Na terenie Gdańska funkcjonuje wiele instytucji finansowych, które świadczą swoje usługi stacjonarnie. To jednak nie wszystko, gdyż na miejscu można załatwić szereg spraw związanych z prowadzeniem rachunków osobistych, firmowych i nie tylko. Czym charakteryzują się oddziały Santandera w Gdańsku? Sprawdźmy.

santander infolinia
santander sesje
santander swift

Santander Gdańsk – godziny pracy i lokalizacje placówek

Santander Gdańsk posiada wiele placówek rozmieszczonych po całym mieście, dzięki czemu każdy z mieszkańców może udać się na spotkanie z doradcą niezależnie od tego, w jakiej dzielnicy mieszka. Santander bank stale się rozwija, otwierając co jakiś czas nowe punkty stacjonarnej obsługi klienta, w których przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. To dość istotna kwestia, która wpływa na coraz większe zainteresowanie konsumentów usługami tej instytucji. Dogodne godziny pracy oraz doskonale skomunikowane z komunikacją miejską placówki to jednak nie wszystko. Co jeszcze oferuje Santander Gdańsk swoim klientom?

  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Atrakcyjną ofertę produktów finansowych
  • Kompleksową obsługę w każdym zakresie

Każdy, kto posiada konto bankowe w tej instytucji oraz każdej innej może udać się na miejsce, aby otworzyć również konto firmowe lub zapoznać się z aktualnie prezentowaną ofertą.

Jakie usługi oferują oddziały Santander Gdańsk?

Pożyczka gotówkowa to nie jedyna opcja, która dostępna jest w ramach produktów finansowych proponowanych przez bank Santander. Oddziały Gdańsk przyjmują interesantów, którzy chcą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, konsolidację, założyć własne konto bankowe lub otworzyć rachunek oszczędnościowy. Co ciekawe Santander Consumer Bank Gdańsk stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta, oferując możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkanie z doradcą o dowolnej godzinie.

Transakcje gotówkowe w placówkach banku Santander w Gdańsku

Czym jeszcze wyróżnia się bank Santander Gdańsk? Bankomat dostępny praktycznie w każdej placówce oraz kompleksowa obsługa to jednak nie wszystko. Urządzenia pozwalające na wpłaty i wypłaty gotówki w dowolnym czasie charakteryzują się takimi aspektami, jak:

  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Dotykowe ekrany
  • Całodobowy dostęp 7 dni w tygodniu
  • Brak opłat za realizację transakcji gotówkowych
  • Możliwość wykonywania operacji bez użycia karty płatniczej

Co ważne, Santander Gdańsk wpłatomat posiada niemalże w każdym swoim stacjonarnym punkcie obsługi klienta, dzięki czemu każdy konsument może dokonać wpłaty gotówki, nawet posiadając rachunek bankowy w innej instytucji.

Czy warto zostać stacjonarnym klientem banku Santander Gdańsk?

Zdecydowanie warto zostać stacjonarnym klientem banku Santander. Oddział Gdańsk niezależnie od tego, czy znajduje się galerii handlowej, czy w prywatnym lokalu obsługuje klientów od rana aż do późnych godzin popołudniowych. Istotne jest to, że wszystkie produkty finansowe można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb na miejscu podczas rozmowy z doradcą.

5/5 - (1 oddanych głosów)