele firm mogą w prosty sposób wnioskować, a przy okazji dowiedzieć się o swoich możliwościach finansowych. W przypadku banku Nest Bank – kredyt dla firm kalkulator okazuje się pomocnym narzędziem pozwalającym na szybkie wyliczenie ewentualnych kosztów finansowania oraz zdolności finansowej przedsiębiorstwa. 

nest bank kredyt dla firm kalkulator

źródło: nestbank.pl

Nest Bank kredyt firmowy – opinie

Czy warto korzystać z usług instytucji Nest Bank? Kredyt dla firm opinie ma bardzo dobre, co świadczy tylko o tym, że warto korzystać z takich usług, będąc właścicielem przedsiębiorstwa. Co ciekawe, Nest Bank kredyt firmowy udziela praktyczne każdemu przedsiębiorcy, który wykazuje chęci długotrwałej współpracy. 

Kredyt dla firm Nest Bank – czy warto się na niego zdecydować

Oczywiście, że warto się zdecydować na kredyt dla firm. Nest Bank pod względem atrakcyjności oferty jest jedną z najchętniej wybieranych instytucji finansowych. Proste wnioskowanie, atrakcyjne oprocentowanie oraz spore kwoty finansowania to tylko niektóre cechy, jakimi wyróżnia się większość propozycji współpracy od Nest Banku dla przedsiębiorców.

5/5 - (1 oddanych głosów)