Kraków jest prężnie rozwijającym się miastem w Małopolsce, którego mieszkańcy cenią sobie wygodny dostęp do usług bankowych oraz dobry kontakt z pracownikami banku. Konsumenci banku Getin w tej miejscowości mają wiele możliwości, udając się do stacjonarnego punktu obsługi. Sprawdźmy, w jaki sposób działają placówki Getin w Krakowie.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

Getin Bank Kraków – gdzie są placówki?

W przypadku Getin Bank Kraków placówki są rozmieszczone dość równomiernie po całym terenie miasta. W porównaniu do innych instytucji finansowych stacjonarnych punktów banku Getin jest znacznie więcej, dlatego wszyscy mieszkańcy mogą korzystać z jego usług bez żadnych ograniczeń. Na jakiej podstawie są rozmieszczone poszczególne placówki Getin Bank? Ta instytucja bierze pod uwagę przede wszystkim:

 • Wiek mieszkańców;
 • Zaludnienie miasta na danym terenie;
 • Bliskość miejsc pracy:
 • Rozwój komunikacji miejskiej;
 • Zainteresowanie klientów usługami bankowości stacjonarnej.

Uwzględniając powyższe czynniki Getin Bank Kraków otwiera nowe placówki wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Przekłada się to na większe zadowolenie konsumentów i coraz większe szanse na rozwój banku w przyszłości. 

Jakie sprawy można załatwić w oddziałach Getin Bank Kraków?

Udając się na spotkanie z doradcą Getin Noble Bank Kraków w dowolnej placówce, można załatwić takie sprawy, jak:

 • Złożenie wniosku o kredyt lub pożyczkę;
 • Zmianę danych osobowych;
 • Założenie rachunku osobistego, firmowego lub oszczędnościowego;
 • Wpłata lub wypłata środków.

To jednak nie wszystko, gdyż każdy Getin Bank oddział Kraków przyjmuje na miejscu zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oznacza to, że oferta produktów finansowych dopasowana jest do dużej grupy odbiorców. Z pomocą doradcy banku Getin można też dostosować ofertę do swoich potrzeb i wybrać tylko te produkty, które są niezbędne przy współpracy.

Oddziały Getin Banku w Krakowie – jak funkcjonują?

Wszystkie oddziały Getin Banku w Krakowie funkcjonują w dni robocze, a niektóre z nich są czynne także w soboty. Godziny pracy banku zostały dopasowane tak, aby każdy klient na terenie Krakowa miał możliwość komfortowego korzystania z usług finansowych w dogodnym dla siebie czasie. 

Warto wspomnieć, że niemalże w każdym punkcie obsługi klienta znajduje się wpłatomat. Getin Bank Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, udostępniając tego typu maszyny całkowicie za darmo. Co ciekawe, bankomat Getin Bank Kraków to maszyna z wieloma udogodnieniami dla niepełnosprawnych pozwalająca też na realizację transakcji bez użycia karty.

Ważne! Posiadając konto w banku Getin, każdy ma nieograniczony i darmowy dostęp do urządzeń sieci Planet Cash w całej Polsce. 

Getin Bank Kraków – najpopularniejsze placówki

Do najczęściej odwiedzanych placówek tej instytucji zaliczamy Getin Bank Kraków Kalwaryjska oraz Getin Bank Kraków Nowa Huta. Są to placówki z wygodnym dojazdem dla mieszkańców przyjmujące praktycznie wszystkich klientów zainteresowanych ofertą finansową.

Nie można oczywiście pominąć placówek Getin Bank Kraków Plac Matejki oraz Getin Bank Królewska. Kraków pod względem zainteresowania konsumentów usługami bankowości stacjonarnej ma aż cztery najpopularniejsze placówki, które przyjmują największe ilości klientów każdego dnia.

Placówki Getin Bank Kraków – opinie konsumentów

Analizując opinie konsumentów krążące w sieci można zauważyć, iż bank Getin to instytucja ciesząca się sporym uznaniem swoich kontrahentów. Dlaczego? Klienci doceniają głównie takie czynniki, jak:

 • Dogodne godziny pracy;
 • Wykwalifikowaną kadrę doradców finansowych;
 • Ciekawą ofertę produktów bankowych;
 • Dobrą lokalizację placówek.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej instytucji i nawiązania współpracy nie tylko w zakresie kredytów, ale także prowadzenia kont osobistych lub firmowych. Każdy mieszkaniec Krakowa może korzystać z pomocy stacjonarnych doradców w dowolnym czasie, kiedy tylko tego potrzebuje.

Może Cię zainteresować:

5/5 - (1 oddanych głosów)