W dzisiejszych czasach wiele instytucji finansowych prężnie się rozwija, co widoczne jest po ilości stacjonarnych punktów obsługi klienta zarówno biznesowego, jak i indywidualnego. Firma ING w Białymstoku jest jedną z tych, która stawia przede wszystkim na własny rozwój oraz zadowolenie kontrahentów korzystających z jej usług finansowych. Decydując się na współpracę z tą instytucją, warto wcześniej poznać jej wszystkie atuty oraz sposób działania na danym terenie.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Białystok – rozmieszczenie oddziałów

Bank ING Białystok swoje oddziały rozmieścił tak, aby były łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców tego miasta niezależnie od ich aktualnej lokalizacji. ING Bank Białystok jest przedsiębiorstwem, które ponad wszystko stawia sobie zadowolenie konsumentów, dlatego stale podejmuje decyzje o otwarciu nowych stacjonarnych punktów obsługi klienta detalicznego i biznesowego. Aby poznać aktualną ofertę tej instytucji, wystarczy udać się do dowolnego oddziału ING z prośbą o przedstawienie warunków współpracy. Ciekawostką jest fakt, że ING Białystok rozmieścił swoje placówki równomiernie na terenie całego miasta, dzięki czemu wszyscy konsumenci mogą w łatwy sposób skontaktować się z doradcą. Warto też nadmienić, że każdy oddział, który posiada ING Bank Śląski Białystok, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy świadczą usługi najwyżej jakości i są w stanie dopasować każdą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

ING Białystok – wpłatomaty i bankomaty

Niewiele osób wie, czym tak naprawdę wyróżnia się bank ING Białystok. Placówki należące do tej instytucji znajdujące się na terenie tego miasta działają w dogodnych godzinach dostosowanych do potrzeb większości klientów. Trzeba też zaznaczyć, że bankomat ING Białystok dostępny jest praktycznie w każdym stacjonarnym punkcie obsługi konsumenta oraz w kilkunastu wyznaczonych punktach na terenie całej aglomeracji miejskiej. Dzięki temu wszyscy klienci tej instytucji oraz Ci posiadający rachunki w innych bankach mogą całkowicie za darmo realizować operacje polegające na wpłatach i wypłatach gotówki. Do samej wpłaty środków służy maszyna, jaką jest wpłatomat. ING Białystok udostępnia ich coraz większą ilość, a operacje realizowane przy pomocy tych urządzeń są księgowane maksymalnie w ciągu godziny od czasu ich wykonania. Prosty interfejs, bezawaryjności i całodobowy dostęp to główne cechy, jakimi wyróżniają się wpłatomaty i bankomaty banku ING w Białymstoku.

ING Białystok – oferta stacjonarna

Ta instytucja proponuje swoim kontrahentom możliwość prowadzenia rachunków oszczędnościowych, kont osobistych oraz zaciągania kredytów. Pożyczka długoterminowa, która zazwyczaj jest hipoteką, wymaga najczęściej załatwienia formalności osobiście w oddziale ING, dlatego duża ilość placówek przekłada się na sprawność obsługi. Warto też nadmienić, że bank ING w Białymstoku udziela pożyczki od 18 lat pod warunkiem posiadania stałego miejsca zamieszkania i dochodu z wpływami na konto.

5/5 - (2 oddanych głosów)