Katowice cieszą się ogromnym wzrostem liczby ludności oraz ciągłym rozwojem infrastruktury miejskiej. Jest to prężnie rozwijające się miasto, dlatego usługi bankowe świadczone stacjonarnie również muszą być na odpowiednim poziomie. Przekonajmy się, w jaki sposób funkcjonują oddziały BNP w Katowicach.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

Oddziały BNP Paribas Katowice – rozmieszczenie placówek

BNP Paribas Katowice to bank, który ponad wszystko stawia dobro swoich konsumentów. Warto zauważyć, iż wszystkie placówki BNP Katowice przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Na terenie miasta znajduje się kilka stacjonarnych punktów obsługi, które działają nawet do godziny 18:00.

To ważne! Przed wyjściem na spotkanie z doradcą do wybranej placówki BNP Paribas należy sprawdzić dokładne godziny jej pracy.

Bank BNP Paribas Katowice to nowoczesna instytucja finansowa wyróżniającą się wieloma aspektami takimi, jak:

 • Bogata oferta produktów finansowych;
 • Bliskość parkingów i przystanków miejskich;
 • Łatwy dostęp do bankomatów i wpłatomatów;
 • Wykwalifikowana kadra pracowników.

Biorąc pod uwagę wszystkie te atuty, można bez żadnych obaw udać się do dowolnego oddziału BGŻ BNP Paribas Katowice i zapoznać się z aktualną ofertą. To nic nie kosztuje, a współpraca może przynieść wiele dobrego dla obu stron.

BNP Paribas Katowice – wpłatomaty i bankomaty

W przypadku BNP Paribas Katowice oddziały udostępniają całkowicie za darmo wszystkie swoje wpłatomaty i bankomaty. Czym wyróżniają się te urządzenia?

 • Dotykowymi ekranami;
 • Udogodnieniami dla niepełnosprawnych;
 • Dostępnością przez całą dobę; 
 • Niezawodnością.

Jakie operacje można realizować stacjonarnie będąc klientem BNP Paribas Katowice? Bankomat to maszyna pozwalająca na wygodną wypłatę środków bezpośrednio z konta bankowego w BNP Paribas Katowice. Wpłatomat natomiast jest urządzeniem, dzięki któremu wpłata pieniędzy na swój rachunek nie jest żadnym problemem.

BNP Paribas Katowice – opinie klientów

Opinie konsumentów na temat funkcjonowania banku BNP w Katowicach są bardzo dobre. Wielu klientów docenia przede wszystkim:

 • Dogodne godziny pracy;
 • Łatwy dojazd do placówek na terenie miasta;
 • Atrakcyjną ofertę produktów finansowych;
 • Wykwalifikowaną kadrę doradców. 

To cztery najważniejsze atuty BNP w Katowicach, jakie doceniane są przez większość mieszkańców tej miejscowości korzystających z bankowości stacjonarnej.

BGŻ BNP Paribas Katowice – oferta banku

Porównując bank BNP do innych instytucji finansowych działających na terenie Katowic można śmiało stwierdzić, iż jest to firma warta uwagi. Co ciekawe, w ofercie stacjonarnej znajdują się przede wszystkim kredyty, pożyczki i konta bankowe. Warto też nadmienić, że doradcy stacjonarni chętnie pomagają też w załatwianiu takich spraw, jak np. zmiana danych osobowych lub założenie firmy.

Zachęcamy do zapoznania się ze stacjonarną ofertą tej instytucji poprzez spotkanie z doradcą w dowolnym lokalu. BNP w Katowicach to dobry wybór zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

5/5 - (2 oddanych głosów)