Gdynia to kolejne nadmorskie miasto w Polsce, gdzie żyje i pracuje wiele osób. Studenci, osoby z zagranicy oraz Ci poszukujący nowego miejsca do życia – wszystkie te osoby od zawsze potrzebowały wygodnego dostępu do swoich finansów. Z tego względu jeszcze przed 2018 rokiem Deutsche Bank cieszył się ogromną popularnością wśród konsumentów w tym rejonie. Dowiedz się więcej na temat tego, jak działał Deutsche Bank w Gdyni oraz od kiedy jego placówki pozostają zamknięte.

deutsche bank infolinia
deutsche bank sesje
swift deutsche bank

Oddziały Deutsche Bank w Gdyni – co warto o nich wiedzieć?

Placówki Deutsche Bank Gdynia pracowały zawsze w dni robocze pomiędzy godziną 9:00, a 17:00. Czas ten był ruchomy, gdyż niektóre oddziały funkcjonowały nawet do godziny 18:00. Sprawiało to, że większość mieszkańców mogła udać się na spotkanie ze stacjonarnym doradcą w dogodnym dla siebie czasie. Jeszcze przed 2018 rokiem bank sprawnie działał w całej Polsce. Niestety po fuzji z bankiem Santander wszystkie placówki zostały zamknięte lub przejęte przez inną instytucję finansową. Obecnie Deutsche Bank – oddział Gdynia praktycznie już nie istnieje. Dla wielu klientów była to ogromna strata, gdyż według licznych opinii był to bank, który zawsze dopasowywał się do potrzeb każdego konsumenta.

Jeśli zastanawiasz się, jak funkcjonowały oddziały Deutsche Bank w Gdyni, oto kilka najciekawszych informacji o stacjonarnych punktach obsługi konsumenta:

 • wykwalifikowana kadra pracowników w każdej placówce;
 • bogata oferta produktów i usług finansowych;
 • brak dodatkowych opłat za korzystanie z transakcji gotówkowych;
 • bliskość bankomatów;
 • dogodny dojazd do każdej placówki na terenie miasta;
 • dobrze dopasowane godziny pracy;
 • i wiele innych cech…

Jak widzisz, w przypadku Deutsche Bank Gdynia oddziały funkcjonowały sprawnie pod wieloma aspektami. Analizując ranking kont osobistych jeszcze przed zamknięciem placówek, można było zauważyć, że to właśnie konto w DB jest najbardziej polecane przez innych konsumentów oraz specjalistów. Każdy, kto był zainteresowany ofertą, mógł udać się do dowolnego punktu i otrzymać rzetelne informacje na temat propozycji usług i produktów. Co ciekawe, na miejscu podpisanie umowy odbywało się praktycznie od ręki, po podjęciu przez klienta decyzji o współpracy.

Deutsche Bank Gdynia ulica Lutego

Musisz wiedzieć, że każdy klient Deutsche Banku za czasów jego funkcjonowania w Polsce mógł wygodnie korzystać z pomocy doradców w placówce Deutsche Bank Gdynia – ulica Lutego. W tym miejscu specjaliści pracowali od godziny 9:00 do 17:00 oraz oferowali pomoc w ramach teleserwisu. Dodatkowo w pobliżu oddziału znajdował się całodobowy bankomat dostępny całkowicie za DARMO dla posiadaczy rachunków bankowych. W placówce przyjmowani byli zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Deutsche Bank Gdynia Centrum – Kwiatkowskiego

Deutsche Bank Gdynia Centrum – Kwiatkowskiego to miejsce, gdzie zlokalizowany był punkt obsługi klienta. Oddział w bezpośrednim otoczeniu galerii handlowej był bardzo często odwiedzany zarówno przez stałych klientów, jak i osoby zainteresowane aktualną ofertą produktów finansowych. Co ciekawe, na miejscu można było załatwić praktycznie wszystkie sprawy związane z bankowością – i to od ręki. Doradcy finansowi w tym miejscu dokładali wszelkich starań, by przyśpieszyć proces obsługi do maksimum – o czym świadczą liczne pozytywne opinie konsumentów. 

Deutsche Bank Gdynia ulica Świętojańska

Obecnie z Deutsche Bank Gdynia placówki w tym mieście, jak i wielu innych miejscach są całkowicie zamknięte.

