Mieszkańcy Szczecina coraz częściej poszukują wygodnego dostępu do usług bankowości stacjonarnej. Wiele banków na terenie tego miasta stara się sprostać zmieniającym się wymaganiom konsumentów. Sprawdź, jak w tym przypadku radzi sobie BOŚ Bank w Szczecinie. To instytucja finansowa, która ma ponad 30 lat doświadczenia w branży.

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

Placówki BOŚ Bank w Szczecinie – w jakich godzinach działają?

Masz w BOŚ Bank konto osobiste i szukasz wygodnego sposobu na kontakt z doradcą finansowym? Jeśli tak, to dokonałeś świetnego wyboru. BOŚ Bank Szczecin stawia przede wszystkim na stały rozwój swoich usług, dzięki czemu klienci zainteresowani ofertą są obsługiwani tak szybko, jak tylko to możliwe. Pamiętaj, że w wyborze najlepszej instytucji do współpracy pomogą Ci rankingi online, w których bardzo dobrze wypada właśnie BOŚ Bank. Oddziały Szczecin są dostępne dla każdego klienta – zarówno tego biznesowego, jak i indywidualnego.

W przypadku BOŚ Bank Szczecin godziny otwarcia placówek są ustalone odgórnie przez bank. Na spotkanie z doradcą w dowolnej placówce udasz się bez problemu w godzinach od 9:30 do 17:00. Dokładne godziny funkcjonowania sprawdzaj na stronie Internetowej banku, gdyż te od czasu do czasu ulegają pewnym zmianom.

Infolinia BOŚ Bank również będzie pomocna jeśli chodzi o sprawdzenie godzin pracy dowolnie wybranej placówki. Wielu spraw nie załatwisz jednak z doradcą przez telefon, dlatego często lepiej udać się do stacjonarnej placówki wraz z dowodem osobistym. To najłatwiejszy sposób na sprawne załatwienie praktycznie każdej sprawy.

Bankomaty i wpłatomaty, czyli transakcje gotówkowe w BOŚ Banku w Szczecinie

Bank Ochrony Środowiska Szczecin udostępnia swoje bankomaty i wpłatomaty całkowicie za darmo dla wszystkich swoich klientów. To ogromny atut tej instytucji, który wpływa na stały napływ nowych klientów nie tylko na terenie Szczecina, ale i całej Polski. Wpłatomat i bankomat BOŚ Bank Szczecin to urządzenia, które mają takie cechy charakterystyczne, jak:

 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • dotykowe ekrany;
 • intuicyjny interfejs;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Zastanawiasz się, jak wpłacić pieniądze do BOŚ Bank Szczecin? Placówki umożliwiają wpłatę gotówki w punkcie kasowym za dodatkową opłatą lub zrealizowanie transakcji bezpośrednio we wpłatomacie. W tym przypadku możesz wykorzystać w 100% darmowy wpłatomat BOŚ Bank. Szczecin to spore miasto, gdzie mieszka naprawdę dużo osób. Z tego względu bank stawia na prężny rozwój swojej infrastruktury.

Co da się załatwić w placówkach BOŚ Bank Szczecin?

Czym wyróżnia się Bank Ochrony Środowiska – Szczecin? Oddziały na tym terenie świadczą wysokiej jakości usługi finansowe, dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej i doświadczonej kadry doradców. Na miejscu w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta załatwisz takie sprawy, jak:

 • zmiana danych teleadresowych i osobowych;
 • złożenie wniosku o kredyt, pożyczkę lub nowe konto bankowe;
 • złożenie dyspozycji zamknięcia konta bankowego (tylko stacjonarnie lub korespondencyjnie);
 • wpłata lub wypłata gotówki w punkcie kasowym.

Oczywiście to nie wszystko, co da się załatwić w placówce na terenie miasta, jakim jest Szczecin. BOŚ Bank umożliwia też szybkie zapoznanie się z ofertą produktów i usług bankowych. Wystarczy, że spotkasz się z doradcą i poprosisz o przedstawienie aktualnej oferty. Na miejscu bez problemu uruchomisz też lokaty BOŚ Bank.

Opinie konsumentów na temat BOŚ Banku w Szczecinie

Zanim podejmiesz decyzję o nawiązaniu współpracy z daną instytucją finansową, koniecznie sprawdź wszystkie opinie. O BOŚ Bank w sieci znajdziesz wiele informacji, a między innymi te pochodzące od aktywnych klientów korzystających z kont bankowych i innych produktów finansowych. Większość osób docenia takie aspekty, jak:

 • dogodne godziny pracy placówek;
 • wykwalifikowana kadra pracowników banku;
 • ciekawa oferta produktów finansowych;
 • darmowe bankomaty i wpłatomaty.

Oprócz powyższych konsumenci na terenie Szczecina cenią sobie także bliskość darmowych parkingów wygodny dojazd komunikacją miejską do dowolnej placówki BOŚ Banku.

O czym trzeba pamiętać podczas wizyty w oddziale BOŚ Banku w Szczecinie?

Zanim udasz się na spotkanie z doradcą w stacjonarnym punkcie obsługi klienta, koniecznie weź ze sobą aktualny dowód osobisty. Tylko na podstawie tego dokumentu pracownik banku będzie w stanie zweryfikować Twoją tożsamość. W przeciwnym razie nie załatwisz żadnej sprawy w oddziale ani na infolinii. Wizyta w placówce banku BOŚ w większości przypadków odbywa się sprawnie i bez zbędnego oczekiwania na doradcę. W oddziałach pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem w branży finansowej. Dzięki temu masz pewność, że Twoja sprawa zostanie załatwiona kompleksowo i bez zbędnych komplikacji.

Potrzebujesz zablokować dostęp do karty płatniczej, która zaginęła? A może chcesz zamknąć konto osobiste w tym banku? O ile pierwszą sprawę załatwisz na infolinii, o tyle kwestie związane z usunięciem rachunku bankowego są do zrealizowania osobiście w placówce banku. Możesz też wysłać wniosek w dowolnej sprawie korespondencją tradycyjną, ale licz się z tym, że sprawa będzie rozpatrywana znacznie dłużej niż w przypadku osobistego spotkania z doradcą finansowym BOŚ Banku w Szczecinie.

Czy warto korzystać z usług BOŚ Banku, mieszkając w Szczecinie?

Zastanawiasz się, czy warto przejrzeć ofertę banku BOŚ w Szczecinie i nawiązać współpracę? W przypadku tej instytucji możesz wygodnie założyć konto osobiste, firmowe, a nawet lokatę. Wystarczy, że udasz się do dowolnego punktu obsługi, a wszystkiego dowiesz się na miejscu.

BOŚ Bank jest bankiem z wieloletnią tradycją. Firma podchodzi z pełnym zaangażowaniem w obsługę klienta, a także rozszerzanie swojej oferty produktów i usług. Szukasz wygodnego dostępu do pomocy doradców finansowych? A może cenisz sobie dobrze dopasowane godziny pracy oddziałów? Jeśli tak, koniecznie sprawdź, co może zaoferować Ci BOŚ Bank w Szczecinie. Serdecznie zachęcamy do spotkania z pracownikiem banku, zapoznania się z ofertą i podpisania umowy.

Może Cię zainteresować:

4.5/5 - (2 oddanych głosów)