Ciągły rozwój branży nieruchomości wpływa pozytywnie na zwiększające się zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej, a w szczególności kredytami hipotecznymi. Warto wiedzieć, że załatwienie formalności związanych z tą formą finansowania nie byłoby możliwe bez dostępu do stacjonarnych punktów obsługi klienta. Na terenie Łodzi działa wiele placówek bankowych, które przyjmują coraz większą liczbę konsumentów zainteresowanych ofertą produktów finansowych.

pko infolinia
pko sesje
pko swift

PKO BP Łódź – jak działają oddziały?

W przypadku banku PKO BP Łódź rozmieszczenie placówek zostało zaplanowane tak, aby każdy mieszkaniec miasta mógł udać się na spotkanie z doradcą w dowolne miejsce o dowolnej porze. Analizując sposób działania poszczególnych oddziałów, jakie posiada bank PKO BP Łódź, można powiedzieć, że zarówno godziny pracy, jak i lokalizacje są dostosowane do potrzeb większości konsumentów. Stacjonarne punkty obsługi klienta są doskonale skomunikowane z każdą częścią miasta, dzięki komunikacji miejskiej, a niektóre z nich wyposażone są w darmowe parkingi dla klientów. Bank PKO to instytucja, która prężnie się rozwija i dokłada wszelkich starań, aby wszyscy mieszkańcy Łodzi mieli łatwy dostęp do najpotrzebniejszych usług finansowych i nie tylko. Oddziały PKO BP Łódź nie udzielają chwilówki na raty, gdyż nie leży to w profilu ich działalności. Na miejscu obsługiwani są zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni.

Czym wyróżniają się placówki PKO BP w Łodzi?

Do głównych cech, jakimi wyróżniają się poszczególne placówki PKO Łódź, zaliczamy:

 • Doskonałe skomunikowanie placówek z każdą częścią miasta
 • Wykwalifikowana kadra pracownicza
 • Bogata oferta produktów finansowych
 • Możliwość indywidualnego dostosowania usług bankowości
 • Brak opłat za korzystanie z wpłatomatów i bankomatów
 • Dogodne godziny pracy

To tylko niektóre aspekty, jakimi wyróżnia się PKO Bank Polski Łódź. Oddziały pracujące na terenie tego miasta dostępne są dla każdego bez ograniczeń w godzinach ich pracy. Na spotkanie z doradcą najczęściej nie trzeba się umawiać, chyba że chodzi o poważniejsze sprawy związane z wnioskowaniem o kredyt hipoteczny lub stworzenie indywidualnej oferty dla biznesu. Pożyczka od 18 lat na miejscu jest możliwa pod warunkiem zachowania podstawowych wymogów, jakie stawia instytucja wnioskodawcom. Oprócz ukończenia 18 roku życia trzeba także posiadać stałe miejsce zamieszkania oraz miesięczny dochód, który pozwoli na wypracowanie odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej.

Jakie udogodnienia udostępniają placówki PKO BP Łódź?

Ciekawostką jest fakt, że w przypadku PKO BP Łódź oddziały udostępniają wszystkim konsumentom wiele udogodnień takich, jak:

 • Bankomaty i wpłatomaty w każdej placówce
 • Darmowe parkingi
 • Wiele stanowisk do indywidualnej obsługi konsumenta
 • Wydajne kasy
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Bankomaty PKO BP Łódź to urządzenia, które znajdują się praktycznie w każdym stacjonarnym punkcie obsługi konsumenta. Działają przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Każda operacja, jaką realizuje bankomat PKO BP Łódź, jest księgowana na rachunku klienta maksymalnie w ciągu godziny od czasu jej wykonania. Warto wspomnieć, że wpłatomat PKO Łódź jest maszyną, która pozwala na szybką wpłatę środków na konto bez użycia karty. Wystarczy mieć dostęp do aplikacji mobilnej z kodem BLIK, aby zrealizować dowolną transakcję

Warto zastanowić się nad możliwościami, jakie daje konsumentom bank PKO w Łodzi. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz dużej liczbie placówek instytucja spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

5/5 - (1 oddanych głosów)