Stale rosnące oczekiwania konsumentów wpływają na działania, jakich podejmują się wszystkie prężnie rozwijające się instytucje finansowe. Banki chcą, by ich oferta była atrakcyjna dla potencjalnego klienta, a wszystkie punkty sprzedaży usług finansowych łatwo dostępne niezależnie od lokalizacji. Pekao jako jedno z wysoko postawionych przedsiębiorstw w branży finansowej, stale inwestuje w swój rozwój polegający na otwieraniu nowych punktów filii.

pekao infolinia
pekao sesje
pekao swift

Bank Pekao SA Białystok – oddziały i ich lokalizacja

Bank Pekao SA Białystok posiada wiele punktów obsługi klienta na terenie miasta. Ich rozmieszczenie jest równomiernie po całej aglomeracji miejskiej, dlatego wszyscy konsumenci z łatwością mogą korzystać z usług bankowości stacjonarnej banku Pekao. Białystok pod względem ilości klientów i ich zainteresowaniem ofertą finansową znajduje się na wysokim poziomie w rankingach internetowych. Najwyższy poziom świadczonych usług to cecha wyróżniająca Pekao Białystok. Oddziały znajdujące się w tym mieście pracują często w wydłużonych godzinach oraz zatrudniają wykwalifikowaną kadrę doradców. Ciekawostką jest fakt, że wszystkie placówki na terenie miasta są doskonale skomunikowane z całą infrastrukturą miejską.

Pekao Białystok – wpłatomaty i bankomaty w mieście

Bankomat Pekao Białystok to zaawansowane technologicznie urządzenie znajdujące się na terenie praktycznie każdej placówki, jaką posiada bank Pekao. Białystok jest prężnie rozwijającym się miastem, dlatego łatwy dostęp do transakcji gotówkowych stał się priorytetem dla tej instytucji. Warto też wspomnieć o licznych wpłatomatach banku Pekao, które również dostępne są dla wszystkich klientów w obrębie miasta. Wszystkie transakcje gotówkowe realizowane przy pomocy tych maszyn, są księgowane maksymalnie w ciągu jednej godziny na rachunku konsumenta. 

Bank Pekao Białystok – co można załatwić stacjonarnie w oddziałach?

Na terenie miasta klienci, jakich posiada bank Pekao SA Białystok, mogą załatwić stacjonarnie wszelkie sprawy związane ze składaniem wniosków o kredyty hipoteczne, gotówkowe, a także zapoznać się z ofertą prowadzenia rachunków bankowych. Bezpieczeństwo i możliwość indywidualnego podejścia przez pracownika banku to główne zalety korzystania ze stacjonarnych usług Pekao SA. Na miejscu w oddziałach Pekao w Białymstoku, można skorzystać z oferty przystosowanej zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

5/5 - (1 oddanych głosów)