Szczecin jako nadmorskie miasto doskonale się rozwija i stale zwiększa liczbę swoich mieszkańców. Przekłada się to na coraz większe zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej, a to ma odzwierciedlenie w rozwoju instytucji finansowych na terenie tej miejscowości. Warto jednak wiedzieć, w jaki sposób funkcjonuje bank BNP w Szczecinie.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

Placówki BNP Paribas Szczecin – w jaki sposób funkcjonują?

Wszystkie placówki BNP Paribas Szczecin działają nawet do godziny 18:00, dzięki czemu wszyscy konsumenci na terenie tej miejscowości mogą udać się na spotkanie z doradcą w dogodnych dla siebie godzinach. BNP Szczecin wyróżnia się przede wszystkim:

 • Doskonałą lokalizacją placówek;
 • Wykwalifikowaną kadrą doradców finansowych;
 • Bogatą ofertą produktów finansowych.

BNP Paribas Szczecin to bank, który prężnie się rozwija i stawia przede wszystkim na maksymalne zadowolenie konsumentów. Warto mieć to na uwadze zastanawiając się, z jaką instytucją nawiązać współpracę na terenie tej miejscowości.

BGŻ BNP Paribas Szczecin – jakich klientów przyjmuje?

BGŻ BNP Paribas Szczecin przyjmuje wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki bogatej ofercie produktów finansowych niemalże każdy znajdzie rozwiązania skrojone na miarę swoich potrzeb.

To ważne! Udając się do punktu BNP Paribas, trzeba zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości, aby zrealizować jakąkolwiek transakcję lub podpisać nową umowę.

BNP Paribas Szczecin – transakcje gotówkowe

Warto też wspomnieć o tym, w jaki sposób można realizować transakcje gotówkowe, będąc klientem BGŻ BNP Paribas. Oddziały Szczecin udostępniają całkowicie za darmo swoje wpłatomaty i bankomaty, które znajdują się w większości placówek, jak i w wybranych miejscach na terenie Szczecina. Co więcej, można powiedzieć o BNP Paribas Szczecin? Bankomat to przede wszystkim:

 • Dotykowy ekran;
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • Darmowe transakcje dla posiadaczy konta w BNP;
 • Opcja realizacji operacji bez użycia karty. 

W przypadku BNP Paribas Szczecin wpłatomat dostępny jest dla każdego przez 24 godziny na dobę. Warto mieć na uwadze fakt, iż jest to urządzenie pozwalające na szybką wpłatę oraz wypłatę gotówki bezpośrednio z użyciem swojego rachunku bankowego.

Oddziały BNP Paribas Szczecin – opinie klientów

Opinie klientów na temat funkcjonowania tej instytucji są szczególnie dobre. Większość konsumentów docenia takie aspekty, jak:

 • Dogodne godziny pracy; 
 • Doświadczeni doradcy w oddziałach;
 • Bogata oferta produktów finansowych;
 • Darmowy dostęp do wpłatomatów i bankomatów.

Jak widać, wiele aspektów przemawia za tym, aby zapoznać się ze stacjonarną ofertą tego banku. Na spotkanie z doradcą nie trzeba się wcześniej umawiać, a kolejki w placówkach BNP nie są nadmiernie długie. Oznacza to, że czas oczekiwania na obsługę jest znacznie krótszy niż w innych bankach.

Co da się załatwić udając się do placówek BNP Paribas w Szczecinie?

Wybierając się na spotkanie z doradcą w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta BNP w Szczecinie można liczyć na szybkie załatwienie spraw związanych z prowadzeniem konta, kredytami oraz obsługą walutową. Co ciekawe, w kasie banku można za odpowiednią opłatą pobierać środki pieniężne oraz wpłacać je na swój rachunek.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą placówek BNP w Szczecinie i podpisania umowy np. o nowe konto osobiste lub firmowe. To bank, który ponad wszystko stawia zadowolenie swoich klientów. W kilka chwil można uzyskać wygodny dostęp do usług bankowych i to bez ukrytych kosztów. 

Może Cię zainteresować:

5/5 - (2 oddanych głosów)