Warszawa to ogromne miasto, w jakim mieszka mnóstwo osób. Na terenie tej miejscowości jest spore zróżnicowanie mieszkańców pod względem wieku, statusu społecznego oraz zamożności. Obecnie jednak wszyscy poszukują jednego, a mianowicie wygodnego dostępu do finansów w banku, który dostosowuje się do potrzeb konsumentów. Taki właśnie jest BPS Bank działający na terenie Warszawy. Nie wierzysz? Sprawdź szczegóły znajdujące się w poniższym wpisie.

infolinia bank bps
sesje księgowań bank bps
swift bank bps

Bank BPS Warszawa – placówki

Bank BPS Warszawa to punkt, który jest główną siedzibą tej instytucji. Każdy z mieszkańców Warszawy może skorzystać z możliwości obsługi konsumenta na miejscu niezależnie od tego czy jest już klientem tej instytucji, czy dopiero chce zapoznać się z ofertą. Zastanawiasz się, jak działa Bank BPS – oddział Warszawa? W tym przypadku sprawa jest prosta. Placówka jest czynna w godzinach od 9:00 do 17:00 w dni robocze. Warto dodać, że obsługa kasowa odbywa się w nieco innych godzinach, a mianowicie od 9:30 do 16:30. Każdy, kto ma aktywne konta bankowe, kredyty gotówkowe lub inne produkty może korzystać z pełni możliwości stacjonarnej obsługi na terenie Warszawy.

Oddziały Banku BPS w Warszawie występują w różnych konfiguracjach. Znajduje się w tym miejscu jeden stacjonarny punkt obsługi, który jest jednocześnie główną siedzibą tej instytucji finansowej. Ten punkt znajdziesz pod adresem:

Grzybowska 81

00-844 Warszawa

Udając się na miejsce, możesz załatwić wiele spraw jako klient banku lub osoba zainteresowana tylko ofertą. Na terenie Warszawy mieści się też co najmniej kilkanaście innych placówek, które działają tak, aby zadowolić wszystkich konsumentów. Bank BPS Warszawa – ulica Grzybowska 81 to główna siedziba instytucji. Na szczęście w mieście jest też mnóstwo innych placówek, które chętnie przyjmują klientów.

Bank BPS Warszawa ulica Płocka – co to za punkt obsługi?

Bank BPS Warszawa ulica Płocka to punkt, który znajduje się nieopodal centrum miasta. Na miejscu obsługiwani są klienci indywidualni, biznesowi, rolnicy, a także przedstawiciele samorządów. Placówka pracuje tylko w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00. Dokładne godziny pracy oraz zasady funkcjonowania znajdziesz na stronie internetowej banku lub dowiesz się więcej, dzwoniąc na infolinię.

Ile placówek BPS mieści się w Warszawie?

Na terenie aglomeracji miasta Warszawa mieści się co najmniej kilkaset placówek należących do spółki Banku Spółdzielczego. Chcesz wiedzieć, czym wyróżniają się konkretne punkty należące do instytucji, jaką jest Bank BPS Warszawa? Godziny otwarcia oddziałów są raczej standardowe i obejmują tylko dni robocze od godziny 9:00 do 17:00. Ze względu na bardzo dużą liczbę oddziałów praktycznie każdy z mieszkańców może wygodnie korzystać z możliwości, jakie dają stacjonarne punkty obsługi. Doradcy na miejscu zawsze dokładają wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich interesantów.

To jednak nie wszystko, gdyż stacjonarne oddziały BPS rozmieszczone są raczej równomiernie po całej Polsce. Nie ulega jednak wątpliwości, że te na terenie Warszawy cieszą się największą popularnością ze względu na wysoki poziom zagęszczenia mieszkańców.

Jakie sprawy da się załatwić na miejscu w dowolnym oddziale BPS Warszawa?

Jeśli chodzi o Bank BPS Warszawa oddziały przyjmują różne typy klientów. Podstawowy podział wygląda następująco:

 • konsumenci indywidualni;
 • klienci biznesowi;
 • rolnicy;
 • wspólnoty mieszkaniowe;
 • samorządy.

Udając się na spotkanie ze stacjonarnym doradcą, załatwisz wiele spraw takich, jak:

 • kredyty mieszkaniowe;
 • kredyty gotówkowe;
 • zmiana danych osobowych i teleadresowych;
 • blokada karty płatniczej;
 • odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • założenie nowego konta bankowego, lokaty lub rachunku oszczędnościowego;
 • skorzystanie z możliwości inwestowania;
 • i wiele innych opcji…

To wszystko, co jest w stanie zaoferować Ci stacjonarnie Bank BPS. Oddziały i placówki pod względem godzin pracy, lokalizacji oraz doświadczenia pracowników są dostosowane tak, aby każdy był w 100% zadowolony z proponowanej obsługi klienta.

Co mówią klienci na temat oddziałów BPS w Warszawie?

BPS to instytucja, która stawia głównie na wysoki poziom jakości obsługi konsumenta każdego rodzaju. Przekłada się to na świetne opinie klientów, które jasno wskazują na wiele pozytywnych aspektów związanych ze współpracą z tym bankiem. Zaliczamy do nich takie czynniki, jak:

 • atrakcyjna oferta produktów finansowych;
 • możliwość dopasowania usług do własnych potrzeb;
 • brak opłat za korzystanie z bankomatów i wpłatomatów;
 • doświadczona kadra pracowników w placówkach;
 • i wiele innych…

Analizując opinie o punktach obsługi konsumenta Banku BPS na pewno o wiele łatwiej podejmiesz decyzję o tym czy założyć konto bankowe, czy też nie. Pamiętaj, że propozycja współpracy od tej instytucji to także kredyty gotówkowe i mieszkaniowe na atrakcyjnych warunkach pod względem oprocentowania. Wybierając tę instytucję, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, czas oraz nerwów.

Wpłatomaty i bankomaty BPS Warszawa

Wpłatomat i bankomat Bank BPS Warszawa dostępny jest niemalże na terenie całej aglomeracji miasta. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową banku w odpowiednią zakładkę, a wygodnie sprawdzisz lokalizację wszystkich bankomatów i wpłatomatów. Te dostępne są dla konsumentów przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Warto dodać, że wpłatomat Bank BPS Warszawa to głównie urządzenia należące do sieci Planet Cash. Te również są dostępne całkowicie za darmo bez jakichkolwiek opłat dodatkowych za realizację transakcji.

Jak wiele instytucji finansowych Bank BPS wie, że transakcje gotówkowe to nieodłączny element bankowości, z jakiej korzysta niemalże 100% konsumentów. Im więcej urządzeń do transakcji gotówkowych, tym lepiej. Z tego względu BPS otwiera nowe maszyny zawsze w pobliżu stacjonarnych placówek i nie tylko tak, aby każdy mógł skorzystać z możliwości wypłaty środków ze swojego konta bankowego.

5/5 - (1 oddanych głosów)