Kraków to prężnie rozwijające się miasto, którego mieszkańcy poszukują wygodnego dostępu do stacjonarnych usług bankowych. Wynika to głównie z chęci szybkiego załatwienia formalności i spraw związanych np. z prowadzeniem rachunku osobistego lub firmowego. Czy warto być klientem BNP i udać się na spotkanie z doradcą w stacjonarnej placówce? Sprawdźmy!

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

BNP Paribas Kraków – jak rozmieszczone są placówki?

BNP Paribas Kraków ma swoje placówki praktycznie w całym mieście. Wiele z nich znajduje się w ścisłym centrum miasta, ale są też takie, które obejmują obrzeża Warszawy. Dlaczego na taki sposób rozmieszczenia punktów obsługi klienta zdecydował się BNP Paribas? Głównie ze względu na takie aspekty, jak:

  • Poziom zainteresowania konsumentów bankowością stacjonarną;
  • Liczbę ludności na danym terenie;
  • Wiek mieszkańców;
  • Poziom rozwoju infrastruktury i komunikacji miejskiej w konkretnej lokalizacji.

BNP Paribas Kraków pod względem rozmieszczenia swoich placówek jest jedną z najlepiej rozbudowanych instytucji na terenie kraju. Dzięki temu każdy mieszkaniec Krakowa może wygodnie dostać się do wybranego oddziału i spotkać się z wybranym doradcą.

BNP Paribas Kraków oddziały – godziny pracy

Biorąc pod uwagę godziny pracy placówek BNP Paribas Kraków, oddziały funkcjonują często nawet do godziny 18:00. Dokładny czas pracy wybranego punktu obsługi konsumenta warto zawsze sprawdzić na stronie internetowej banku lub zadzwonić na infolinię, gdzie można uzyskać takową informację.

Jakie sprawy można załatwić w oddziałach BNP Paribas Kraków?

Udając się do oddziału BGŻ BNP Paribas Kraków, można załatwić z pomocą doradcy wszelkie sprawy związane z prowadzeniem konta osobistego lub firmowego i nie tylko. Wybierając stacjonarną obsługę klienta, każdy może złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, gotówkowy lub konsolidacyjny.

To ważne! Podczas wizyty w stacjonarnym punkcie obsługi klienta koniecznie trzeba zabrać ze sobą aktualny dowód osobisty celem identyfikacji klienta przez doradcę!

Pożyczki na dowód w tym banku są dostępne tylko dla klientów posiadających rachunki bankowe własne w tej instytucji. Wynika to ze względu na fakt, iż w ten sposób BNP może dokonać łatwej autoryzację użytkownika i analizy jego finansów wraz ze zdolnością kredytową.

BGŻ BNP Paribas Kraków placówki – transakcje gotówkowe

Udając się do BNP Paribas Kraków, placówki umożliwiają realizację transakcji gotówkowych zarówno w kasach, jak i przy wpłatomatach lub bankomatach. Dzięki temu można w prosty sposób wpłacić środki na swoje konto w BNP Paribas Kraków. Bankomaty dostępne są praktycznie w każdej krakowskiej placówce w godzinach pracy oddziału. Warto też zauważyć, iż urządzenia tego typu często znajdują się na ścianach zewnętrznych, dzięki czemu dostęp do nich jest możliwy przez całą dobę. W BNP Paribas Kraków wpłatomaty wyposażone są w takie udogodnienia, jak:

  • Ekrany dotykowe;
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych;
  • Opcję wypłaty środków bez użycia karty np. BLIK;
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia stanu konta.

Uwaga! Wszystkie wpłatomaty i bankomaty BNP dla klientów tej instytucji dostępne są całkowicie za darmo.

BNP Paribas Kraków oddziały – opinie

Opinie na temat funkcjonowania tej instytucji są bardzo dobre i głównie wynikają z bogatej oferty produktów finansowych i dogodnych godzin pracy. Warto też nadmienić, iż klienci stacjonarnych placówek BNP Kraków doceniają też zaangażowanie doradców w kompleksową pomoc przy wyborze danej oferty. Ważne jest też to, że pożyczka bez BIK w Krakowie nie zalicza się do oferty BNP.

Czy warto korzystać z usług BNP Paribas Kraków w oddziałach?

Zdecydowanie warto skorzystać z usług doradców pracujących w stacjonarnych punktach obsługi klienta BNP na terenie Krakowa. Dlaczego? Głównie ze względu na możliwość dopasowania oferty do swoich indywidualnych potrzeb oraz opcję szybkiej autoryzacji transakcji płatniczych. Wszyscy mieszkańcy Krakowa mogą wygodnie dostać się do każdej placówki BNP, gdyż te są doskonale skomunikowane z całą infrastrukturą miejską.

5/5 - (1 oddanych głosów)