credit agricole limity

Jesteś wieloletnim klientem banku Credit Agricole, ale nie wiesz, jak zmienić limit przelewu? W Credit Agricole załatwisz to w naprawdę prosty sposób. Wystarczy, że masz dostęp do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej swojego banku. Możesz też poświęcić kilka minut na rozmowę telefoniczną z doradcą lub udać się do placówki swojego banku, aby zmiana limitów Credit Agricole została zaakceptowana. Korzystając na co dzień z rachunku bankowego, aplikacji oraz karty płatniczej, powinieneś wiedzieć, jak zmienić limit w Credit Agricole. To elementarna wiedza, która pozwoli Ci dopasowanie możliwości rachunku bankowego do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zatem, jak zmienić limity w Credit Agricole, aby nie narazić się na niebezpieczeństwo związane z utratą pieniędzy z konta bankowego i jednocześnie zyskać możliwość realizowania transakcji płatniczych zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz? Wystarczy, że przejdziesz kilka kroków, a bez najmniejszego problemu zmienisz limity w banku CA.

Limity przelewów i na płatności kartą 

W dzisiejszych czasach limity przelewów są narzucane wszystkim klientom banków, którzy korzystają na co dzień z płatności. Ograniczenia kwotowe oraz ilościowe dotyczą takich transakcji, jak:

 • przelewy tradycyjne,
 • płatności mobilne BLIK,
 • przelewy na telefon BLIK,
 • płatności zbliżeniowe kartą,
 • płatności online kartą,
 • wypłata gotówki w bankomacie.

Każda z tych operacji jest ograniczona przez limity w Credit Agricole. Jak zmienić je tak, aby nie ograniczały funkcjonalności rachunku bankowego? To ważne, aby dostosować ograniczenia tak, by zachować maksimum bezpieczeństwa transakcji, a jednocześnie mieć możliwość swobodnego realizowania płatności.

Na ogół instytucje finansowe stosują ograniczenia na kontach, kartach i w aplikacji mobilnej wyłącznie po to, aby zabezpieczyć finanse swoich klientów. Na szczęście takie rozwiązania można w prosty sposób edytować. Tak samo jest w przypadku klientów Credit Agricole. Jak zmienić limit przelewu w przypadku tej instytucji? Musisz tylko wykonać kilka prostych kroków i to wszystko.

Gdzie zmienić limit w banku Credit Agricole?

Zanim zmienisz jakiekolwiek ograniczenia na swoim koncie bankowym, musisz dowiedzieć się, gdzie zmienić limit w banku Credit Agricole. W przypadku tej instytucji finansowej masz możliwość edytowania ograniczeń na do konta oraz karty płatniczej przez następujące media:

 • osobiście w placówce banku,
 • telefonicznie pod numerem telefonu do Credit Agricole – infolinia jest dostępna zawsze w godzinach pracy instytucji,
 • w aplikacji mobilnej,
 • w serwisie transakcyjnym dostępnym przez przeglądarkę internetową.

To wszystko, co musisz zrobić, aby zmienić limity Credit Agricole. Jak zmienić aktualne ograniczenia, które mogą rzutować na funkcjonalność aplikacji bankowej i ogółu posiadanego rachunku w banku? Wbrew pozorom to nie takie trudne. Niemniej jednak warto sprawdzić poradnik, jak zmienić limit na koncie – Credit Agricole. To przydatna wiedza, która pomoże Ci zmienić ograniczenia konta nawet w awaryjnej sytuacji, kiedy przekroczysz aktualnie obowiązujące ograniczenia i transakcja, np. wypłaty środków z bankomatu zostanie odrzucona.

Jak zmienić limit na karcie Credit Agricole?

Zanim poznasz poradnik, jak zmienić limit na karcie Credit Agricole, koniecznie zastanów się, jaka wartość ograniczenia będzie odpowiednia dla Ciebie. Musisz tutaj wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje zapotrzebowanie na środki znajdujące się na rachunku bankowym. Chodzi głównie o to, aby podczas realizowania operacji płatniczych gotówkowych lub bezgotówkowych nie doprowadzić do sytuacji, w której transakcja zostanie odrzucona z powodu przekroczenia dziennego limitu.

A zatem, jak zmienić limit transakcji internetowych w Credit Agricole? To dość proste i wystarczy, że wykonasz kilka kroków.

 1. Zaloguj się do aplikacji CA24 Mobile.
 2. Przejdź do zakładki → Pieniądze na dolnym panelu.
 3. Wybierz sekcję → Karty.
 4. Następnie przejdź do zakładki → Mój limit na karcie.
 5. Kolejny krok to wpisanie dziennego lub miesięcznego limitu, który odpowiada Twoim potrzebom finansowym.
 6. Ostatni etap to zatwierdzenie operacji kodem PIN do aplikacji mobilnej.

