pekao z żubremBank Pekao jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym w branży finansowej. Oferta firmy dotyczy głównie prowadzenia rachunków bankowych, lokat i obsługi kredytowej klientów. Pod względem kredytów możemy liczyć na szeroką gamę propozycji kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz na raty. Firma została powołana w marcu 1929 roku, decyzją Ministerstwa Skarbu Państwa. Akcjonariuszami początkowymi była: Pocztowa Kasa Oszczędności, Bank Gospodarstwa Krajowego i Państwowy Bank Rolny. Instytucja działająca jako bank komercyjny miała od samego początku swojej działalności na celu obsługę większych skupisk polskiej emigracji.

Jakie produkty oferuje PEKAO?

KREDYTY

pekao kredyt gotówkowy
pekao kredyt hipoteczny
pekao kredyt firmowy
pekao kredyt konsolidacyjny

KONTA / OSZCZĘDNOŚCI

pekao konto oszczędnościowe
pekao konto osobiste
pekao konto walutowe
pekao lokata
pekao konto maklerskie
pekao konto firmowe

INNE

pekao infolinia
pekao sesje
pekao swift
pekao jak zamknąć konto

ODDZIAŁY W TWOIM MIEŚCIE

pekao oddziały

Bank Pekao oferta

Bank Pekao jako instytucja finansowa udziela swoim klientom między innymi kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, a także konsolidacyjnych. Bank Pekao z żubrem jako jeden z nielicznych na rynku stawia zarówno na bankowość stacjonarną, jak i internetową, aby udzielić pomocy jak największej liczbie konsumentów. Prowadzenie rachunków bankowych i otwieranie lokat to główne warianty działalności przedsiębiorstwa Pekao z żubrem. Ciekawym aspektem wartym uwagi jest możliwość inwestowania przez bank w bezpieczne przedsięwzięcia, dzięki czemu klienci biznesowi są coraz częściej zainteresowani ofertą instytucji, jaką jest bank Pekao. Osoby posiadające liczne oszczędności, mogą skorzystać z możliwości inwestycyjnych, które obecnie są najlepszą formą oszczędzania gotówki.

Placówki banku Pekao SA w Polsce

Bank Pekao SA jest prężnie rozwijającą się marką, co przekłada się na jakość świadczonych usług oraz ilość punktów obsługi klienta na terenie całego kraju. Niezależnie od wielkości danej miejscowości, Bank Pekao SA dokłada wszelkich starań, aby jego placówki znajdowały się wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Zwracając uwagę na środki, jakie są stosowane przez tę instytucję, można zauważyć, że liczba bankomatów i wpłatomatów dostępnych do użytku stale wzrasta. Doskonałe umiejscowienie, wysoki poziom obsługi klienta oraz atrakcyjna oferta to tylko niektóre cechy charakteryzujące bank Pekao. Opinie na temat tej firmy znajdujące się w sieci są bardzo dobre i wynikają z dużego poziomu zadowolenia konsumentów.

Jak korzystać z bankowości Pekao?

Istnieje wiele usług zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, które oferuje bank Pekao. Informacje na temat tego, w jaki sposób odbywa się prowadzenie rachunku bankowego, jak można się zalogować do bankowości internetowej oraz gdzie znajdują się placówki, można znaleźć na stronie internetowej instytucji. Warto zapoznać się z możliwościami tego banku, ponieważ jako jeden z nielicznych na rynku stale zwiększa ilość swoich placówek na terenie całego kraju. W wyniku tego korzystanie z usług bankowych staje się o wiele łatwiejsze dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie kontakt bezpośredni z pracownikiem banku Pekao. Opinie krążące w internecie mówią jasno, że korzystanie z usług bankowości Pekao jest bardzo proste i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej.

5/5 - (2 oddanych głosów)