W banku Pekao, kredyt dla firm aktualnie posiada najkorzystniejsze warunki na rynku finansowym. Zaciągając tego typu zobowiązanie, mamy możliwość pokrycia wydatków na rozwój lub założenie działalności niemalże od ręki. Dodatkowo, bank nie wymaga spełnienia wielu restrykcyjnych warunków. Wystarczy jedynie kilka podstawowych kroków, by w ekspresowym tempie otrzymać na konto kredyt dla nowych firm Pekao.

Na czym polega kredyt dla firm Pekao?

Kredyt dla firm to zobowiązanie celowe, które możemy zaciągnąć w Pekao na pokrycie ściśle określonych wydatków. Taka pomoc finansowa jest skierowana zarówno dla osób, które dopiero zakładają działalność, jak również dla przedsiębiorców prowadzących już swój biznes i chcących go bardziej rozwinąć. Biorąc kredyt inwestycyjny Pekao, z otrzymanych środków możemy pokryć wszelkie wydatki na rozwinięcie naszego przedsiębiorstwa. Finansowanie może być związane np. z zakupem potrzebnych urządzeń, stworzeniem profesjonalnej platformy zakupowej lub witryny, czy też z działaniami reklamowymi. W ofercie banku Pekao, kredyt dla firm jest dostępny również w formie pożyczki gotówkowej na dowolny cel. 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT >>

Inne kredyty Pekao

pekao kredyt gotówkowy
pekao kredyt hipoteczny
pekao kredyt konsolidacyjny

Kredyt dla firm Pekao — jakie rodzaje pożyczki są dostępne w ofercie?

Bank Pekao oferuje klientom kredyty na finansowanie działalności w różnej formie. W ofercie są dostępne m.in:

Kredyt na rachunku bieżącym — zobowiązanie udzielane w celu pokrycia płatności w związku z bieżącą działalnością gospodarczą;

Odnawialny kredyt obrotowy — udzielany w celu zapewnienia środków na pokrycie zobowiązaniach w przypadku prowadzenia istniejącej już działalności;

Nieodnawialny kredyt obrotowy — najczęściej zaciągany przez osoby chcące jednorazowo pokryć ważne wydatki z tytułu prowadzenia firmy;

Kredyt inwestycyjny Pekao — środki z kredytu zostaną przeznaczone na finansowanie wydatków związanych z budową, modernizacją lub zakupem środków trwałych. Tego typu kredyt może zostać udzielony jednorazowo w pełnej kwocie lub wypłacany jest w formie transz kredytowych, których wysokość jest dopasowana do kolejnych etapów inwestycyjnych.

Wielocelowy limit kredytowy — W ramach takiego rodzaju zobowiązania możemy zaciągnąć kredyt w rachunku bieżącym, kredyt nieodnawialny obrotowy lub akredytywy.

Szybka pożyczka dla firm — Pożyczka Przekorzystna Biznes — Zobowiązanie nawet do 300 tys. zł. na dowolny cel z 84-miesięcznym okresem spłaty.

Kredyt dla mikroprzedsiębiorców — Zabezpieczenie spłaty 80% kwoty kapitału i odsetek na rachunku bieżącym. Zobowiązanie przyznawane nad do 105 tys. zł z minimalnym okresem kredytowania wynoszącym 3 miesiące.

Dodatkowo, w ramach wsparcia dla przedsiębiorców, mamy możliwość zaciągnięcia w Pekao pomocy finansowej w formie karty kredytowej. Bank proponuje klientom np. kartę MOTO Biznes na transakcje realizowane na stacjach paliw, kartę kredytową MasterCard Business DUO Komfort z elastyczną spłatą zadłużenia w formie rat, kartę Visa Business z wydłużonym terminem spłaty, bez oprocentowania nawet do 56 dni. 

Kredyty w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)