W Polsce wiele instytucji finansowych robi niemalże wszystko, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów oraz zatrzymać tych obecnych. Bank BPS w tej kwestii działa bardzo dobrze, gdyż posiada wiele stacjonarnych punktów obsługi konsumenta na terenie kraju. To jednak nie wszystko, co może zaoferować Ci ten bank. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak działają oddziały i bankomaty BPS? Sprawdź poniższy wpis!

Chcesz sprawdzić adres i godziny pracy konkretnych placówek? Wybierz jedną z poniższej listy!

Bank BPS oddziały na terenie Polski

Zastanawiasz się, jak działa każdy oddział Banku BPS? To proste! Większość placówek dostępna jest dla konsumentów we wszystkie dni robocze w określonych godzinach widocznych bezpośrednio na stronie instytucji. Warto dodać, że w pobliżu punktów obsługi klienta często znajduje się bankomat. Bank BPS udostępnia takie urządzenia całkowicie za darmo wszystkim swoim klientom, dzięki czemu Ci są wysoce zadowoleni ze świadczonych usług. Co warto wiedzieć o punktach obsługi klienta BPS? Oto kilka istotnych kwestii:

 • wykwalifikowana kadra pracowników na miejscu;
 • możliwość załatwienia wielu spraw od ręki;
 • opcja wpłaty lub wypłaty gotówki w kasie banku;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • świetnie dopasowane godziny pracy placówek;
 • łatwy dojazd do placówek komunikacją miejską oraz samochodem ze względu na bliskość parkingów (w większości przypadków).

Bank BPS placówki otwiera niemalże w całej Polsce. Na stronie www tej instytucji możesz łatwo sprawdzić, jak rozmieszczone są poszczególne punkty oraz jakie są ich godziny pracy. Warto dodać, ze największe skupisko lokali, gdzie obsługiwani są konsumenci, znajduje się pomiędzy województwem śląskim a małopolskim. Darmowe bankomaty Bank BPS ma praktycznie przy każdym punkcie obsługi. Co ciekawe, w wielu przypadkach nam miejscu znajdują się też urządzenia należące do sieci Planet Cash, z których klienci Banku Spółdzielczego również mogą korzystać bez żadnych ograniczeń.

Jak sprawdzić, gdzie znajdują się placówki Banku BPS?

Każda placówka Banku BPS ma swoją jasno określoną lokalizację. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób łatwo odnaleźć najbliższy punkt obsługi w Twojej okolicy? Wystarczy, że:

 1. Wejdziesz na stronę Banku BPS.
 2. Klikniesz zakładkę wyszukiwarki placówek.
 3. Określisz swój adres lub odnajdziesz lokal na mapie.
 4. Sprawdzisz adres poprzez kliknięcie konkretnego punktu na mapie.’

Jak widzisz, sprawdzenie dokładnej lokalizacji punktu obsługi konsumenta BPS to prosta sprawa. Bank niestety nie podaje godzin otwarcia punktów w sieci, dlatego przed osobistą wizytą zawsze warto wykonać telefon do oddziału, by zdobyć informację o godzinach pracy.

Warto też dodać, że Bank Spółdzielczy ma swoje główne oddziały niemalże w każdym większym mieście. To właśnie tam można załatwić szereg spraw związanych z bankowością i finansami. 

Bankomaty BPS w Polsce

Każdy, kto ma konto osobiste i nie tylko w BPS Banku może wygodnie i ZA DARMO korzystać z funkcjonalności urządzeń do wpłat i wypłat gotówki. Bank BPS bankomaty udostępnia zazwyczaj w pobliżu swoich placówek, dzięki czemu konsumenci są wysoce zadowoleni z jakości świadczonych usług. Będąc klientem tej instytucji, możesz korzystać z takich urządzeń, jak:

 • bankomaty BPS Banku przy oddziałach;
 • bankomaty i wpłatomaty sieci Planet Cash.

Bank BPS oddziały ma praktycznie w całej Polsce, dzięki czemu wpłata lub wypłata gotówki z konta jest bezproblemowa. Co jednak w sytuacji, kiedy placówki są zamknięte np. w weekendy lub święta? W takim przypadku jedynym dostępnym rozwiązaniem jest wykonanie transakcji gotówkowej przy pomocy sprzętu należącego do instytucji, jaką jest Bank BPS. Bankomaty bez prowizji to dobra opcja, która wyróżnia ten bank spośród innych działających na terenie kraju.

Jak skontaktować się z dowolną placówką banku BPS?

Planujesz zostać klientem instytucji – Bank BPS? Jakie bankomaty za darmo – to częste pytanie zadawane przez osoby zainteresowane współpracą z tym bankiem. W tym przypadku darmowe transakcje gotówkowe zrealizujesz przez dedykowane bankomaty BPS lub te należące do sieci Planet Cash. Warto też dowiedzieć się, w jaki sposób można skontaktować się z konkretną placówką BPS na terenie kraju. W tym przypadku numery telefonów są dostępne na stronie internetowej banku. Więcej na temat oferty instytucji można dowiedzieć się także na infolinii.

