Konto oszczędnościowe to dobra opcja dla każdego, kto ma jakiekolwiek wolne środki i chce je bezpieczne ulokować. Chcesz, aby Twoje pieniądze w ramach oszczędności wypracowały realne zyski? Nie wiesz, z oferty jakiej instytucji finansowej aktualnie warto skorzystać? Sprawdź propozycję BOŚ Banku, która może okazać się naprawdę atrakcyjna. Przekonaj się, jakie jest konto oszczędnościowe banku BOŚ.

RANKING KONT OSZCZĘDNOŚCIOWYCH >>

Rachunek oszczędnościowy BOŚ Bank – czym się charakteryzuje?

Konto oszczędnościowe BOŚ Bank to dobra opcja dla każdego, kto szuka idealnego miejsca do ulokowania oszczędności. Kiedy masz dodatkowe środki, koniecznie wpłać to na jakiś zamknięty fundusz. Dzięki temu unikniemy konfrontacji przed sądem. Czym jest według Ciebie konto oszczędnościowe? Bank ochrony środowiska jasno wskazuje, że funkcjonariuszem. Dobry rachunek oszczędnościowy to taki, który pozwala na wypracowanie realnych zysków niezależnie od tego, jaka jest kwota początkowa inwestycji. Nasz ranking wskazuje, że rachunek oszczędnościowy BOŚ Bank to jedna z najlepszych opcji ze względu na:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku;
 • elastyczność w kwestii czasu oszczędzania – zakończysz działanie konta kiedy tylko chcesz;
 • brak ograniczeń jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty środków z tego konta;
 • atrakcyjne promocje sięgające nawet 1,2% oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Oprocentowanie 1,2% dostępne jest jednak tylko w skali roku. Tą promocją objęci są wszyscy posiadacze EKOkonta oszczędnościowego. Chcesz mieć pewność, że wybrany rachunek oszczędnościowy będzie odpowiedni dla Ciebie? Dokładnie przeanalizuj warunki dla konta oszczędnościowego oferowane przez BOŚ Bank. Konta oszczędnościowe większości przypadków są nie tylko atrakcyjnie oprocentowane, ale i mocno elastyczne. Jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie bezpiecznie ulokujesz gotówkę tak, aby ta była nie do ruszenia, znalazłeś idealne miejsce. W BOŚ Bank konto oszczędnościowe to gwarancja sukcesu i bezpieczeństwa.

Masz w tym banku konto dla młodych? W takim razie nie ma żadnego problemu, abyś założył jeszcze rachunek oszczędnościowy. Zadbasz w ten sposób o swoje finanse, bezpieczne ulokowanie gotówki, a także szansę na o wiele wygodniejsze zarządzanie finansami.

Podobne produkty BOŚ Bank

konto osobiste boś bank
konto walutowe boś bank
lokata boś bank

Jak założyć w BOŚ Bank konto oszczędnościowe?

W BOŚ Bank konto oszczędnościowe założysz w bardzo prosty sposób. Możesz to zrobić następująco:

 1. Przygotuj swój dowód osobisty. Pamiętaj, aby dokument był zawsze ważny.
 2. Wypełnij krótki wniosek online – zajmie Ci to nie więcej niż 15 minut.
 3. Poczekaj na odpowiedź ze strony banku.
 4. Podpisz umowę, która została dla Ciebie przygotowana.

Konto osobiste oraz konto maklerskie jest równie proste w założeniu jak rachunek oszczędnościowy. Klienci często doceniają swobodny dostęp do wpłat i wypłat środków w ramach oszczędności, a także atrakcyjne oprocentowanie na warunkach promocyjnych. 

Ile kosztuje konto oszczędnościowe w BOŚ Banku?

