Białystok jako prężnie rozwijająca się miejscowość może poszczycić się dużą dostępnością usług bankowych w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta. Wiele instytucji finansowych działa na terenie tego miasta, dlatego warto wiedzieć, z jaką nawiązać współpracę. Sprawdźmy, jak na tle innych wypada VeloBank w Białymstoku.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

Oddziały VeloBank Białystok – jak działają?

Stacjonarne punkty obsługi klienta VeloBank Białystok przyjmują na miejscu wszystkie osoby zainteresowane aktualną ofertą produktów finansowych. Nie ma znaczenia czy na miejscu pojawi się klient indywidualny, czy biznesowy – doradca VeloBank Białystok obsługują każdego. Co warto wiedzieć na temat działania placówek tej instytucji? Przede wszystkim istotne są podstawowe atuty tego banku na terenie Białegostoku, do których zaliczamy:

 • Dogodne dla wszystkich godziny pracy;
 • Ofertę produktową dopasowaną do potrzeb większości konsumentów indywidualnych i biznesowych;
 • Kompleksowa obsługa klienta przez doświadczonych specjalistów finansowych;
 • Możliwość wpłat i wypłat gotówki w kasie banku.

To jednak nie wszystko, gdyż VeloBank Białystok rozmieścił swoje placówki na terenie miasta w sposób równomierny. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy mają wygodny dojazd do dowolnie wybranego lokalu VeloBank.

VeloBank Białystok – jak wpłacić lub wypłacić gotówkę z konta?

Jak działają wpłaty i wypłaty środków w VeloBank? Oddział Białystok udostępnia całkowicie za darmo swoje bankomaty i wpłatomaty. Warto wiedzieć też, że oddziały VeloBank w Białymstoku posiadają stanowiska kasowe, w których każdy klient może zrealizować operację polegającą na wpłacie lub wypłacie środków ze swojego konta.

Urządzenie, jakim jest wpłatomat VeloBank Białystok to przede wszystkim szereg udogodnień takich, jak:

 • Dotykowe ekrany;
 • Opcja obsługi przez osoby niepełnosprawne;
 • Możliwość realizowania transakcji bez użycia karty;
 • Dostęp przez całą dobę bez żadnych ograniczeń.

Każdy, kto posiada rachunek indywidualny lub biznesowy w VeloBank, może całkowicie za darmo realizować transakcje gotówkowe, ale tylko w miejscach, gdzie znajduje się wpłatomat lub bankomat VeloBank Białystok. Obsługa kasowa zazwyczaj jest płatna jeśli chodzi o VeloBankk Białystok. Oddziały to jednak nie tylko kasy, ale też dostęp do doradców, którzy pomagają konsumentom w wielu sprawach.

Ważne! Klienci tej instytucji mogą też wygodnie i bez dodatkowych opłat korzystać z urządzeń należących do sieci Planet Cash na terenie Lublina.

Placówki VeloBank Białystok – co można załatwić na miejscu?

W stacjonarnych punktach obsługi klienta indywidualnego i biznesowego w Białymstoku można załatwić sprawy takie, jak:

 • Finansowanie działalności gospodarczej; 
 • Kredyty hipoteczne, gotówkowe;
 • Wnioski o założenie konta oszczędnościowego i innych;
 • Zmianę danych osobowych i teleadresowych;
 • I wiele więcej…

Warto mieć też na uwadze, że w VeloBank Białystok oddziały zatrudniają tylko doradców z doświadczeniem w branży i odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki temu poziom obsługi utrzymany jest zawsze na najwyższym poziomie.

VeloBank Białystok – opinie klientów

Jakie są opinie jeśli chodzi o VeloBank Białystok? Placówki na terenie tego miasta cieszą się dużym uznaniem mieszkańców ze względu na fakt, iż te pozwalają na dostosowanie usług i produktów finansowych do indywidualnych potrzeb konsumenta. Klienci doceniają także godziny otwarcia poszczególnych placówek w Białymstoku, a także wygodny dostęp do wpłatomatów i bankomatów.

Dla osób i firm, które poszukują innowacyjnych rozwiązań finansowych oraz wygodnego dostępu do usług bankowości stacjonarnej zdecydowanie najlepszym możliwym wyborem na terenie Białegostoku będzie VeloBank. Wystarczy poświęcić chwilę na spotkaniu z doradcą finansowym w stacjonarnym oddziale, aby zapoznać się ze szczegółami każdej dostępnej oferty. 

5/5 - (1 oddanych głosów)