Kielce znajdują się w województwie Świętokrzyskim, które prężnie się rozwija, dzięki czemu usługi finansowe oferowane przez banki i instytucje pozabankowe cieszą się coraz większą popularnością. Aby zapoznać się z propozycją współpracy banku ING, wystarczy udać się do konkretnej placówki nawet bez wcześniejszego umówienia terminu. Jak jednak funkcjonuje ta instytucja na terenie Kielc? Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej. 

infolinia
sesje księgowań
swift - bic

Bank ING Kielce – jak działają oddziały? 

Na terenie miasta ING Kielce posiada wiele placówek obsługujących klientów indywidualnych i biznesowych. Trzeba jednak pamiętać, że zarówno nowi, jak i stali kontrahenci mogą liczyć na atrakcyjne propozycje finansowania lub prowadzenia rachunków bankowych za zero złotych. Takie działania mają na celu przyciągnąć jak największą liczbę nowych użytkowników. ING Bank Kielce stawia nie tylko na swój rozwój, ale też zadowolenie konsumentów, które wbrew pozorom jest kluczowe dla funkcjonowania tej instytucji. Decydując się na współpracę z ING warto wiedzieć, w jakich godzinach pracują placówki tego banku w Kielcach. Są one dostosowane tak, aby każda osoba zainteresowana ofertą finansową mogła w dogodnym czasie udać się na spotkanie z doradcą. ING Kielce godziny otwarcia ustalił w taki sposób, aby nawet w późnych godzinach wieczornych konsumenci mogli zapoznać się z ofertą lub rozwiązać problemy związane z ich rachunkami bankowymi. Warto też wspomnieć, że każdy oddział ING Kielce zatrudnia wykwalifikowaną kadrę doradców, którzy pomogą rozwiązać praktycznie każdy problem. Na terenie tego miasta znajduje się wiele punktów obsługi klienta należących do ING Kielce. Oddziały są rozmieszczone równomiernie po całym mieście, dzięki czemu dostępność do usług jest o wiele łatwiejsza.

ING Kielce – transakcje gotówkowe

Bankomat ING Kielce znajduje się praktycznie w każdej placówce tej instytucji na terenie miasta. Wszyscy konsumenci posiadający rachunki bankowe w tej instytucji oraz poza nią mogą bez ograniczeń i opłat korzystać z tych maszyn. Wpłaty i wypłaty gotówki są księgowane maksymalnie w ciągu godziny od czasu wykonania transakcji. Urządzenie, jakim jest wpłatomat ING Kielce pozwala na szybką wpłatę środków z maksimum bezpieczeństwa. Ciekawostką jest fakt, że urządzenia tego typu dostępne są przez całą dobę 7 dni w tygodniu. 

Jakie sprawy załatwia się stacjonarnie w banku ING Kielce?

Konto maklerskie to tylko jedna z usług oferowanych przez instytucje ING na terenie Kielc. Na miejscu można też złożyć wniosek o udzielenie pożyczki na raty lub kredytu hipotecznego, który jednak wymaga udziału doradcy ze wzlotu na złożoność tego procesu.

Zdecydowanie warto zostać klientem ING w Kielcach ze względu na możliwość dostosowania oferty finansowej do indywidualnych potrzeb klientów oraz wysoki poziom obsługi. Kadra doradców posiada kompetencje i wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych, dzięki czemu wszelkie sprawy załatwiane są praktycznie od ręki. 

5/5 - (1 oddanych głosów)