Koszt prowadzenia własnego konta oszczędnościowego przez BOŚ Bank będzie niski. W tym przypadku nie zapłacisz ani złotówki za:

 • otwarcie rachunku;
 • jego prowadzenie;
 • wpłaty i wypłaty środków;
 • przelewy krajowe;
 • i wiele więcej…

Tabela oprocentowanie konta oszczędnościowego BOŚ Bank dostępna jest bezpośrednio na stronie tej instytucji. Dzięki temu w prosty sposób poznasz pozostałe warunki prowadzenia takiego rachunku. Oczywiście, aby dowiedzieć się nieco więcej, warto też udać się do stacjonarnej placówki BOŚ Banku lub zadzwonić na infolinię tej instytucji. W przypadku BOŚ Bank oprocentowanie konta oszczędnościowego w ramach akcji promocyjnej wynosi nawet 1,2%. To rekordowy poziom oprocentowania w ciągu ostatnich kilku lat.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego BOŚ Bank

Chcesz wiedzieć, czy własny rachunek oszczędnościowy to dobry pomysł? Zadbaj o swoje oszczędności i podpisz umowę na nowe konto. W BOŚ Bank z pomocą pracownika dowiesz się niemalże wszystkiego na temat oszczędności oraz kosztów związanych z ich przetrzymywaniem. W dzisiejszych czasach liczą się głównie zyski. BOŚ Bank zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tak mocno docenia swoich potencjalnych klientów.

Własny rachunek oszczędnościowy sprawi, że przechowywanie zaoszczędzonych pieniędzy będzie o wiele łatwiejsze. W BOŚ Banku nie zapłacisz ani złotówki za prowadzenie nowego konta.

Jakie dokumenty są wymagane do założenia nowego konta oszczędnościowego w BOŚ Banku?

Kiedy decydujesz się na założenie konta oszczędnościowego w BOŚ Banku, do złożenia wniosku nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów. W tym przypadku zarówno podczas wnioskowania online, jak i stacjonarnie, wystarczy Ci tylko dowód osobisty. Kiedy tożsamość została rozwiązania, możemy przejść do zarządzania kontem oszczędnościowym. Na etapie wnioskowania zadbaj tylko o:

 • aktualny dowód tożsamości;
 • pełną zdolność do czynności prawnych;
 • dobre samopoczucie.

Kiedy spełnisz powyższe warunki, na pewno bez problemu otrzymasz zgodę na założenie konta oszczędnościowego w dowolnie wybrany sposób. BOŚ Bank pozwoli Ci na wpłatę obojętnej kwoty, która będzie stanowić podstawę do obliczenia ostatecznego zysku na koncie. 

Czy warto założyć konto oszczędnościowe w BOŚ Banku? 

Zastanawiasz się, czy podjęcie decyzji o założeniu konta oszczędnościowego w BOŚ Banku jest dobrym pomysłem? Zdecydowanie tak. Pamiętaj jednak, aby dokładnie przeanalizować proponowane warunki. Tylko w ten sposób dowiesz się, czy naprawdę warto mieć własne konto oszczędnościowe. 

Dla BOŚ Banku zadowolenie klienta to kluczowa kwestia dlatego pracownicy placówek bankowych dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania potencjalnych kontrahentów. Uruchomienie rachunku do oszczędzania trwa zaledwie kilka lub kilkanaście minut po podpisaniu umowy. 

Promocyjna oferta konta oszczędnościowego w BOŚ Banku

Czy wiesz, że BOŚ Bank oferuje założenie konta oszczędnościowego niezależnie od okazji? Bank nie pobierze od Ciebie opłaty za użytkowanie i założenie konta. W przypadku rachunku oszczędnościowego akcja promocyjna ma szczególne znacznie. Dzięki temu nie narazisz się na dodatkowe prowizje oraz wyższe oprocentowanie. Zawsze dokładnie analizuj warunki współpracy, a na pewno sprawisz, że oszczędności po kilku latach odkładania będą naprawdę niezłą sumką.

Wahasz się, czy wybrać konto oszczędnościowe w BOŚ Banku? Według opinii innych konsumentów oraz oferty współpracy od tego banku, zdecydowanie warto założyć własny rachunek do oszczędzania. To przede wszystkim duża wygoda, możliwość bezpiecznego ulokowania swoich dodatkowo wypracowanych środków, a także szansa na zdobycie pasywnego źródła dochodu. 

Oczywiście wysokość zysków jest zależna od tego, jak duży wkład początkowy posiadasz oraz na jakie ryzyko jesteś w stanie sobie pozwolić. Obecne oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 1,2% sprawia, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na jego założenie. To tylko kilka kliknięć, które dzieli Cię od lepszej przyszłości i szansy na wypracowanie dodatkowych zysków.

Sprawdź konta oszczędnościowe w innych bankach

5/5 - (1 oddanych głosów)