Już nie od dziś mieszkańcy Zielonej Góry jeśli chodzi o współpracę ze stacjonarnymi placówkami, mogą liczyć przede wszystkim na doskonale dopasowane godziny pracy oddziałów oraz wiele usług pozwalających na wygodne zarządzanie swoimi finansami.

bnp infolinia
bnp sesje księgowań
bnp swift

VeloBank Zielona Góra – gdzie są oddziały?

W przypadku instytucji VeloBank Zielona Góra oddziały na terenie tego miasta umiejscowione są głównie w takich punktach, aby wszyscy mieszkańcy mieli do nich jak najwygodniejszy dostęp. Warto wiedzieć o tym, że bank podczas rozmieszczania swoich stacjonarnych punktów obsługi klienta w Zielonej Górze bierze pod uwagę takie czynniki, jak:

 • Wiek mieszkańców;
 • Poziom zagęszczenia ludności na danym terenie;
 • Poziom wykształcenia konsumentów;
 • Dostęp do parkingów;
 • Poziom rozwoju infrastruktury miejskiej.

To podstawowe elementy, na które VeloBank Zielona Góra zwraca uwagę, otwierając swoje nowe filie na terenie tej miejscowości. Dzięki temu wszystkie placówki należące do tej instytucji finansowej cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem wśród mieszkańców Zielonej Góry.

Jakie sprawy mogą załatwić konsumenci podczas wizyty w oddziale VeloBank w Zielonej Górze

Udając się osobiście do stacjonarnej placówki Get In Bank Zielona Góra można liczyć przede wszystkim na indywidualne podejście doradców do każdej sprawy oraz kompleksową pomoc w zakresie dopasowania usług do potrzeb konsumenta.

VeloBank Zielona Góra to instytucja, która ponad wszystko stawia zadowolenie swoich kontrahentów. Oznacza to, że na miejscu można załatwić sprawnie wiele spraw takich, jak:

 • Zmiana danych teleadresowych i osobowych;
 • Złożenie wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy;
 • Otwarcie lub zamknięcie rachunku bankowego;
 • Zgłoszenie zaginięcia karty płatniczej;
 • Odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego

Co jeszcze warto wiedzieć na temat VeloBank? Oddział Zielona Góra zatrudnia przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę doradców, którzy pomagają konsumentom podczas załatwiania wszystkich spraw niezależnie od ich wagi.

Wpłata i wypłata środków – VeloBank Zielona Góra

VeloBank jako stale rozwijająca się instytucja finansowa udostępnia mieszkańcom Zielonej Góry wiele udogodnień pozwalających na realizowanie wpłat i wypłat gotówki bezpośrednio na rachunek bankowy. Jak działa wpłatomat i bankomat VeloBank Zielona Góra? Zasada jest prosta, gdyż wystarczy:

 1. Włożyć kartę płatniczą lub wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej.
 2. Wprowadzić PIN w przypadku użycia karty. 
 3. Wybrać opcję wpłaty lub wypłaty środków.
 4. Wprowadzić kwotę transakcji.
 5. Poczekać na wydanie środków lub otwarcie pojemnika na banknoty w celu ich wpłaty.

Jak widać, bankomat i wpłatomat VeloBank Zielona Góra to banalnie proste w obsłudze maszyny, które oferują też udogodnienia dla niepełnosprawnych, a przede wszystkim są dostępne dla klientów VeloBank całkowicie za darmo.

Każdy klient powinien też wiedzieć, że oddziały VeloBank w Zielonej Górze posiadają punkty obsługi kasowej, gdzie przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Czy warto z nich korzystać? Oprócz szybkiej obsługi transakcji gotówkowych trzeba liczyć się z koniecznością uiszczenia opłaty za daną transakcję wykonywaną stacjonarnie. To pewien minus związany z operacjami gotówkowymi w oddziałach VeloBank Zielona Góra. Placówki są jednak zazwyczaj wyposażone w darmowe wpłatomaty i bankomaty.

Uwaga! Każdy klient VeloBank może bez dodatkowych kosztów korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzeń należących do sieci Planet Cash.

Czy warto zostać klientem VeloBank w Zielonej Górze?

Oczywiście, że warto zostać klientem korzystającym ze stacjonarnej obsługi konsumenta VeloBank w Zielonej Górze. Wszyscy mieszkańcy decydujący się na taki krok otrzymują dostęp do pomocy wykwalifikowanych doradców finansowych oraz produktów bankowych dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb. 

5/5 - (1 oddanych głosów)