Potrzebujesz kontaktu ze swoim bankiem? Nie wiesz, w jaki sposób najszybciej zablokować kartę płatniczą? Sprawdź koniecznie, jak działa BOŚ Bank i czy warto zostać klientem tej instytucji finansowej. Współpraca z tym bankiem jest szczególnie łatwa ze względu na sporą wygodę kontaktu. Masz wiele form skontaktowania się z bankiem do wyboru. Jakich? Oto najważniejsze informacje.

Kontakt z BOŚ Bankiem 

Masz wiele form kontaktu do wyboru jeśli chodzi o BOŚ Bank. Chcesz wiedzieć, jaki sposób będzie najlepszy, aby skontaktować się z pracownikiem tego banku? Wiele zależy od tego, w jakiej sprawie pomocy potrzebujesz. Infolinia BOŚ Bank podzielona jest na kilka odłamów, a mianowicie:

 • dla klientów indywidualnych;
 • dla klientów biznesowych;
 • do zastrzegania kart płatniczych.

Z BOŚ Bank kontakt telefoniczny jest najwygodniejszy. Dlaczego? Dzwoniąc na infolinię zostaniesz prz7ekierowany do konkretnego doradcy finansowego, który zajmie się Twoją sprawą. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób jeszcze skontaktujesz się z BOŚ Bank? Kontakt w tym przypadku możliwy jest też przez adres korespondencyjny lub pocztę e-mail. Możesz też udać się do jednej z kilkudziesięciu placówek na terenie Polski. Z obsługi w dowolnej formie skorzystasz zarówno jako klient indywidualny, jak i biznesowy.

infolinia

Klient indywidualny a kontakt z BOŚ Bank

+48 22 543 34 34 (tel. stacjonarny)

Jako klient indywidualny możesz skontaktować się na kilka sposób z BOŚ Bank. Infolinia dostępna jest w tym przypadku pod numerem: +48 22 543 34 34. W dni powszednie, w godz. 7:45–21:00 oraz w soboty w godz. 10:00–18:00. Oprócz tego masz możliwość zablokowania zagubionej karty płatniczej bezpośrednio w aplikacji mobilnej swojego telefonu.

infolinia

Kontakt dla klientów biznesowych

+48 22 543 34 88 (komórka)

Chcesz wiedzieć, jak działa centrum wsparcia biznesu BOŚ Bank? Kontakt z konsultantem w tym przypadku możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:30. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: +48 22 543 34 88. Możesz także napisać na adres e-mail:  [email protected] lub po prostu wysłać wniosek online przez serwis Internetowy.

BOŚ Bank adres korespondencyjny

Bank Ochrony Środowiska

Żelazna 32

00-832 Warszawa

Oczywiście wszelkie zażalenia i reklamacje możesz składać online poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www. Jak widzisz, masz wiele możliwości, aby skontaktować się z tym bankiem będąc klientem indywidualnym. Kiedy wnioskujesz o kredyt gotówkowy lub nawet hipoteczny, koniecznie udaj się do wybranej placówki na terenie Polski. Tylko w ten sposób sprawnie załatwisz sprawy związane z finansowaniem przez Bank Ochrony Środowiska. Infolinia pomocna jest tylko w celu zdobycia informacji na temat aktualnej oferty lub blokady kart płatniczych.

Czym wyróżniają się metody kontaktu z BOŚ Bank?

Masz w BOŚ Bank konto oszczędnościowe lub korzystasz z innych usług finansowych? Jeśli tak, musisz wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z BOŚ Bank. Infolinia – telefon lub rozmowa emailowa w większości przypadków pozwala na załatwienie wielu spraw. Analizując to, jak działa BOŚ Bank kontakt – infolinia, można wyróżnić takie aspekty, jak:

 • profesjonalne i indywidualne podejście doradców;
 • szybka obsługa dyspozycji, zgłoszeń i zapytań;
 • duża dyspozycyjność specjalistów;
 • wiele kanałów komunikacji do wyboru.

