W dzisiejszych czasach posiadanie osobistego konta w banku to niezbędne minimum, aby wygodnie zarządzać swoimi finansami oraz realizować płatności online, a także te zbliżeniowe w sklepach stacjonarnych. Pamiętaj, że własny rachunek bankowy powinien być przede wszystkim dobrze dopasowany do Twoich potrzeb oraz co najważniejsze, niedrogi w utrzymaniu. Nie wiesz, jak wybrać najlepsze konto osobiste? W przypadku BOŚ Bank sprawa jest prosta. Poniżej znajdziesz ciekawe informacje na temat konta bankowego w tej instytucji finansowej.

RANKING KONT BANKOWYCH >>

Podobne produkty BOŚ Bank

konto oszczędnościowe boś bank
konto walutowe boś bank
lokata boś bank
zamknięcie konta boś bank

Konto bankowe w BOŚ Bank – co warto o nim wiedzieć?

W BOŚ Bank konto bankowe dostępne jest dla klientów indywidualnych w dwóch różnych wersjach. Tylko odpowiednio dobrany rachunek sprawi, że będziesz w stanie zarządzać swoimi finansami tak, jak tego potrzebujesz. W przypadku BOŚ Bank konto osobiste dostępne jest w dwóch podstawowych wersjach, a mianowicie:

 • konto bez kosztów;
 • konto VIP.

Czym charakteryzują się poszczególne rachunki w tej instytucji? Zacznij od konta bez kosztów, które dostępne jest dla każdego konsumenta na co dzień za zero złotych. EKonto bez kosztów to takie, które założysz na następujących warunkach:

 • 0 złotych za otwarcie rachunku i prowadzenie dla aktywnych klientów;
 • 0 złotych za wypłaty powyżej 100 złotych z każdego bankomatu;
 • wygodny dostęp do bankowości Internetowej za 0 złotych;
 • darmowe przelewy krajowe;
 • liczne korzyści dla osób, które otrzymują na konto osobiste BOŚ Bank świadczenia w ramach 500+.

Ranking kont osobistych jasno wskazuje, iż ten rachunek bankowy jest naprawdę warty uwagi. Uwzględniając warunki korzystania z konta bankowego, zdecydowanie warto zainteresować się tą ofertą. Jeśli chcesz złożyć wniosek o nowy rachunek w tym banku, wystarczy, że złożysz stosowny wniosek online i poczekasz na kontakt ze strony doradców. Konto BOŚ Bank w ofercie bez kosztów pozwala zminimalizować wydatki do minimum. Dzięki dodatkowej karcie debetowej Mastercard nie zapłacisz ani złotówki za korzystanie z bankomatów, karty oraz płatności zbliżeniowych do 100 złotych.

Drugim typem konta jest rachunek VIP BOŚ Bank. Konto bankowe tego typu pozwala na:

 • darmowe wypłaty kartą na całym świecie;
 • darmowe wpłaty gotówkowe w oddziałach banku;
 • darmową realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty;
 • brak opłat za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach nie mniejszych niż 7500 złotych.

W tym przypadku również bez problemu skorzystasz z płatności zbliżeniowych np. telefonem. Dodatkowo zarówno w ramach konta bez kosztów oraz VIP wybierzesz indywidualny wizerunek karty z dowolnym motywem przewodnim związanym ze zwierzętami. 

Dlaczego warto mieć konto Internetowe BOŚ Bank?

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto mieć własne konto Internetowe? BOŚ Bank to spółka, która stawia na zadowolenie swoich klientów oraz profesjonalne podejście do każdej sprawy. W BOŚ Bank założenie konta jest w 100% darmowe, a nie wszystkie konta na rynku dostępne są za darmo. Internetowy ranking kredytów gotówkowych jasno wskazuje na fakt, że o wiele łatwiej jest otrzymać finansowanie, jak i złożyć wniosek o jego udzielenie będąc posiadaczem konta w BOŚ Bank. Założenie konta przez Internet jest bardzo proste i nie wymaga zbyt wielu formalności. Do podpisania umowy o nowy rachunek, wystarczy Ci aktualny dowód osobisty. EKOkonto BOŚ Bank to głównie:

 • dostęp do darmowych porad prawnych w ramach usługi Mecenas Direct;
 • minimum formalności na etapie zakładania rachunku;
 • wygodny dostęp do konta przez aplikację mobilną oraz serwis transakcyjny;
 • dostęp do wygodnych płatności cyklicznych;
 • promocje w ramach usług chargeback i innych…

Jak założyć konto bankowe w BOŚ Bank?

Chcesz mieć konto BOŚ Bank? Opłaty i prowizje nie powinny Cię zniechęcić. W obydwu przypadkach dostępnych w ofercie tej instytucji koszty prowadzenia konta wynoszą okrągłe 0 złotych tak samo, jak przelewy krajowe oraz wypłaty środków w bankomatach na terenie całego kraju, a nawet i Europy. Znajdujące się w ofercie konto dla młodych to dobra opcja dla każdego, kto szuka pierwszego banku dopasowanego do swoich potrzeb. Natychmiastowe przelewy Elixir oraz powiększone limity dzienne transakcji to główne ograniczenia rachunku w BOŚ Bank. Założenie konta samo w sobie jest proste i ogranicza się do dwóch metod:

 • osobista wizyta w stacjonarnej placówce tej instytucji finansowej;
 • kontakt z doradcą przez infolinię;
 • wypełnienie formularza na stronie Internetowej.