Dobrym przykładem jest Bank BPS Kraków. W tym przypadku godziny otwarcia mieszczą się w przedziale od 9:00 do 17:00 w dni robocze. Uwaga! Obsługa kasowa konsumentów jest skrócona o 30 minut w stosunku do standardowego czasu pracy oddziału. Aby skontaktować się z tą placówką możesz zadzwonić pod dedykowany numer telefonu dostępny na stronie www lub poprosić o pomoc konsultanta na infolinii.

Oddziały BPS w Polsce – jakie sprawy można załatwić na miejscu?

W oddziałach Banku BPS można załatwić wiele spraw związanych z bankowością biznesową oraz indywidualną. Na miejsce możesz udać się jako klient indywidualny, właściciel przedsiębiorstwa lub rolnik czy nawet przedstawiciel samorządu. Bank swoją ofertę dostosował tak, aby każdy mógł znaleźć usługi i produkty dopasowane do swoich potrzeb. Udając się do stacjonarnego punktu obsługi, załatwisz takie sprawy, jak:

 • zmiana danych teleadresowych;
 • założenie nowego konta osobistego lub firmowego;
 • złożenie wniosku o kredyt gotówkowy lub inną formę finansowania;
 • założenie nowej lokaty bankowej;
 • uruchomienie konta oszczędnościowego;
 • wymiana walut;
 • złożenie wniosku o dotacje unijne dla firm i rolników;
 • i wiele innych spraw…

Bank BPS bezpłatne bankomaty udostępnia zawsze w pobliżu swoich placówek, dzięki czemu te cieszą się całkiem sporym ruchem w ciągu tygodnia. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co można załatwić w oddziale? Do spraw realizowanych z pomocą doradców zaliczamy też obsługę kasową klientów przez Bank BPS. Wypłaty z bankomatów to nie jedyna możliwa forma pozyskania gotówki. Kiedy udasz się do placówki w godzinach pracy punktu kasowego, masz możliwość wypłaty dowolnej kwoty ze swojego rachunku bankowego i to bez żadnych ukrytych koszów transakcji.

Opinie o placówkach banku BPS

Opinie o Banku BPS w większości przypadków są naprawdę pozytywne. Wystarczy przejrzeć kilka z nich, aby utwierdzić się w przekonaniu, iż warto zostać klientem instytucji, jaką jest Bank BPS. Które bankomaty bez prowizji są dostępne dla klientów? Według recenzji oraz informacji bezpośrednio na stronie banku – wszystkie należące do BPS i Planet Cash. Konsumenci posiadający usługi i produkty w tej instytucji doceniają głównie takie aspekty, jak:

 • dogodne godziny pracy oddziałów;
 • przejrzysta oferta dopasowana do potrzeb konsumenta;
 • możliwość łatwego sprawdzenia adresu konkretnego punktu obsługi;
 • wykwalifikowana kadra doradców finansowych na miejscu.

Biorąc pod uwagę opinie, zdecydowanie warto zastanowić się nad współpracą z Bankiem BPS. Jeśli szukasz usług, które zadowolą Cię w 100% i nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów za wypłaty środków z bankomatów, koniecznie postaw na tę instytucję finansową.

Jakie produkty proponują stacjonarne oddziały Banku BPS?

Stacjonarne punkty obsługi konsumenta BPS oferują wiele różnych produktów dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów. Chcesz wiedzieć, jakich? Oto lista najpopularniejszych usług i produktów bankowych:

 • kredyty gotówkowe;
 • kredyty mieszkaniowe;
 • lokaty;
 • konta oszczędnościowe;
 • kantor wymiany walut;
 • inwestycje;
 • i wiele innych…

Potrzebujesz rzetelnego podejścia do sprawy przez doradców finansowych? A może cenisz sobie możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb? W takim razie z usług Banku BPS będziesz zadowolony w 100%.

Kogo obsługują placówki BPS?

Oddziały Banku BPS na terenie Polski obsługują klientów:

 • indywidualnych;
 • biznesowych;
 • rolników;
 • wspólnoty mieszkaniowe;
 • samorządy.

Z tego względu oferta BPS jest mocno rozbudowana. Praktycznie każdy jest w stanie znaleźć na miejscu usługi i produkty, które będą świetnie dopasowane do własnych potrzeb. Co ciekawe, doradcy klienta w placówkach mają doświadczenie w branży finansowej oraz sporą wiedzę z zakresu kredytów, finansów oraz różnych form inwestowania.

Czy warto zostać klientem BPS w Polsce?

BPS Bank ma wielu zwolenników w Polsce, co przekłada się na ciągły rozwój tej instytucji finansowej. Stale zwiększająca się liczba oddziałów, wygodny dostęp do infolinii oraz możliwość zarządzania własnymi finansami przez bankowość elektroniczną to główne cechy tej instytucji. Jeśli szukasz komfortu, atrakcyjnych warunków współpracy oraz braku ukrytych opłat np. za wypłatę środków w punkcie kasowym, koniecznie postaw na Bank BPS. Gwarantujemy, że każdy, kto nawiązuje współpracę z tą instytucją, jest w pełni zadowolony z jakości świadczonych usług. Przekonaj się sam i załóż swoje konto bankowe lub zaciągnij pierwszy kredyt gotówkowy w BPS.

Dodatkowe produkty oraz informację

kredyt gotówkowy bank bps
sesje księgowań bank bps
infolinia bank bps
5/5 - (1 oddanych głosów)