Szukasz banku, który działa jak w zegarku? Zastanawiasz się, czy zostać klientem BOŚ Bank? Konto osobiste dostępne w ofercie założysz stacjonarnie w placówce, a wszelkie kwestie zapoznania się z ofertą możesz omówić z doradcą na infolinii. Ogólnie rzecz biorąc posiadając w BOŚ Bank konto firmowe, osobiste, kredyt lub pożyczkę można wszelkie sprawy załatwić od ręki, dzwoniąc na infolinię.

Zaginiona karta płatnicza BOŚ Bank

Kiedy zgubisz kartę płatniczą lub zostanie ona skradziona, czym prędzej zgłoś ten fakt bezpośrednio do banku. Wystarczy, że zadzwonisz pod jeden z numerów:

Tel. 1: 801 355 455

Tel. 2: 22 543 34 34

Pamiętaj! BOŚ Bank kontakt – centrala zastrzega karty przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nawet w sytuacja awaryjnej otrzymasz stosowną pomoc i doradztwo na temat tego, jakie podjąć dalsze działania, by odzyskać dostęp do swoich środków i zabezpieczyć je na przyszłość.

Czy warto korzystać ze wszystkich form kontaktu w BOŚ Bank?

Kiedy korzystasz z usług bankowych na pewno chcesz mieć stały kontakt z pracownikiem banku. Dzięki temu w razie sytuacji awaryjnych lub po prostu chęci zapoznania się z ofertą instytucji finansowej zadzwonisz w dowolnej chwili na infolinię.

Uwaga! Aby doradca mógł zająć się Twoją sprawą, pamiętaj, aby zabrać ze sobą aktualny dowód osobisty. W przeciwnym razie pracownik banku może nie mieć prawa do załatwienia sprawy w Twoim imieniu.

Przed nawiązaniem współpracy z daną instytucją finansową, warto dokładnie sprawdzić, w jakich godzinach pracuje bank. BOŚ Bank kontakt umożliwia swoim klientom przez całą dobę, ale tylko w takich sprawach, jak:

 • odblokowanie lub blokada dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • blokada karty płatniczej.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na temat aktualnej oferty banku lub po prostu potrzebujesz przeanalizować warunki np. kredytu gotówkowego – wystarczy, że wejdziesz na stronę Internetową banku. Znajdziesz tam informacje o prowizjach, oprocentowaniu oraz metodach zakładania kont bankowych. Czy można powiedzieć, że taka obsługa to inaczej BOŚ Bank online? Kontakt przez Internet odbywa się najczęściej w formie korespondencji e-mail lub poprzez formularze kontaktowe.

Dlaczego BOŚ Bank stawia na wiele form kontaktu?

BOŚ Bank to instytucja, która stawia na zadowolenie swoich konsumentów. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło tej instytucji na opracowanie odpowiednich metod kontaktu z klientem. Przekłada się to na świetne opinie w sieci nie tylko na temat usług finansowych, ale także dostępności do doradców. Podstawowe formy kontaktu, to:

 • e-mail;
 • korespondencja tradycyjna;
 • kontakt telefoniczny;
 • wizyta w oddziałach na terenie Polski.

Jak widać, BOŚ Bank dba o to, aby zadowolić wszystkich swoich aktualnych, jak i przyszłych klientów. Warto zaznaczyć, iż godziny pracy placówek i infolinii dopasowane są wręcz idealnie do potrzeb osób zainteresowanych dowolnym typem obsługi.

Czy warto zostać klientem BOŚ Banku pod względem godzin pracy oddziałów i dostępnych form kontaktu?

Zdecydowanie warto zostać klientem Banku Ochrony Środowiska. Jeśli szukasz atrakcyjnie oprocentowanych kredytów, przejrzystych warunków prowadzenia kont osobistych i firmowych oraz nieograniczonego kontaktu z doradcami – ta instytucja finansowa jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że udasz się do dowolnej placówki lub zadzwonisz na infolinię, a otrzymasz pomoc i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zastanów się nad tym, czy nie warto zostać klientem BOŚ Banku w Polsce. Możesz zyskać o wiele więcej niż tylko doskonały kontakt z doradcami.

sesje boś bank
swift boś bank
zamknięcie konta boś bank
5/5 - (1 oddanych głosów)