W Lublinie wielu mieszkańców poszukuje wygodnych rozwiązań finansowych, które dostępne są także stacjonarnie. Ze względu na stały rozwój infrastruktury miejskiej oraz ciągły napływ nowej ludności na teren tej miejscowości usługi bankowe świadczone lokalnie cieszą się coraz większą popularnością. Jak w tym przypadku wypada bank BNP w Lublinie? Sprawdźmy.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

BNP Paribas Lublin – jak rozłożone są placówki na terenie miasta?

Na terenie tego miasta znajduje się kilka placówek BNP Paribas Lublin. Bank rozmieścił je głównie na podstawie takich danych, jak:

 • Poziom zainteresowania konsumentów usługami bankowymi;
 • Liczbę mieszkańców;
 • Wiek mieszkańców;
 • Poziom zaawansowania komunikacji miejskiej na danym terenie.

Na podstawie powyższych danych BNP Paribas Lublin otwiera swoje placówki. Dzięki temu każdy mieszkaniec ma łatwy dostęp do usług świadczonych przez lokalne punkty obsługi konsumenta. Pomimo tego, że BNP Lublin nie ma w tej miejscowości wielu własnych oddziałów, to jednak na spotkanie z doradcą w większości przypadków nie trzeba się wcześniej umawiać.

BGŻ BNP Paribas Lublin – godziny pracy oddziałów

Biorąc pod uwagę zasadę funkcjonowania BGŻ BNP Paribas Lublin, warto wiedzieć, że placówki tej instytucji otwierane są najczęściej w dni robocze o godzinie 10:30 a zamykane około godziny 18:00. Przed wyjściem na spotkanie z doradcą bez wcześniejszego umówienia się, warto sprawdzić konkretne godziny pracy placówek, aby uniknąć sytuacji, że ta będzie zamknięta. BNP Paribas to instytucja, która ponad wszystko stawia zadowolenie swoich klientów, dlatego godziny pracy oraz oferta produktów finansowych zostały dopasowane tak, aby zadowolić jak największą grupę mieszkańców Lublina.

BNP Paribas Lublin – bankomat i wpłatomat

Co ciekawe, BNP Paribas Lublin bankomat i wpłatomat posiada praktycznie w każdym swoim oddziale oraz wybranych punktach infrastruktury miejskiej. Większość z nich dostępna jest przez całą dobę dla wszystkich klientów BNP Paribas Lublin. Wpłatomat to urządzenie, które ma takie funkcjonalności, jak:

 • Dotykowe ekrany;
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • Opcję realizacji transakcji bez użycia karty.

Warto też nadmienić, że każda maszyna należąca do tej instytucji działa bezawaryjnie i pozwala zarówno na wpłatę, jak i wypłatę środków z rachunku bankowego. To jednak nie wszystko co oferuje instytucja BNP Paribas Lublin. Oddziały świadczą wysokiej jakości usługi, a każdy klient obsługiwany jest przez wykwalifikowanego doradcę finansowego.

BNP Paribas Lublin – opinie konsumentów

Bank BNP ma bardzo dobre recenzje od konsumentów w internecie. Wszyscy klienci zwracają uwagę przede wszystkim na takie aspekty, jak:

 • Rozbudowana oferta produktów finansowych;
 • Wykwalifikowana kadra doradców;
 • Dobrze skomunikowane placówki z infrastrukturą miejską;
 • Łatwy i darmowy dostęp do wpłatomatów i bankomatów.

Według konsumentów jest to instytucja, która zasługuje na szczególną uwagę ze względu na atrakcyjne rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Niemalże każdy udając się na spotkanie do stacjonarnego punktu obsługi BNP może liczyć na fachowe doradztwo w zakresie prowadzenia rachunku bankowego lub zaciągania zobowiązań.

Oddziały BNP Paribas Lublin – jakimi sprawami się zajmują?

Klienci tego banku wybierając się do dowolnej placówki na terenie Lublina, mogą załatwić na miejscu wszelkie sprawy związane ze zmianą danych osobowych, prowadzeniem konta osobistego lub firmowego oraz złożyć wniosek o udzielenie dowolnej formy finansowania przez bank. Biorąc pod uwagę mnogość spraw, które da się załatwić z pomocą doradcy, ta instytucja zdecydowanie jest warta uwagi.

Może Cię zainteresować:

5/5 - (1 oddanych głosów)