Kraków to duże miasto nazwane przez wiele osób stolicą studentów. Właśnie w tym miejscu z roku na rok napływa coraz większa liczba osób, które pozostają na stałe w tych rejonach. Z tego względu Bank BPS stale otwiera nowe placówki na tym terenie. Warto też dodać, iż właśnie w okolicach Krakowa jest najwięcej oddziałów należących do grupy Banku Spółdzielczego.

infolinia bank bps
sesje księgowań bank bps
swift bank bps

Bank BPS Kraków – co warto wiedzieć o tej instytucji?

Na terenie Krakowa działa banków, które mają swoje stacjonarne placówki i świadczą kompleksowe usługi wobec różnych klientów. Bank BPS Kraków to jedna z czołowych instytucji, która cieszy się nie tylko uznaniem konsumentów, ale także posiadaniem wielu oddziałów na tym terenie. Przekłada się to na całkiem spore zainteresowanie usługami bankowymi przez mieszkańców. Bank BPS oddział Kraków to nie tylko główna placówka mieszcząca się w ścisłym centrum, ale także wiele innych oddziałów partnerskich działających w dni robocze. 

Na przestrzeni lat instytucja dokładała wszelkich starań, aby jak najmocniej rozbudować swoją siatkę stacjonarnych punktów obsługi konsumenta. Przełożyło się to na fakt, iż właśnie w Krakowie mieści się największa liczba oddziałów należących do instytucji, jaką jest Bank BPS Kraków. Godziny otwarcia większości z nich dopasowane są tak, by każdy z mieszkańców mógł wygodnie korzystać ze stacjonarnej obsługi w dogodnym dla siebie czasie. Chcesz wiedzieć, czym wyróżnia się BPS Bank w Krakowie? Oto kilka ważnych kwestii:

 • świetna lokalizacja punktów obsługi klienta;
 • bogata oferta usług i produktów bankowych;
 • możliwość załatwienia wielu spraw na miejscu;
 • wygodny kontakt z bankiem stacjonarnie oraz przez infolinię.

Warto też dodać, ze oddziały Banku BPS w Krakowie zatrudniają tylko wykwalifikowaną kadrę pracowników. Doradcy dokładają wszelkich starań, aby poziom obsługi był utrzymywany na jak najwyższym poziomie. To natomiast wpływa na wiele pozytywnych opinii o Banku BPS pojawiających się w sieci już od dłuższego czasu.

Jakie sprawy można załatwić w Banku BPS w Krakowie?

W Banku BPS załatwisz wiele spraw związanych z bankowością indywidualną, biznesową i nie tylko. Oferta instytucji skierowana jest też do rolników, samorządów oraz wspólnot mieszkaniowych potrzebujących pomocy finansowej i nie tylko. Oto sprawy, które da się załatwić w oddziałach:

 • wnioskowanie o kredyt gotówkowy, mieszkaniowy lub inne zobowiązanie finansowe;
 • założenie nowej lokaty;
 • uruchomienie konta bankowego indywidualnego lub firmowego;
 • skorzystanie z opcji inwestowania;
 • wpłata i wypłata gotówki;
 • blokada karty płatniczej;
 • zmiana danych teleadresowych;
 • i wiele innych kwestii…

Każdy, kto ma konto bankowe lub po prostu chce zapoznać się z aktualną ofertą, może udać się do lokalnego punktu należącego do Bank BPS. Oddziały i placówki chętnie przyjmują wszystkich konsumentów w godzinach pracy i świadczą usługi wysokiej jakości. Praktycznie każdy może liczyć na rzetelne podejście do każdej sprawy i rozwiązanie jej tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Wpłatomaty i bankomaty BPS Kraków – jak działają?

Zarówno wpłatomat, jak i bankomat Bank BPS Kraków to funkcjonalny sprzęt pozwalający na wypłatę środków ze swojego konta bankowego w dowolnym momencie. Urządzenia dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu dla wszystkich klientów. Wpłatomat Bank BPS Kraków to głównie maszyny należące do sieci Planet Cash, ale te znajdziesz tylko w określonych lokalizacjach. Jeśli chodzi o bankomaty – te położone są najczęściej w bliskim otoczeniu stacjonarnych punktów obsługi, aby każdy z mieszkańców mógł w prosty sposób wypłacić gotówkę ze swojego konta w banku.

Czy warto zostać klientem BPS w Krakowie?

Opinie klientów oraz oferta Banku BPS są jednoznaczne. Po ich analizie można śmiało stwierdzić, iż warto zostać klientem tej instytucji finansowej. Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra doradców w krakowskich placówkach oraz bogata oferta produktów i usług bankowych to główne cechy nakłaniające do podpisania pierwszej umowy z BPS. Możesz skorzystać z konta bankowego indywidualnego, dla firmy lub opcji pomocy w kwestii dotacji dla rolników i samorządów.

Bank BPS to spółka, która rozrosła się na całą Polskę, a w Krakowie ma prawdopodobnie jedno z większych skupisk oddziałów, gdyż jest ich ponad 100 sztuk. Przekonaj się sam i skorzystaj z oferty, jaką przygotował BPS na terenie Krakowa dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

5/5 - (1 oddanych głosów)