bank ing opinieWarto wiedzieć, że bank ING to komercyjna instytucja posiadająca główną siedzibę w Katowicach. Jest to dostawca usług bankowości stacjonarnej i internetowej obsługujący zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Konsumenci na terenie całej Polski coraz częściej wybierają właśnie ten bank w celu podpisania umowy o prowadzenie rachunku oszczędnościowego lub skorzystania z innej, atrakcyjnej finansowo propozycji współpracy.

Jakie produkty oferuje ING?

KREDYTY

ing kredyt gotówkowy
ing kredyt hipoteczny
ing kredyt firmowy
ing kredyt konsolidacyjny

KONTA / OSZCZĘDNOŚCI

ing konto oszczędnościowe
ing konto osobiste
ing konto walutowe
ing lokata
ing konto firmowe
ing konto maklerskie

INNE

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift
ing jak zamknąć konto

ODDZIAŁY W TWOIM MIEŚCIE

ing oddziały

Historia banku ING

ING powstał w 1988 roku, kiedy to wyodrębnił się z NBP. Kilka lat później przekształcono go w spółkę akcyjną, a następnie udziałowcem stała się duża holenderska korporacja ING Groep. Przez wiele lat bank ING inwestował w swój rozwój co widać obecnie, gdyż posiada wiele bankomatów, wpłatomatów i oddziałów na terenie całego kraju. To bardzo wygodne, gdyż dzięki temu większość konsumentów może w prosty sposób korzystać z usług, jakie oferuje ING.

Jak funkcjonuje ING na terenie Polski?

Przed nawiązaniem współpracy warto wiedzieć, jak właściwie funkcjonuje na terenie Polski ING. Informacje na temat ilości placówek, bankomatów, wpłatomatów oraz godzin pracy dostępne są na oficjalnej stronie internetowej tej instytucji. Każdy może z łatwością zostać klientem tego banku. Wystarczy tylko uzupełnić stosowny formularz przez internet lub podpisać umowę stacjonarnie w dowolnym punkcie obsługi klienta, który posiada bank ING. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych oraz możliwości indywidualnego dostosowania oferty finansowej do potrzeb przekazywane są bezpośrednio przez obsługującego konsultanta.

Bank ING placówki, bankomaty i wpłatomaty

Warto wiedzieć, że instytucja posiada na terenie kraju wiele placówek, w których obsługiwani są stacjonarnie klienci indywidualni i biznesowi. Udając się do oddziału banku ING, można dostosować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb, a także skorzystać z możliwości realizacji transakcji gotówkowych w specjalnych maszynach. Bankomaty i wpłatomaty tej instytucji księgują wszystkie operacje na rachunkach klientów maksymalnie w ciągu godziny od czasu jej wykonania, co przekłada się na zadowolenie konsumentów.

Bank ING opinie

Wiele osób zastanawia się, jaką renomę na rynku ma instytucja ING. Opinie na temat funkcjonowania placówek tego banku na terenie kraju, które dostępne są w internecie, mówią jasno, że firma nie ma żadnego problemu z obsługą klienta stacjonarnego i świadczy usługi najwyższej jakości. Bank ING opinie wypracował sobie na przestrzeni wielu lat, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie jego ofertą przez nowych klientów. Wpływ na tak dobre relacje na linii klient-bank ma wpływ bogata oferta finansowa, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz dogodne dla konsumentów godziny pracy placówek banku ING.

Czy warto współpracować z bankiem ING?

Zdecydowanie warto współpracować z tą instytucją w zakresie prowadzenia konta osobistego lub korzystania z innych usług bankowości. Opinie o ING mówią jasno, że nie trzeba obawiać się niczego, podpisując umowę, a jej warunki są kompleksowo przedstawiane na spotkaniu przez pracownika tego banku. Warto wiedzieć, że ta instytucja posiada wiele nagród i wyróżnień mówiących o tym, iż jest to jeden z najlepszych banków działających na terenie Polski. Nawiązanie współpracy oznacza w  tym przypadku tylko jedno – zadowolenie konsumenta. Każdy, kto wybierze ING Bank Śląski, nie musi obawiać się o to, że wystąpią jakiekolwiek problemy, gdyż najnowsze rozwiązania technologiczne oraz doświadczona kadra pracownicza pomoże rozwiązać każdy problem.

5/5 - (3 oddanych głosów)