Każdy bank na terenie Polski inwestuje w nowoczesne technologie oraz stale zwiększa liczbę swoich stacjonarnych punktów obsługi klienta. Wraz ze zwiększającymi się wymaganiami konsumentów instytucje finansowe muszą dostosowywać swoją ofertę bezpośrednio do ich potrzeb. Bliskość oddziałów Pekao, wpłatomatów oraz bankomatów na terenie Katowic sprawia, że coraz większa liczba kontrahentów decyduje się na podjęcie współpracy z tą firmą.

pekao infolinia
pekao sesje
pekao swift

Pekao Katowice – rozmieszczenie oddziałów

Bank Pekao Katowice jest instytucją, która doskonale rozmieściła swoje punkty obsługi klienta na terenie miasta. Pod względem rozmieszczenia Pekao Katowice, oddziały rozmieścił tak, by każdy mieszkaniec mógł w łatwy sposób dostać się do placówki niezależnie od aktualnego miejsca przebywania. Wartym uwagi jest także poziom obsługi klienta, jaki oferowany jest w oddziałach Pekao. Katowice pod tym względem znajdują się na wysokiej pozycji w niezależnych rankingach odnoszących się do poziomu obsługi klienta i atrakcyjności oferty finansowej. Warto wiedzieć, że liczba stacjonarnych punktów sprzedaży Pekao na terenie Katowic stale się zwiększa, dzięki czemu dostępność usług finansowych jest o wiele łatwiejsza dla wielu konsumentów.

Pekao Katowice – wpłatomaty i bankomaty

Bank Pekao SA Katowice posiada kilkanaście urządzeń, jakimi są wpłatomaty i bankomaty. Wszystkie te maszyny dostępne są przez całą dobę zarówno dla klientów banku, jak i użytkowników spoza niego. Szybkość działania i intuicyjna obsługa to główne cechy, jakimi wyróżnia się bankomat. Pekao Katowice posiada taki sprzęt praktycznie w każdej filii znajdującej się w mieście. Ciekawostką jest także fakt, że urządzenie, jakim jest wpłatomat Pekao Katowice znajduje się także w niezależnych punktach samoobsługowych dla klientów pragnących dokonać transakcji gotówkowych. Wszystkie operacje gotówkowe, jakie realizują maszyny płatnicze Pekao, są księgowane maksymalnie w ciągu godziny.

Pekao Katowice – opinie

Warto wiedzieć, co można załatwić w oddziałach, które posiada bank Pekao SA. Katowice pod względem ich ilości okazują się być doskonale skomunikowanym miastem z bardzo dobrą infrastrukturą bankowości stacjonarnej. W punktach obsługi klienta można załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem rachunku oszczędnościowego, spłatą zobowiązań oraz zastrzeganiem kart płatniczych. Na miejscu konsumenci mogą też starać się o pozyskanie indywidualnej oferty kredytowania lub innych usług związanych z finansami osobistymi.

5/5 - (1 oddanych głosów)