Obecnie wiele osób zastanawia się, w jakim banku otworzyć indywidualny rachunek, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Wystarczy przeanalizować aktualnie dostępne oferty, aby zauważyć, iż jedną z ciekawszych opcji jest konto osobiste Nest Banku.

Nest Bank konto osobiste – kto może je mieć?

Konto Nestbank dostępne jest praktycznie dla każdego, kto ukończył 18 rok życia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Niezależnie od tego, czy poszukujemy wygodnej formy oszczędzania, czy łatwego dostępu do finansów przez głowę rodziny Nest Bank oferuje wszystko, co najlepsze.

RANKING KONT BANKOWYCH >>

Podobne produkty Nest Bank

nest bank konto oszczędnościowe
nest bank konto walutowe
nest bank lokata
nest bank jak zamknąć konto

Jak założyć konto w Nest Bank?

Aby założyć konto osobiste w Nest Banku, wystarczy:

 • Przeprowadzić rozmowę wideo z konsultantem
 • Wykonać przelew weryfikacyjny z innego konta
 • Udać się osobiście do oddziału
 • Wypełnić wniosek online

Dopełnienie formalności związanych z założeniem konta osobistego w tej instytucji to prosty proces, który nie zajmuje dużo czasu. Każdy, kto ukończył 18 lat, może ubiegać się o własny rachunek bankowy.

Nest Bank konto – co można zyskać?

Wybierając konto osobiste w tym banku, można zyskać wiele funkcjonalności, które przydają się na co dzień. Istotne jest to, że w ramach prowadzenia rachunku każdy klient może realizować płatności:

 • BLIK
 • Apple Pay
 • Google Pay

Dzięki temu można zapłacić za zakupy wygodnie niezależnie od urządzenia, jakie posiadamy. Co ciekawe, posiadając konto w banku tego rodzaju, realizacja operacji płatniczych przy pomocy zegarka również nie będzie żadnym problemem. W przypadku instytucji Nest Bank konto daje także wiele innych możliwości. Dla osób podróżujących bank przygotował specjalną ofertę rachunku walutowego. Dzięki temu niezależnie od lokalizacji posiadacz rachunku ma zagwarantowaną możliwości realizacji operacji w takich walutach, jak: EUR, USD  GBP.

Konto Nest Bank – opłaty i prowizje

Co jeszcze warto wiedzieć o ofercie Nest Bank? Założenie konta jest całkowicie darmowe, a wszelkie opłaty uwzględnione są w umowie o współpracę. Każdy klient może odpowiednio wcześnie zapoznać się z wszelkimi kosztami związanymi z prowadzeniem konta w Nest Banku. Poniższa tabela przedstawia najważniejsze informacje na ten temat.

Założenie konta 0 złotych
Prowadzenie konta 0 złotych
Opłaty za kartę płatniczą 0 złotych
Wypłata gotówki w bankomatach Nest Banku 0 złotych
Wypłata gotówki w pozostałych bankomatach 6 złotych
Wypłata gotówki w oddziale 0 złotych

Ciekawostką jest też fakt, że standardowe przelewy z uwzględnieniem sesji ELIXIR są całkowicie pozbawione opłat za realizację, natomiast przelewy natychmiastowe to koszt rzędu 4 złotych za jedną operację. Ważną informacją jest też to, że przelew zagraniczny SWIFT kosztuje 30 złotych bez taryfy promocyjnej. Powyższe aspekty świadczą o tym, że w Nest Bank konto daje wiele możliwości i nie generuje znacznych opłat za korzystanie z niego. 

Nest Bank – logowanie do konta

W przypadku Nest Bank logowanie do konta osobistego jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę dedykowaną bankowości online, wpisać swój login i hasło, a następnie w pełni korzystać z funkcjonalności, jakie daje internetowy portal. Biorąc pod uwagę Nest Bank konto osobiste w tej instytucji znacznie ułatwia zarządzanie swoimi finansami poprzez łatwy dostęp do bankowości internetowej i mobilnej. Nest Bank logowanie do konta dostosował tak, aby każdy klient mógł wygodnie zarządzać swoimi finansami z dowolnego miejsca na ziemi.

Czy warto mieć konto osobiste w Nest Bank?

Zdecydowanie warto mieć własny rachunek bankowy w Nestbank. Konto tego typu to nie tylko liczne udogodnienia, ale także brak ukrytych opłat za korzystaniem z jego funkcji. Do głównych atutów konta w Nest Banku, zaliczamy:

 • Darmowe konto bez ograniczeń
 • Ciekawa oferta dla osób oszczędzających
 • Prosty sposób założenia konta
 • Łatwy dostęp do bankowości internetowej i mobilnej

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją banku Nest Bank. Załóż konto, a nie pożałujesz swojej decyzji. Co jeszcze ma wpływ na atrakcyjność oferty banku Nest Bank? Debet na koncie dostępny niemal dla każdego to opcja pozwalająca na zachowanie płynności finansowej w trudniejszych sytuacjach. Wystarczy wejść na stronę banku i zapoznać się z aktualną ofertą.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)