Konto osobiste w mBank – podstawowe informacje

Oferowane przez mBank konta posiadają różną charakterystykę i różnią się między sobą przeznaczeniem, kosztami prowadzenia rachunku oraz grupą osób, dla których jest skierowany dany rodzaj konta osobistego. Warto zwrócić uwagę na fakt, że konto bankowe mBank’u pozwala na otwarcie i jego prowadzenie za zero złotych. To duży plus w szczególności, że oferowane przez mBank konta zazwyczaj wiążą się z niewielkimi opłatami. W przypadku konta osobistego można wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce już od 100 złotych. Dla klientów, którzy posiadają konta osobiste warunkiem, który pozwala na darmowe korzystanie z karty jest wykonanie transakcji na minimum 350 złotych miesięcznie. mBank sesje przychodzące przelewów odbywają się w częstych godzinach, dzięki czemu przez cały dzień można otrzymywać środki pieniężne od innych osób. Wyróżniając ofertę mBank konto osobiste, opinie w sieci posiada bardzo dobre, a więc warto zainteresować się rozpoczęciem współpracy z tym bankiem.

ZAŁÓŻ KONTO W MBANK >>

Podobne produkty mBank

mbank konto oszczędnościowe
mbank konto walutowe
mbank lokata
mbank jak zamknąć konto

Jak założyć konto w placówce banku mBank? 

W mBank konto można założyć odwiedzając oddziały mBank, które rozmieszczone są niemalże po całym kraju. Najłatwiejszym sposobem otwarcia konta w banku mBank jest jednak przejście procedury rejestracji online. mBank kontakt możliwy jest poprzez stronę internetową, telefonicznie lub w placówkach stacjonarnych. Instytucja mBank, konto otwiera już w kilkanaście minut po dokładnej weryfikacji nowego użytkownika. Wraz z rozwojem nowych technologii bank umożliwił rejestrację za pomocą wykonania selfie. Do przeprowadzenia tego procesu wystarczy wykonać kilka zdjęć i film poglądowy z dowodem osobistym. Po zaakceptowaniu plików przez pracownika banku można już korzystać ze swojego konta osobistego. 

Jak założyć konto w mBank przez internet?

Konto mBank charakteryzuje się zerowymi kosztami za prowadzenie rachunku przy zachowaniu kilku podstawowych warunków współpracy. Aby dowiedzieć się, jak założyć konto w banku przez internet, mBank udostępnia na swojej stronie prosty formularz rejestracyjny oraz wszelkie regulaminy i tabele opłat przy prowadzeniu rachunku. mBank jest instytucją, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego umożliwia rozpoczęcie prowadzenia rachunku już w kilka chwil po uzupełnieniu formularza z danymi interesanta. W celu szybkiego przejścia weryfikacji należy posiadać ważny dowód osobisty. Cała procedura zakładania konta może zamknąć się już w ciągu 5-ciu minut. Założenie konta bankowego drogą online w tym banku nie wiąże się z żadnym ryzykiem wycieku danych, ponieważ wszystkie formularze są zabezpieczane najwyższej jakości systemami informatycznymi.

Korzyści płynące z założenia konta w banku mBank

Do głównych korzyści, które wiążą się z założeniem konta w tej instytucji, można zaliczyć duży poziom oszczędności wynikający z licznych promocji, darmowe prowadzenie rachunku oraz łatwą procedurę rejestracji. Aby jednak mieć możliwość darmowego korzystania z konta, należy spełnić kilka podstawowych warunków współpracy. Istnieje także możliwość uzyskania premii za prowadzenie rachunku po dokonaniu określonych czynności wynikających z umowy. Do użytku klientów oddana także została aplikacja mobilna mBank, która umożliwia szybkie sprawdzenie stanu konta, wykonanie przelewu lub innej czynności związanej z finansami. Nowością na rynku jest usługa CyberResuce, która daje stały, całodobowy dostęp do kontaktu ze specjalistami zajmującymi się bezpieczeństwem bankowości prywatnej. Ciekawym rozwiązaniem, które przyciąga klientów, jest także system poleceń, który daje aż 200 złotych „wynagrodzenia” za każdą poleconą osobę, która zdecydowała się również otworzyć rachunek bankowy. Ostatnim elementem jest możliwość stworzenia indywidualnej karty bankomatowej, która będzie jedyna w swoim rodzaju.

Konto osobiste w mBank –  opinie

W przypadku usługi mBank konto, opinie są bardzo dobre i wynikają głównie ze względu na łatwość założenia rachunku, a także przejrzyste warunki. Dla ekonta osobistego, mBank opinie wyrobił na podstawie wieloletniej współpracy z klientami oraz dzięki możliwości indywidualnego dopasowania oferty pod oczekiwania danego klienta. Zachęcamy także do dzielenia się swoimi odczuciami na temat usług tego banku, ponieważ wpłynie to na większą rozpoznawalność usług oraz ich wiarygodność na rynku finansowym. Każda opinia na temat konta osobistego w mBank ma znacznie, dlatego stale powiększająca się ich ilość może wpływać pozytywnie lub negatywnie na wizerunek instytucji.

Sprawdź konta w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)