W ostatnich kilku latach Olsztyn przeżywa swoje prawdziwy renesans odnotowując coraz większy napływ ludności na te tereny oraz wzrost liczby inwestycji realizowanych w tej miejscowości. Przekłada się to na zapotrzebowanie mieszkańców na usługi bankowe świadczone w stacjonarnych punktach. Sprawdźmy, jak o swoich klientów dba bank BNP w Olsztynie.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

Oddziały BNP Paribas Olsztyn – jak są zlokalizowane?

BNP Paribas Olsztyn ma swoje stacjonarne punkty obsługi konsumenta na chwilę obecną w dwóch lokalizacjach. Jeden z nich położony jest w północnej części miasta, natomiast drugi w południowej. Mimo to wszyscy mieszkańcy Olsztyna mogą w prosty sposób dostać się do wybranej placówki. BGŻ BNP Paribas Olsztyn nie stawia na ilości swoich lokali, ale jakość obsługi klienta, która utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Czym wyróżniają się placówki BNP Paribas Olsztyn? Do najważniejszych aspektów zaliczamy takie, jak:

 • Doskonała lokalizacja pozwalająca na dojazd komunikacją miejską;
 • Wydłużone godziny pracy;
 • Bogata oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych;
 • Wykwalifikowana kadra doradców finansowych.

To tylko niektóre czynniki, jakimi wyróżniają się istniejące placówki BNP Olsztyn. W dużej mierze przekłada się to na wzrost zadowolenia konsumentów, a co za tym idzie większe szanse na przyciągnięcie nowych klientów do banku.

BNP Paribas Olsztyn oddziały – co można w nich załatwić?

Co można załatwić na miejscu w BNP Paribas Olsztyn? Oddziały oprócz tego, że przyjmują klientów indywidualnych i biznesowych, dodatkowo umożliwiają załatwienie od ręki takich spraw, jak:

 • Złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę;
 • Zmianę danych osobowych;
 • Założenie nowego konta osobistego lub firmowego;
 • Zapoznanie się z aktualną ofertą produktów finansowych.

To jednak nie wszystko. W stacjonarnych punktach obsługi klienta BNP Paribas można też wpłacić lub wypłacić gotówkę w kasie z pomocą doradcy. 

BNP Paribas Olsztyn – wpłaty i wypłaty gotówki

W przypadku BNP Paribas Olsztyn bankomat jest urządzeniem ogólnodostępnym dla każdego klienta posiadającego rachunek bankowy w tej instytucji. Co to oznacza w praktyce? Maszyny należące do BNP w Olsztynie charakteryzują się takimi aspektami, jak:

 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • Brak opłat za wypłatę gotówki;
 • Całodobowy dostęp;
 • Maksimum bezpieczeństwa.

Co jeszcze można powiedzieć na temat transakcji gotówkowych w BNP Paribas Olsztyn? Wpłatomat to urządzenie, które umożliwia szybką wpłatę gotówki bezpośrednio na swój rachunek bankowy. Co ciekawe, wszystkie maszyny należące do tej instytucji są udostępniane całkowicie za darmo pod warunkiem, że klient posiada konto w BNP.

BNP Paribas Olsztyn – opinie

Wiele osób mieszkających na terenie Olsztyna docenia możliwości, jakie daje im współpraca z bankiem BNP. Oprócz bogatej oferty produktów finansowych konsumenci doceniają też dogodne godziny pracy i dużą wiedzę doradców.

Warto poświęcić nieco czasu i udać się na spotkanie z doradcą w BNP w Olsztynie, aby poznać propozycję współpracy, która można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

5/5 - (2 oddanych głosów)