credit agricole karta kredytowaWłasna karta kredytowa z odpowiednio wysokim limitem to podstawa w dzisiejszych czasach. Dzięki niej będziesz mieć stały dostęp do dodatkowych pieniędzy w dowolnej chwili. Nawet jeśli przytrafi Ci się nagły wydatek nie będziesz martwić się o to, skąd wziąć dodatkowe pieniądze. Limit przyznany na karcie będzie dostępny dla Ciebie bezwarunkowo, a środki przeznaczysz na dowolnie wybrany cel. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak działa karta kredytowa w banku Credit Agricole? Oto kilka istotnych kwestii, które warto poruszyć!

Credit Agricole karta kredytowa – najważniejsze informacje

Konta dla młodych i inne produkty bankowe takie, jak np. karta kredytowa Credit Agricole opłaty mają ustalone na stałym poziomie wynikającym z umowy o świadczenie usługi. W przypadku banku Credit Agricole karta kredytowa wydawana jest każdemu, kto ma ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych. Warto mieć na uwadze fakt, że przyznane środki w ramach limitu możesz wykorzystać na dowolny cel. Bank nie ingeruje w to, na co przeznaczysz środki, o ile terminowo spłacasz zadłużenie. Pamiętaj, że wszelkie opóźnienia w uregulowaniu należnych środków powoduje naliczenie dodatkowych odsetek przez bank. Chcesz wiedzieć, jak wygląda aktywacja karty kredytowej Credit Agricole oraz jak działa karta kredytowa w Credit Agricole? To proste!

Credit Agricole w ramach karty kredytowej daje swoim klientom wiele możliwości takich, jak np.:

 • korzystanie z nowoczesnych płatności zbliżeniowych Google Pay, Apple Pay i innych;
 • możliwość oszczędzania na zakupach poprzez dostępne kupony rabatowe i zniżki;
 • wygodne płatności na całym świecie bez prowizji;
 • dostęp do rachunku z poziomu aplikacji mobilnej lub serwisu transakcyjnego.

Oczywiście to nie wszystko, co oferuje karta kredytowa Credit Agricole. Warunki korzystania z jej funkcjonalności oraz maksymalna wysokość kwotowa limitu na karcie są uwzględnione w umowie oraz regulaminie o świadczeniu usług tego typu. Chcesz wiedzieć, jak sprawdzić stan karty kredytowej Credit Agricole? W tym przypadku, wystarczy że zalogujesz się do:

 • serwisu transakcyjnego;
 • aplikacji mobilnej.

Możesz też zadzwonić na infolinię lub udać się do stacjonarnej placówki bankowej w dowolnej miejscowości. Uwaga! Za wydanie karty kredytowej w ramach akcji promocyjnej CA nie zapłacisz ani złotówki!

Inne kredyty oferowane przez Credit Agricole

credit agricole kredyt gotówkowy
credit agricole kredyt firmowy
credit agricole kredyt konsolidacyjny

Credit Agricole – jakie rodzaje kart kredytowych są dostępne w ofercie?

Jak wygląda spłata karty kredytowej Credit Agricole? A może interesuje Cię kwestia tego, ile się czeka na kartę kredytową w Credit Agricole? Niezależnie od kwoty oraz typu klienta w Credit Agricole oddziały i bankomaty dostępne są praktycznie dla każdego. W aktualnej ofercie banku znajdują się takie karty kredytowe:

 • Silver;
 • Classic;
 • Gold;
 • Visa Auchan;
 • Visa Leroy Merlin.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje karta kredytowa w Credit Agricole w każdym z powyższych typów? W każdym z powyższych przypadków wydanie karty jest w 100% darmowe, natomiast różne są warunki jej wydania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o produktach Credit Agricole, kontakt przez infolinię będzie najszybszą metodą pozyskania niezbędnych informacji.

Karta kredytowa Classic – czym się wyróżnia?

Dowiedz się, jak zamówić kartę kredytową w Credit Agricole. Dla rodzaju Classic limit kredytowy dostępny jest dla osób, których dochody osiągają minimum 500 złotych netto miesięcznie. Oprócz tego spłatę karty można zaplanować w wygodnych ratach, a dodatkowe środki przyznawane w formie limitu są dostępne praktycznie od ręki. Limity kredytowe w tym przypadku dostępne są do kwoty nawet 10 000 złotych, a sam dostęp do rachunku przyznany jest na 24 godziny na dobę bez żadnych ograniczeń. Ile wynosi opłata za kartę kredytową w wersji Standard? Obecnie jest to okrągłe 0 złotych, pod warunkiem że spłacisz dług w terminie bezodsetkowym.