Zmiana limitów karty Credit Agricole jest możliwa nie tylko z użyciem aplikacji mobilnej. Możesz to zrobić także przez nowoczesny serwis transakcyjny, gdzie będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich zasobów finansowych, historii transakcji, a także możliwości zmiany ograniczeń na karcie lub koncie. Kilka kroków, które musisz wykonać w serwisie elektronicznym to:

 1. Zaloguj się do CA24 Bank.
 2. Następnie wejdź do zakładki z menu → Moje produkty.
 3. Wybierz kartę, dla której chcesz zmienić dzienne lub miesięczne limity transakcji.
 4. Kliknij ikonę → Zmień limity.
 5. Ustal nowe ograniczenia oraz zatwierdź operację.

Jak widzisz, procedura zmiany ograniczeń na rachunku bankowym jest wyjątkowo prosta i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej. Niemniej jednak warto wiedzieć, jak najszybciej zmienić limit wypłat w banku Credit Agricole. Taka wiedza może przydać się przede wszystkim wtedy, kiedy nagle potrzebujesz wybrać większą gotówkę z konta, a aktualne limity uniemożliwiają Ci wykonanie takiej operacji.

Pamiętaj! W Credit Agricole karta kredytowa zawsze ma narzucone odgórne limity kwotowe dla transakcji w skali miesiąca oraz doby. Oczywiście możesz je w prosty sposób zmienić i dopasować do swoich potrzeb. To bardzo ważna kwestia, która pomaga w ustawieniu ograniczeń tak, aby korzystanie z rachunku bankowego, aplikacji mobilnej oraz karty było jak najwygodniejsze.

Ile wynoszą i jak zmienić limit przelewów w banku Credit Agricole?

Na ten moment maksymalna wartość transakcji w ciągu doby w przypadku aplikacji mobilnej wynosi 10 000 złotych. Niestety nie da się ustawić większego limitu pojedynczego. W przypadku transakcji realizowanych za pośrednictwem serwisu transakcyjnego lub w placówce banku możesz ustawić zupełnie inne, dowolne ograniczenia. Jeśli chodzi o to, jak zmienić limit w banku Credit Agricole, warto mieć na uwadze, jakie transakcje są obejmowane ograniczeniami oraz czego dotyczą konkretne ograniczenia. To przede wszystkim:

 • dzienne limity przelewów, płatności zbliżeniowych, transakcji BLIK i wypłat gotówki,
 • miesięczne limity przelewów, płatności zbliżeniowych, transakcji BLIK i wypłat gotówki,
 • liczba transakcji realizowanych w ciągu dnia dla wszystkich powyższych.

Masz konto w banku Credit Agricole? Jak zmienić limity to pytanie, na które szukasz odpowiedzi już od dłuższego czasu. Wbrew pozorom to nie takie trudne. Jeśli masz dostęp do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej wykonasz takie działania zaledwie w ciągu kilku minut. 

Alternatywne opcje, jak zmienić dzienny limit wypłat z bankomatu Credit Agricole lub jak zmienić limit BLIK w Credit Agricole zakładają możliwość wykonania operacji na infolinii. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon, poprosisz konsultanta o zmianę limitów i zatwierdzisz operację. To równie szybka opcja na zmianę ograniczeń, jak logowanie do aplikacji mobilnej lub serwisu transakcyjnego.

Możesz też udać się do dowolnej placówki tego banku. Na miejscu doradca udzieli Ci więcej informacji, jak zwiększyć limit BLIK w banku Credit Agricole, a także jak działa aplikacja Credit Agricole. Jak zmienić limit przelewu podczas wizyty w placówce? Wystarczy, że masz ze sobą aktualny dokument tożsamości i kwadrans wolnego czasu. Nowe ograniczenia będą obowiązywać natychmiast po wprowadzeniu zmian, a więc możesz od razu korzystać z dodatkowych środków na swoim koncie powyższej wcześniej zdefiniowanych limitów.

Ograniczenia na koncie bankowym w Credit Agricole a bezpieczeństwo

Nawet jeśli wiesz, jak zmienić limit w aplikacji Credit Agricole oraz jak zmienić dzienny limit w aplikacji Credit Agricole, powinieneś też zdawać sobie sprawę z tego, jak ograniczenia na koncie, karcie i aplikacji mobilnej wpływają na bezpieczeństwo Twoich finansów. Otóż brak jakichkolwiek limitów skutkowałby tym, że instytucja finansowa nie byłaby w stanie pomóc Ci w razie kradzieży karty płatniczej. Przestępcy mogą ukraść wszystkie środki z konta, o ile nie obowiązują na nim limity.

Z tego względu w dzisiejszych czasach praktycznie każdy bank stosuje predefiniowane ograniczenia, które są narzucone na każdego klienta. Oczywiście możesz je zmienić. Pamiętaj tylko o tym, aby ustalać pułap limitów zgodnie ze swoimi potrzebami – nigdy zbyt dużo ponad potrzeby. W przeciwnym razie ucierpi na tym Twoje bezpieczeństwo, a dokładniej bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunku bankowym. 

Co ciekawe, w przeciwieństwie do innych instytucji finansowych limity dla karty, BLIK i przelewów można zmienić szybko w aplikacji. To wyjątkowo proste, dlatego zawsze w razie nagłej potrzeby masz możliwość edytowania narzuconych ograniczeń i to bez żadnych dodatkowych kosztów.

5/5 - (1 oddanych głosów)