Co ciekawe, konto oszczędnościowe w Nest Banku to oferta z atrakcyjnym oprocentowaniem, która wyróżnia się na tle konkurencji. Obecnie wiele osób poszukuje wygodnych rozwiązań finansowych pozwalających na bezpieczne ulokowanie swoich oszczędności, aby te mogły dodatkowo zarabiać. Oszczędności, które znajdują się na tego typu rachunku bankowym, są nie tylko odpowiednio zabezpieczone, ale co najważniejsze – nie tracą na wartości.

RANKING KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWYCH >>

Nest Bank konto oszczędnościowe – oferta

Nest Bank w swojej ofercie ma wiele usług finansowych pozwalających na wygodne oszczędzanie oraz pasywny zarobek. Dobrym przykładem atrakcyjnego produktu bankowego jest Nest Bank konto oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem. W porównaniu do konkurencyjnych propozycji dostępnych w innych instytucjach finansowych rachunek oszczędnościowy tego typu wyróżnia się przede wszystkim:

 • Możliwością wypłaty środków w dowolnym czasie
 • Opcja wpłaty środków, dzięki czemu zwiększa się kapitał do naliczania odsetek
 • Swobodny dostęp do rachunku poprzez aplikację mobilną i portal internetowy
 • Ochrona pieniądza w czasie rzeczywistym

Analizując ofertę Nest Bank konto oszczędnościowe występuje w trzech odmianach, do których zaliczamy:

  • Nest Skarbonkę – usługa ta pozwala na szybkie gromadzenie pieniędzy z przeznaczeniem na konkretny cel poprzez tworzenie spersonalizowanych planów oszczędnościowych. Co ciekawe, każdy klient w skali roku może liczyć na oprocentowanie rzędu 1.10%.
  • Nest Oszczędności – krótko mówiąc jest to usługa umożliwiająca oszczędzanie z wysokim procentem w skali roku na poziomie 1,10% do 10 tys. złotych.
  • Nest Rodzinne Oszczędności – rachunek, który cechuje się przede wszystkim bezpieczeństwem transakcji, roczną premią wynoszącą nawet do 30% zwiększającą się wraz z liczbą dzieci w danej rodzinie.

Jak widać, konto oszczędnościowe Nestbank występuje w kilku odmianach dostosowanych do potrzeb większości konsumentów. Szczególną uwagę warto zwrócić na warunki współpracy z tą instytucją. Kiedy środki znajdujące się na rachunku bankowym nie będą już obejmowane akcją promocyjną, będą podlegać oprocentowaniu zmiennemu.

Podobne produkty Nest Bank

nest bank konto osobiste
nest bank konto walutowe
nest bank lokata

Jak założyć konto oszczędnościowe w Nest Banku?

W jaki sposób złożyć wniosek do banku Nest? Konto oszczędnościowe dostępne w ofercie tej instytucji finansowej można założyć tak samo prosto, jak konto bankowe. Obecnie dostępne są dwa sposoby na założenie nowego rachunku do oszczędzania w Nest Banku:

 • Przez internet
 • Osobiście w wybranej placówce

Zarówno nowi, jak i stali klienci tego banku mogą wygodnie złożyć wniosek o nowy rachunek przez internet. Osoby, które posiadają już własne konto osobiste, muszą:

 1. Zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
 2. Złożyć wniosek o „dodatkowy rachunek”
 3. Rozpocząć korzystanie z konta oszczędnościowego

Jak widać, Nest Bank oszczędności pozwala gromadzić na własnym rachunku nawet w ten sam dzień, kiedy zostanie złożony wniosek o jego założenie. Nowi konsumenci, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z tym bankiem, mogą wygodnie udać się do dowolnej stacjonarnej placówki lub założyć konto osobiste online. Takie działania pozwolą na późniejsze założenie rachunku oszczędnościowego.

Nest Bank konto oszczędnościowe – oprocentowanie i opłaty

Warto wiedzieć, że w przypadku Nest Bank konto oszczędnościowe oprocentowanie ma na bardzo dobrym poziomie. Warunkiem jest jednak korzystanie z oferty promocyjnej, która zakłada je na poziomie aż 1,10% w skali roku. Warto wiedzieć, że bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego ani za jego założenie. 

Uwaga! Jedyne koszty to te, które trzeba ponieść w ramach wykonywania operacji płatniczych.

Czym jeszcze wyróżnia się oferta Nest Bank? Oprocentowanie konta oszczędnościowego jest na tyle atrakcyjne, że pozwala na wypracowanie widocznych zysków w stosunkowo krótkim czasie. Analizując Nest Bank konto oszczędnościowe opinie ma na bardzo dobrym poziomie. Z tego względu zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą i podpisania umowy o prowadzenie nowego rachunku do oszczędzania.

Sprawdź konta oszczędnościowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)