Karta kredytowa Silver – jak ją zdobyć?

Ranking kont bankowych online jasno wskazuje, że Credit Agricole to instytucja warta uwagi nie tylko pod względem rachunków dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Wersja Silver dla karty kredytowej dostępna jest dla klientów, których dochody są na poziomie nie niższym niż 1400 złotych netto miesięcznie. W ramach tej karty otrzymasz dostęp do:

 • płatności w internecie bez dodatkowych opłat;
 • możliwości korzystania z akcji promocyjnych w sklepach partnerskich;
 • wygodnych rat z gwarancją stałej raty.

Oprócz powyższych, decydując się na limit w karcie kredytowej CA skorzystasz z przyznanej gotówki niemalże na całym świecie. Za obsługę rachunku, płatności bezgotówkowe, wydanie karty oraz opłacanie rachunków stałe opłaty wynoszą 0 złotych. To atrakcyjna opcja dla osób, które poszukują naprawdę niskich kosztów korzystania z produktów bankowych. W Credit Agricole zwiększenie limitu na karcie kredytowej Silver lub jakiejkolwiek innej możliwe jest po złożeniu stosownej dyspozycji. Bank po przeanalizowaniu możliwości finansowych klienta przydziela mu większy limit lub nie.

Karta kredytowa Gold – dla kogo jest przeznaczona?

Przelew z karty kredytowej Credit Agricole w wersji Gold nie kosztuje ani złotówki! Nie zapłacisz też za takie operacje, jak:

 • płatności na całym świecie kartą;
 • wydanie karty kredytowej;
 • zmianę kod PIN lub zamówienie nowej karty;
 • użytkowanie karty.

Pamiętaj! Dostęp do serwisu całodobowego CA24 w ramach posiadanej karty kredytowej również jest całkowicie darmowy! Całkowity brak opłat sprawia, że karta kredytowa Credit Agricole opinie ma na naprawdę dobrym poziomie. Coraz większa liczba konsumentów decydująca się na taki rachunek docenia nie tylko brak opłat, ale i przejrzyste warunki przyznawania limitu. Dla karty kredytowej GOLD dostępne są następujące warunki:

 • do 56 dni bez odsetek;
 • limit kredytowy do 50 000 złotych;
 • możliwość rozłożenia płatności na raty;
 • pełna kontrola wydatków przez serwis transakcyjny;
 • dostęp do 3 dodatkowych kart płatniczych;
 • automatyczna spłata zadłużenia;
 • możliwość opłacania rachunków kartą kredytową bez prowizji.

Ze względu na tak atrakcyjne warunki współpracy niewielu klientów decyduje się na wypowiedzenie karty kredytowej. Credit Agricole nie utrudnia jednak tego procesu i pozwala na jego zrealizowanie np. w stacjonarnych placówkach banku. Jedyne opłaty z jakimi musisz się liczyć jako klient posiadający kartę kredytową to 4% od wartości transakcji polegających na wypłacie gotówki z bankomatów, ale nie mniej niż 11,90 złotych. Chcesz wiedzieć, jak uniknąć opłaty za kartę kredytową w Credit Agricole? Wystarczy, że zrealizujesz minimum 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę w terminie 90 dni od daty zawarcia umowy. Dzięki temu za wydanie karty nie zapłacisz ani złotówki, a w przeciwnym razie opłata wyniesie 190 złotych.

Ile czasu na spłatę karty kredytowej jest w Credit Agricole?

Zamknięcie karty kredytowej w Credit Agricole to prosta sprawa. Wystarczy, że złożysz do banku odpowiednią dyspozycję i tym samym uregulujesz całą zaległą kwotę zadłużenia wraz z należnymi odsetkami. Dzięki temu pracownik banku będzie w stanie przyjąć dyspozycję zamknięcia rachunku, która zostanie zrealizowana po upływie 30 dni i zachowaniu warunków wypowiedzenia, czyli całkowitej spłaty długu w ramach karty kredytowej. Teraz wiesz już, na jakich zasadach odbywa się rezygnacja z karty kredytowej Credit Agricole. Wzór wypowiedzenia znajdziesz bezpośrednio na stronie internetowej banku lub możesz poprosić o jego udostępnienie pracownika banku w dowolnie wybranej placówce w kraju. Nie wiesz, ile czasu na spłatę karty kredytowej w Credit Agricole masz jako klient? Dla wersji Gold jest to nawet 56 dni, choć w razie ewentualnego wypowiedzenia karty z limitem należy zrobić to w terminie 30 dni.

