Mieszkańcy Łodzi nie od dziś poszukują wygodnego dostępu do stacjonarnych usług bankowych. Nie każdy jednak wie, że tylko osobiście da się załatwić niektóre sprawy związane ze współpracą z konkretną instytucją finansową. Jak w tym przypadku wypada bank BNP? Sprawdźmy!

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

Oddziały BNP Paribas Łódź – lokalizacje

BNP Paribas Łódź posiada kilka swoich stacjonarnych punktów obsługi klienta na terenie tej miejscowości. Większość z nich znajduje się w ścisłym otoczeniu centrum, co przekłada się na zadowolenie konsumentów. Warto wspomnieć o tym, że podczas otwierania nowych oddziałów BGŻ BNP Paribas Łódź brane są pod uwagę takie czynniki, jak:

  • Wiek mieszkańców;
  • Liczba mieszkańców;
  • Poziom zainteresowania usługami bankowości stacjonarnej;
  • Status rozwoju infrastruktury miejskiej. 

Placówki BNP Paribas Łódź znajdują się w kluczowych lokalizacjach jeśli chodzi o ich połączenie z infrastrukturą miejską. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy mogą łatwo dojechać do wybranego punktu z dowolnego miejsca na terenie Lublina.

BNP Paribas Łódź – godziny pracy placówek

BGŻ BNP Paribas oddziały Łódź najczęściej rozpoczynają swoją pracę od godziny 9:30-10:30 oraz kończą najpóźniej o godzinie 18:00. Warto jednak zawsze sprawdzić konkretne godziny funkcjonowania danego punktu obsługi klienta, zanim udamy się na spotkanie z doradcą. Tak dostosowane godziny wpływają na fakt, że z usług BNP Paribas mogą korzystać wszyscy zainteresowani mieszkańcy w dogodnym dla nich czasie.

BNP Paribas Łódź – jak wpłacać i wypłacać środki?

Biorąc pod lupę BNP Paribas Łódź, placówki zasługują na dużą pochwałę ze względu na poziom ich technologicznego zaawansowania. Dlaczego? Warto wiedzieć o tym, że BNP Paribas Łódź wpłatomaty posiada prawie w każdej swojej placówce, a te są dostępne dla wszystkich klientów całkowicie za darmo.

To ważne! Zarówno wpłatomaty, jak i bankomaty BNP udostępniane są przez całą dobę, pod warunkiem, że znajdują się na zewnątrz danej siedziby bankowej.

W przypadku BNP Paribas Łódź bankomat jest urządzeniem, które nie pobiera żadnych prowizji za wykonywane transakcje. Należy też pamiętać, że maszyny tej instytucji wyróżniają się przede wszystkim takimi aspektami, jak:

  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych;
  • Opcja wykonywania transakcji bez użycia karty;
  • Wszechobecne panele dotykowe;
  • Kamery zabezpieczające transakcję.

Jak widać, ta instytucja stale inwestuje w swój rozwój, co przekłada się na poziom satysfakcji konsumentów na terenie Łodzi.

Co można załatwić w BNP Paribas Łódź?

W BNP w Łodzi pożyczka na dowód dostępna jest tylko dla klientów posiadających rachunki bankowe. Wynika to ze względu na fakt, iż bank w takiej sytuacji instytucja nie musi dodatkowo weryfikować wnioskodawcy.

W stacjonarnych punktach obsługi klienta BNP można też złożyć wniosek o zmianę danych osobowych, starać się o kredyt hipoteczny oraz założyć konto oszczędnościowe. Aby jednak zapoznać się z całą ofertą produktów finansowych, warto wybrać się do wybranej placówki BNP w Łodzi i porozmawiać z doradcą. 

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją współpracy od tej instytucji i podpisania umowy np. o rachunek firmowy. BNP to ceniona przez wielu konsumentów instytucja finansowa działająca na terenie całego kraju, a w tym w Łodzi. Wystarczy poświęcić kilka chwil, aby bez wcześniejszego umawiania się znaleźć ciekawe rozwiązania finansowe z doradcą pracującym w danej placówce BNP.

5/5 - (1 oddanych głosów)