Popularną formą finansowania rozwoju przedsiębiorstw są atrakcyjne kredyty dla firm umożliwiające realizację zaplanowanych inwestycji nawet jeśli dana firma nie posiada na nią aktualnie środków. Warto w tym przypadku zainteresować się ofertą banku ING, który posiada bogatą ofertę rozwiązań finansowych dla działalności gospodarczych chcących inwestować w swój rozwój na rynku.

ING dla firm – jak to działa?

Aby uzyskać kredyt w ING dla firm wystarczy złożyć stosowny wniosek online lub udać się na wizytę w placówce obsługującej klientów biznesowych. Kredyt firmowy może przyjmować różne formy w zależności od celu, na który jest udzielany przez ING. Bank posiada w ofercie różne rodzaje finansowania zależne od możliwości finansowych przedsiębiorstwa oraz sytuacji rynkowej. ING dla firm posiada niezwykle atrakcyjną ofertę, która dopasowana jest do indywidualnych potrzeb każdego konsumenta. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w ING kredyt dla firm występuje także w formie finansowania inwestycji oraz zapewnia gwarancję de minimis będącą idealnym zabezpieczeniem spłaty każdej linii kredytowej.

RANKING KREDYTÓW FIRMOWYCH >>

Inne kredyty ING

ing kredyt gotówkowy
ing kredyt hipoteczny
ing kredyt konsolidacyjny

ING kredyt dla firm – warunki

Każdy, kto decyduje się na współpracę z instytucją ING musi dokładnie sprawdzić warunki finansowania danego przedsięwzięcia. Kredyt dla firm ING wymaga dostarczenia przez przedstawicieli przedsiębiorstwa podstawowych dokumentów finansowych umożliwiających sprawdzenie płynności finansowej firmy i zdolności kredytowej. Jeśli takowa nie posiada zadłużeń, terminowo opłaca wszystkie składki oraz ma odpowiednio wysokie dochody ING kredyt firmowy udziela bez większego kłopotu. Warto wiedzieć, że kredyt dla nowych firm w ING jest jednym z najlepiej oprocentowanych i zabezpieczonych dostępnych spośród wielu instytucji finansowych.

Czy warto zdecydować się na kredyt dla firm w ING?

Kredyt inwestycyjny ING to bardzo atrakcyjna opcja finansowania wszelkiego rodzaju inwestycji w przedsiębiorstwach. Samo złożenie wniosku jest niezwykle proste, a wszelkie formalności można załatwić online lub w siedzibie banku ING. Kredyt firmowy często jest jedyną wygodną formą zrealizowania planów rozwojowych przedsiębiorstwa.

Decydując się na współpracę z tę instytucją warto wiedzieć, w jaki sposób można wnioskować o kredyt oraz jak wygodnie go spłacać. Każdy przedsiębiorca może zainteresować się ofertą, jaką jest pożyczka na 12 miesięcy. Nieważne, czy wniosek jest składany przez małe, czy duże przedsiębiorstwo ten typ zobowiązania jest najlepszym rozwiązaniem dla wielu działalności gospodarczych. Kredyt na start firmy ING to jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku finansowym w Polsce.

Ciekawostką jest fakt, że ING posiada w ofercie także wygodne rozwiązania dla wspólnot mieszkaniowych, które potrzebują finansowania w różnych sytuacjach związanych z nowymi inwestycjami. Wygodne jest także otrzymywanie natychmiastowych środków za wystawione faktury bez oczekiwania na zapłatę od kontrahenta. Jest to jedna z możliwych opcji finansowania, jaką proponuje bank ING.

Kredyty w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)