Białystok jako prężnie rozwijająca się miejscowość może poszczycić się dużą dostępnością usług bankowych w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta. Wiele instytucji finansowych działa na terenie tego miasta, dlatego warto wiedzieć, z jaką nawiązać współpracę. Sprawdźmy, jak na tle innych wypada bank Getin w Białymstoku.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

Oddziały Getin Bank Białystok – jak działają?

Stacjonarne punkty obsługi klienta Getin Bank Białystok przyjmują na miejscu wszystkie osoby zainteresowane aktualną ofertą produktów finansowych. Nie ma znaczenia czy na miejscu pojawi się klient indywidualny, czy biznesowy – doradca Getin Noble Bank Białystok obsługują każdego. Co warto wiedzieć na temat działania placówek tej instytucji? Przede wszystkim istotne są podstawowe atuty tego banku na terenie Białegostoku, do których zaliczamy:

 • Dogodne dla wszystkich godziny pracy;
 • Ofertę produktową dopasowaną do potrzeb większości konsumentów indywidualnych i biznesowych;
 • Kompleksowa obsługa klienta przez doświadczonych specjalistów finansowych;
 • Możliwość wpłat i wypłat gotówki w kasie banku.

To jednak nie wszystko, gdyż Getin Bank Białystok rozmieścił swoje placówki na terenie miasta w sposób równomierny. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy mają wygodny dojazd do dowolnie wybranego lokalu banku Getin.

Getin Bank Białystok – jak wpłacić lub wypłacić gotówkę z konta?

Jak działają wpłaty i wypłaty środków w Getin Bank? Oddział Białystok udostępnia całkowicie za darmo swoje bankomaty i wpłatomaty. Warto wiedzieć też, że oddziały Getin Banku w Białymstoku posiadają stanowiska kasowe, w których każdy klient może zrealizować operację polegającą na wpłacie lub wypłacie środków ze swojego konta.

Urządzenie, jakim jest wpłatomat Getin Bank Białystok to przede wszystkim szereg udogodnień takich, jak:

 • Dotykowe ekrany;
 • Opcja obsługi przez osoby niepełnosprawne;
 • Możliwość realizowania transakcji bez użycia karty;
 • Dostęp przez całą dobę bez żadnych ograniczeń.

Każdy, kto posiada rachunek indywidualny lub biznesowy w Getin Bank, może całkowicie za darmo realizować transakcje gotówkowe, ale tylko w miejscach, gdzie znajduje się wpłatomat lub bankomat Getin Bank Białystok. Obsługa kasowa zazwyczaj jest płatna jeśli chodzi o Getin Bank Białystok. Oddziały to jednak nie tylko kasy, ale też dostęp do doradców, którzy pomagają konsumentom w wielu sprawach.

Ważne! Klienci tej instytucji mogą też wygodnie i bez dodatkowych opłat korzystać z urządzeń należących do sieci Planet Cash na terenie Lublina.

Placówki Getin Bank Białystok – co można załatwić na miejscu?

W stacjonarnych punktach obsługi klienta indywidualnego i biznesowego w Białymstoku można załatwić sprawy takie, jak:

 • Finansowanie działalności gospodarczej; 
 • Kredyty hipoteczne, gotówkowe;
 • Wnioski o założenie konta oszczędnościowego i innych;
 • Zmianę danych osobowych i teleadresowych;
 • I wiele więcej…

Warto mieć też na uwadze, że w Getin Bank Białystok oddziały zatrudniają tylko doradców z doświadczeniem w branży i odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki temu poziom obsługi utrzymany jest zawsze na najwyższym poziomie.

Getin Bank Białystok – opinie klientów

Jakie są opinie jeśli chodzi o Getin Bank Białystok? Placówki na terenie tego miasta cieszą się dużym uznaniem mieszkańców ze względu na fakt, iż te pozwalają na dostosowanie usług i produktów finansowych do indywidualnych potrzeb konsumenta. Klienci doceniają także godziny otwarcia poszczególnych placówek w Białymstoku, a także wygodny dostęp do wpłatomatów i bankomatów.

Dla osób i firm, które poszukują innowacyjnych rozwiązań finansowych oraz wygodnego dostępu do usług bankowości stacjonarnej zdecydowanie najlepszym możliwym wyborem na terenie Białegostoku będzie bank Getin. Wystarczy poświęcić chwilę na spotkaniu z doradcą finansowym w stacjonarnym oddziale, aby zapoznać się ze szczegółami każdej dostępnej oferty. Bank Getin to najlepsza możliwa opcja 

5/5 - (1 oddanych głosów)