W Warszawie działa wiele placówek bankowych, które dostępne są dla wszystkich osób zainteresowanych ofertą kont bankowych, lokat, rachunków firmowych i nie tylko. Zanim wybierzesz instytucję, która w 100% spełni Twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź, jak działa BOŚ Bank w Warszawie. Ta instytucja z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich kontrahentów na terenie Warszawy i nie tylko. Poniżej znajdziesz ciekawe informacje na temat placówek tego banku w tym rejonie Polski.

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

BOŚ Bank Warszawa – jak działają placówki w tym mieście?

Placówki BOŚ Bank Warszawa funkcjonują na terenie Warszawy w takich godzinach, aby każdy mógł udać się na spotkanie z doradcą w dogodnym dla siebie czasie. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak pracują poszczególne placówki tego banku? Jeśli chodzi o BOŚ Bank Warszawa, godziny otwarcia poszczególnych punktów najczęściej mieszczą się w przedziale od godziny 9:30 do godziny 17:00. Warto zaznaczyć, że oddziały BOŚ Bank w Warszawie funkcjonują tylko od poniedziałku do piątku. W soboty, niedziele i święta punkty stacjonarnej obsługi konsumenta są całkowicie zamknięte. Nie dotyczy to bankomatów, które są czynne przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

BOŚ Bank Warszawa Al. Jana Pawła II 12 – jak działa ten punkt obsługi klienta?

Jeśli chodzi o BOŚ Bank Warszawa al. Jana Pawła II 12, warto zaznaczyć, iż jest to 1 Oddział Operacyjny na terenie tego miasta. Jego godziny otwarcia są standardowe i mieszczą się w przedziale od 7:30 do 17:00. Godziny te jednak mogą ulegać zmianom. Z tego względu, zanim udasz się na spotkanie, zawsze sprawdź stronę Internetową BOŚ Bank. Oddział Warszawa na ulicy Jana Pawła II przyjmuje na miejscu zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oprócz tego potencjalni klienci mogą liczyć na udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz dostęp do punktu obsługi gotówkowej w kasie banku.

Jakie sprawy można załatwić w placówkach BOŚ Bank w Warszawie?

Bank Ochrony Środowiska Warszawa dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich potencjalnych klientów. Z tego względu instytucja inwestuje w doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę doradców finansowych, stale poszerza swoją ofertę produktów i usług, a także dodaje innowacyjne funkcje aplikacji mobilnej oraz do serwisu transakcyjnego. Do najistotniejszych spraw, jakie załatwisz, udając się do punktów BOŚ Bank Warszawa, zaliczamy:

 • zmianę danych osobowych;
 • złożenie wniosku o udzielenie pożyczki lub kredytu;
 • założenie nowej lokaty bankowej;
 • skorzystanie z usług domu maklerskiego;
 • wpłatę gotówki na konto lub wypłatę;
 • odblokowanie dostępu do konta;
 • założenie nowego rachunku bankowego osobistego lub firmowego;
 • i wiele więcej…

Co warto wiedzieć o BOŚ Bank Warszawa? Oddziały banku na terenie tego miasta świetnie radzą sobie z ekspresową obsługą klientów. Dzięki temu każdy, kto posiada konto oszczędnościowe BOŚ Bank lub korzysta z jakiejkolwiek innej usługi, może liczyć na szybkie załatwienie sprawy bez zbędnego stania w kolejkach do doradcy.

W jaki sposób bank rozmieścił swoje placówki w Warszawie?

BOŚ Bank Warszawa placówki ma na terenie całej tej aglomeracji miejskiej. W całym mieście bank ma na tę chwilę kilka swoich oddziałów, które sprawnie działają przez cały tydzień w dni robocze. Instytucja rozmieszcza swoje placówki na terenie Warszawy, biorąc pod uwagę takie kwestie, jak:

 • liczba mieszkańców danej dzielnicy;
 • bliskość miejsc pracy;
 • poziom życia mieszkańców;
 • poziom zainteresowania konsumentów usługami bankowości stacjonarnej.

To właśnie na podstawie takich danych otwierane są nowe punktu obsługi klienta BOŚ Bank. Konto osobiste założysz bez żadnego problemu, udając się do dowolnego oddziału.

Pamiętaj! Kiedy wybierasz się na spotkanie z pracownikiem banku, zawsze weź ze sobą aktualny dowód osobisty. W przeciwnym razie doradca nie będzie w stanie zweryfikować Twojej tożsamości, a co za tym idzie, nie załatwisz żadnej sprawy.

Bankomaty i wpłatomaty BOŚ Bank Warszawa

Zastanawiasz się, w jaki sposób zrealizować transakcje gotówkowe będąc mieszkańcem Warszawy? Jako klient tej instytucji możesz w pełni korzystać z funkcjonalności, jakie daje bankomat i wpłatomat BOŚ Bank. Warszawa to duże miasto, a więc bank zainwestował w otwarcie wielu punktów obsługi gotówkowej. 

Pamiętaj, że zarówno wpłatomat, jak i bankomat BOŚ Bank Warszawa to wiele udogodnień, jak np. dotykowe ekrany, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych oraz dostęp przez całą dobę. Jeśli cenisz sobie wygodny dostęp do transakcji gotówkowych, które zrealizujesz bez żadnych ukrytych prowizji, koniecznie zostań klientem BOŚ Banku w Warszawie. 

Darmowe bankomaty i wpłatomaty dla klientów to nie wszystko, co może zaoferować Ci ta instytucja. Chcesz wiedzieć więcej? Infolinia BOŚ Bank to miejsce, gdzie otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Wystarczy, że zadzwonisz pod odpowiedni numer a konsultant przedstawi Ci aktualną ofertę, poinformuje o godzinach pracy placówek w Warszawie oraz poda adres do najbliższego bankomatu lub wpłatomatu.

Czy warto zostać klientem BOŚ Banku w Warszawie?

Opinie o BOŚ Bank są jasne. Większość konsumentów mówi wprost, że jest w pełni zadowolona ze współpracy z tą instytucją finansową na terenie Warszawy. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży oraz wygodny dostęp do placówek, gdzie pracują doświadczeni doradcy to podstawowa kwestia, jaka przekonuje nowych klientów do podpisania umowy o prowadzenie konta bankowego lub udzielenie pożyczki czy kredytu. Jeśli wciąż wahasz się nad ostatecznym wyborem instytucji, z którą zaczniesz współpracę, koniecznie weź pod uwagę BOŚ Bank.

Na terenie Warszawy dojazd do poszczególnych punktów obsługi jest niezwykle wygodny (nawet komunikacją miejską), a na miejscu nigdy nie uświadczysz kolejek do doradców. Krótki czas obsługi wynika z wieloletniego doświadczenia doradców. Nie wierzysz? Udaj się do dowolnego punktu i przekonaj się sam(a), że warto nawiązać współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska w Warszawie.

Może Cię zainteresować:

5/5 - (1 oddanych głosów)