Jeśli jednak chodzi o Deutsche Bank Gdynia – ulica Świętojańska, warto zaznaczyć, iż w tym miejscu dostępny był bankomat, wykwalifikowana kadra doradców, a sam oddział pracował w godzinach 10:00 – 18:00. Dzięki temu konsumenci załatwiali swoje sprawy wtedy, kiedy tylko mieli na to ochotę i potrzebę.

Deutsche Bank Gdynia Starowiejska

Deutsche Bank Gdynia – Starowiejska, to kolejna placówka, która sprawnie działała jeszcze przed 2018 rokiem. Godziny otwarcia w tym przypadku były standardowe. Doradcy byli dostępni w dni robocze od 9:00 do 17:00. Na miejscu klienci mogli składać wnioski, dyspozycje, a nawet realizować transakcje gotówkowe.

Jakie sprawy rozwiązywali doradcy na miejscu w placówkach Deutsche Banku w Gdyni?

Klienci, którzy wybierali się do oddziałów DB na terenie Gdyni, mogli liczyć przede wszystkim na dostęp do funkcjonalnych urządzeń, jak np. bankomat i wpłatomat Deutsche Bank Gdynia. Oprócz tego każdy mógł na miejscu załatwić takie sprawy, jak:

 • wnioskowanie o kredyt mieszkaniowy, gotówkowy lub walutowy;
 • założenie nowego rachunku bankowego;
 • złożenie dyspozycji zamknięcia konta;
 • uruchomienie nowej lokaty lub funduszu inwestycyjnego;
 • wpłata i wypłata gotówki na konto;
 • zapoznanie się z aktualną ofertą produktów i usług bankowych;
 • i wiele innych spraw…

W przypadku Deutsche Bank Gdynia – placówki zatrudniały tylko wykwalifikowanych i doświadczonych doradców finansowych. Dzięki temu poziom obsługi klienta utrzymywany był na najwyższym poziomie, a każda osoba odwiedzająca placówkę wychodziła z niej w 100% zadowolona. To wszystko przekładało się na sprawne załatwianie spraw niezależnie od potrzeb klienta. 

Bankomaty i wpłatomaty Deutsche Banku w Gdyni – jak funkcjonowały?

Za czasów sprawnego działania placówek i całej instytucji DB w Polsce, urządzenia takie, jak bankomat Deutsche Bank Gdynia były dostępne praktycznie w pobliżu każdej placówki. Dzięki temu każdy klient banku mógł za darmo realizować transakcje polegające na wypłacie środków z konta – i to bez żadnych ograniczeń. Tego typu sprzęt do operacji gotówkowych wyróżniał się takimi aspektami, jak:

 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • brak opłat za realizację operacji gotówkowych;
 • urządzenia położone tuż przy placówkach;
 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Z bankomatów DB korzystało wielu klientów tej instytucji. Niestety obecnie nie ma takiej możliwości, gdyż bank całkowicie zrezygnował z obsługi klientów w zakresu prowadzenia konta bankowych i innych usług.

Jak skontaktować się z doradcami Deutsche Bank w Gdyni?

Zastanawiasz się, co jeszcze było ważne jeśli chodzi o Deutsche Bank Polska? Kontakt z instytucją możliwy był na kilka sposobów, a mianowicie:

 • stacjonarnie w placówkach;
 • telefonicznie poprzez infolinię;
 • korespondencją tradycyjną;
 • poprzez skrzynkę e-mail.

Jak widzisz, klienci banku mieli wiele możliwości, by skontaktować się z doradcami i uzyskać pomoc. Jeszcze za czasów działania oddziałów konsumenci w celu składania wniosków i dyspozycji musieli wysyłać dokumenty na adres korespondencyjny lub po prostu odwiedzić placówkę Deutsche Bank Gdynia. Godziny otwarcia na szczęście były dopasowane tak, aby każdy z mieszkańców mógł skorzystać z pomocy doradców finansowych. W przeszłości nawiązanie współpracy z DB w Gdyni było bardzo dobrym pomysłem. Obecnie osoby poszukujące ciekawej oferty finansowej muszą zadowolić się propozycją innych, konkurencyjnych banków, gdyż Deutsche Bank całkowicie zrezygnował z aktywnego działania w branży.

5/5 - (1 oddanych głosów)