Jeśli chodzi o BOŚ Bank, konto Internetowe jest świetną opcją, która znacznie ułatwi zarządzanie swoimi finansami. Obecnie każdy ma prawo założyć rachunek w BOŚ Bank. Jak założyć konto osobiste przez Internet? To bardzo proste. Uzupełniasz wniosek, wysyłasz i czekasz na odpowiedź pracownika banku.

Czy przeniesienie konta z innego banku do BOŚ Bank jest możliwe?

Przeniesienie rachunku bankowego z innej instytucji jest bardzo proste jeśli chodzi o BOŚ Bank. Opłaty za konto osobiste są niewielkie, a transfer środków z innego, zamykanego rachunku bankowego to minimum formalności do spełnienia. Zakładając rachunek bankowy w BOŚ, otrzymasz wszystko to, czego tylko potrzebujesz. Umowę podpiszesz bezpośrednio w oddziale lub u kuriera. Pamiętaj, że ta instytucja ułatwia klientom przejście z innego banku do siebie. Dzięki temu transfer środków z innego konta bankowego do BOŚ zawsze będzie darmowy dla wszystkich nowych kontrahentów.

Konto osobiste a pożyczka w rachunku

Chcesz wiedzieć, czy warto wziąć pożyczkę w BOŚ Bank? Konto osobiste opinie ma na bardzo dobrym poziomie. To jednak świadczy o prostocie funkcjonowania tego rachunku. Kiedy masz konto osobiste w BOŚ Bank, wygodnie złożysz wniosek o udzielenie pożyczki lub kredytu gotówkowego. W niektórych przypadkach bank nie będzie wymagać dodatkowej dokumentacji. Jeśli Twoje dochody wpływają na konto od co najmniej 3 miesięcy, bez problemu możesz złożyć wniosek o udzielenie finansowania i otrzymać je nawet w kwadrans.

Pamiętaj, że pożyczka bez BIK nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie dostępna w żadnym z banków na terenie Polski – tak samo jest w przypadku BOŚ Banku. Jako nowy, jak i stały klient możesz wnioskować o pożyczki na naprawdę atrakcyjnych warunkach. W ramach finansowania dla stałych klientów masz szansę wynegocjowanie lepszej oferty pod kątem oprocentowania oraz prowizji. 

Czym wyróżnia się konto bankowe w BOŚ Banku?

Rachunek bankowy w BOŚ Bank to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Wiele osób decyduje się na współpracę z tą spółką. Jakie są najważniejsze cechy konta bankowego? Na przykładzie BOŚ Banku jest to:

 • funkcjonalność;
 • wygodny dostęp do Internetu;
 • możliwość realizowania płatności zbliżeniowych oraz online.

Konto bankowe w tym przypadku to dobra inwestycja w swoją przyszłość. Zastanów się jeszcze nad tym, jaki wariant rachunku wybierzesz. Możesz postawić na maksymalne bezpieczeństwo i niskie koszty prowadzenia konta w BOŚ. Kiedy wybierzesz rachunek VIP, dodatkowo za darmo wypłacisz pieniądze z bankomatów w kraju i za granicą. BOŚ Bank stawia na maksymalne zadowolenie swoich konsumentów, rozwój aplikacji mobilnej oraz ekologiczne rozwiązania związane z nowoczesnymi technologiami.

Dlaczego zostać stałym klientem BOŚ Banku?

Jako stały klient BOŚ Banku będziesz mieć pewność, że środki na rachunku bankowym będą w pełni bezpieczne. Zdecydowanie warto założyć własne konto w BOŚ, chociażby ze względu na takie aspekty, jak:

 • bezpieczne logowanie do serwisu i aplikacji mobilnej;
 • dla rachunku VIP brak ograniczeń transakcji;
 • brak ukrytych kosztów;
 • możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych oraz transakcji krajowych bez żadnych opłat.

Pamiętaj, że decydując się na konto bankowe w BOŚ, o wiele łatwiej otrzymasz także kredyt gotówkowy lub pożyczkę. Szukasz funkcjonalnego rachunku, który spełni w 100% Twoje oczekiwania? Jeśli tak, to idealnym wyborem będzie konto osobiste w BOŚ Banku. W tym przypadku całkowicie za darmo otworzysz rachunek, wykonasz przelew i co najważniejsze sprawdzisz stan swojego konta. W ciągu kilku sekund zalogujesz się do aplikacji na telefon przy pomocy biometrii. Brzmi świetnie? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy punkt obsługi konsumenta i załóż nowy rachunek w banku.

Przekonaj się, że warto wybrać konta bankowe, które prowadzone są przez renomowane banki takie, jak np. BOŚ Bank. Mimo pewnego wyhamowania rozwoju firmy na rynku to jednak oferta banku wciąż jest atrakcyjna dla wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wystarczy wejść na stronę www, aby przekonać się, że propozycja prowadzenia rachunku wraz z dostępem do kredytów bez zaświadczeń to świetna opcja. Chcesz zacząć zarządzać domowym budżetem? Postaw na konto w BOŚ i spraw, że z biegiem czasu docenisz o wiele więcej pozytywnych cech tego rachunku.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)