Kielce to miasto ciągłych zmian i napływu ludności. Przekłada się to na konieczność otwierania wielu stacjonarnych punktów obsługi klienta przez banki ze względu na duże zapotrzebowanie ludzi na korzystanie z usług w postaci kredytów i nie tylko. Bank PKO w Kielcach to instytucja, która prężnie rozwija się wraz z miastem i otwiera nowe placówki w dogodnych lokalizacjach dopasowanych do potrzeb większości mieszkańców i turystyki.

pko infolinia
pko sesje
pko swift

PKO BP Kielce – co oferują placówki na terenie miasta?

Bank PKO Kielce jest instytucją, która stale inwestuje we własny rozwój i dopasuje się do zmieniających się potrzeb rynku i konsumentów. PKO Kielce na terenie miasta stale otwiera nowe stacjonarne punkty obsługi klienta, do których mogą udać się zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Co tak właściwie oferują placówki PKO BP Kielce?

  • Atrakcyjną ofertę produktów finansowych
  • Dogodne godziny pracy
  • Doskonałą lokalizację placówek
  • Kompleksowe doradztwo finansowe
  • Możliwość dostosowania oferty do własnych potrzeb

To nie wszystkie aspekty, jakimi wyróżnia się PKO BP Kielce. Na terenie miasta w pobliżu wszystkich stacjonarnych punktów obsługi konsumenta znajdują się także darmowe parkingi oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. Bank PKO BP Kielce to instytucja, która ponad wszystko stawia sobie zadowolenie konsumentów, dlatego stale inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania i własny rozwój.

Bank PKO Kielce – wpłaty i wypłaty środków

Na terenie Kielc wszyscy mieszkańcy mogą skorzystać z urządzenia, jakim jest bankomat. PKO BP Kielce udostępnia tego typu maszyny całkowicie za darmo przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu wszyscy konsumenci mogą wypłacać gotówkę w dogodnym dla nich czasie niezależnie od pory dnia i nocy. Wpłatomaty i bankomaty banku PKO w Kielcach oferują wiele udogodnień takich, jak:

  • Usprawnienia dla niepełnosprawnych
  • Możliwość wykonywania transakcji BLIK
  • Dotykowe ekrany

Warto wiedzieć, że operacje tego typu nie wymagają uiszczania dodatkowych opłat. Udogodnieniem dla wszystkich konsumentów jest także ogólnodostępny wpłatomat PKO Kielce znajdujący się w większości placówek. Pozwala on na wpłatę środków bezpośrednio na konto, która księgowana jest na rachunku maksymalnie w ciągu godziny od czasu wykonania operacji. 

Czy warto być klientem banku PKO w Kielcach?

Zdecydowanie warto zostać klientem banku PKO w Kielcach. Jest to instytucja, która prężnie się rozwija oferując konsumentom coraz lepsze rozwiązania w postaci produktów finansowych. Dogodne lokalizacje oddziałów PKO w Kielcach, wydłużone godziny pracy oraz wykwalifikowana kadra doradców to główne aspekty, na jakie warto zwrócić uwagę, decydując się na współpracę z tą instytucją. Wszyscy mieszkańcy Kielc mogą korzystać z usług bankowości stacjonarnej bez żadnych ograniczeń. Na miejscu w placówkach PKO Banku Polskiego w Kielcach przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi bez ograniczeń wiekowych.

5/5 - (1 oddanych głosów)