Płatności ratalne i bezpieczeństwo

Wiedząc już, jak zrezygnować z karty kredytowej w Credit Agricole, warto też dowiedzieć się więcej na temat tego, czy kartę kredytową w Credit Agricole można spłacać w ratach. Obecnie jak najbardziej jest to możliwe. Wystarczy, że:

 1. Zapłacisz przyznaną kartą kredytową za zakupy lub usługi.
 2. Skontaktujesz się z pracownikiem banku i rozłożysz spłatę na raty (dla minimalnej wartości zamówienia 300 złotych).
 3. Określisz liczbę rat.
 4. Spłacisz zobowiązanie w terminie.

Uruchamiając plan ratalny z gwarancją stałej raty masz pewność, że zapłacisz za wykorzystany limit tyle, ile zostało wcześniej ustalone w umowie. Chcesz wiedzieć więcej o produkcie, jakim jest Credit Agricole – karta kredytowa? Wypłata z bankomatu w tym przypadku to koszt 4% wartości transakcji, ale nie mniej niż 11,90 złotych. W kwestii bezpieczeństwa masz pewność, że logowanie do serwisu transakcyjnego jest odpowiednio zabezpieczone przez system 3D-secure. W razie kradzieży lub zaginięcia karty masz też możliwość zabezpieczenia swoich interesów. Dowiedz się, jak zastrzec kartę w Credit Agricole. To dość proste, gdyż wymaga tylko wykonania jednego telefonu na infolinię dostępną 24/7. 

Jak założyć kartę kredytową w Credit Agricole?

Założenie karty w Credit Agricole to dość prosta sprawa. Ranking kont osobistych wskazuje, iż ten bank jest jednym z najlepszych pod względem warunków przyznawania kart kredytowych dla aktualnych, jak i nowych klientów. Oto kilka kroków, które musisz przejść, by otrzymać dostęp do karty z limitem kredytowym:

 1. Złóż wniosek online lub w oddziale.
 2. Porozmawiaj z doradcą i poznaj przyznane warunki i kwotę limitu na karcie.
 3. Poczekaj na swoją kartę, którą bank wyśle do Ciebie pocztą.
 4. Aktywuj kartę kredytową i zacznij z niej aktywnie korzystać.

Uwaga! Wniosek możesz też wygodnie złożyć telefonicznie lub po wcześniejszym umówieniu się z doradcą w dowolnej lokalizacji. Tabela opłat, regulaminy oraz informacje o prowizjach bank udostępnia na swojej stronie internetowej.

Czy warto mieć kartę kredytową w Credit Agricole?

Jeśli już masz kartę z limitem kredytowym, koniecznie dowiedz się, jaka jest zależność pomiędzy kwestią – zastrzeżenie a blokada karty płatniczej. Pierwsza opcja jest nieodwracalna i wymaga złożenia wniosku o wydanie nowej karty. Blokada pozwala na czasowe ograniczenie możliwości korzystania z karty np. podczas wyjazdu wakacyjnego. Dzięki temu zabezpieczysz się na wypadek ewentualnej kradzieży dokumentów, a po powrocie wygodnie odblokujesz dostęp do karty z limitem.

Podsumowując, zdecydowanie warto spotkać się z doradcą w placówce Credit Agricole lub zadzwonić na infolinię, aby poznać szczegóły dotyczące oferty karty kredytowych z określonym limitem kredytowym. Proces wnioskowania jest prosty, a bank przyzna Ci kartę nawet w ten sam dzień kiedy złożysz stosowny wniosek wraz z dokumentacją dochodową. Zachęcamy do współpracy z CA w zakresie kart kredytowych i aktywnego korzystania z ich możliwości, które potrafią wygenerować całkiem spore oszczędności np. na codziennych zakupach i nie tylko.

4.3/5 - (3 oddanych głosów)