Nadmorskie miasta cieszą się sporym napływem nowych mieszkańców, inwestorów oraz turystów, którzy zostawiają rocznie setki tysięcy złotych w regionie Szczecina. Z tego względu banki zdecydowały się rozwinąć swoje zasięgi i otworzyć wiele nowych punktów obsługi klienta, które pozwalają na łatwe pozyskanie gotówki i nie tylko. Jedną z takich instytucji jest PKO Bank Polski, który zadowolenie konsumentów stawia ponad wszystko inne.

pko infolinia
pko sesje
pko swift

PKO BP Szczecin – placówki, bankomaty i wpłatomaty

Pod względem rozmieszczenia punktów obsługi klienta PKO BP Szczecin jest instytucją wartą uwagi. Wszystkie oddziały PKO działające na terenie tego miasta są doskonale połączone z komunikacją miejską, dzięki czemu każdy klient może łatwo skorzystać z ich usług. Czym wyróżniają się placówki należące do PKO Szczecin?

  • Wykwalifikowana kadra pracownicza
  • Dogodne godziny pracy
  • Darmowe parkingi
  • Bogata oferta produktów finansowych

To jednak nie wszystkie kwestie, jakimi może pochwalić się ta instytucja. W przypadku banku PKO BP Szczecin, oddziały na terenie całego miasta udostępniają dwa rodzaje urządzeń, do których zaliczamy:

  • Wpłatomaty
  • Bankomaty

Bankomaty PKO BP Szczecin to urządzenia, które dostępne są praktycznie w każdej stacjonarnej placówce obsługującej klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pozwalają one na realizację transakcji gotówkowych polegających na wypłacie środków. Ciekawostką jest fakt, że instytucja pozwala na realizację tego typu transakcji całkowicie za darmo. Każdy wpłatomat PKO Szczecin dostępny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Ważną informacją jest także fakt, że wszystkie operacje księgowane są maksymalnie w ciągu godziny na rachunku indywidualnym danego klienta.

Bank PKO BP Szczecin – jakie sprawy załatwiane są na miejscu?

PKO Bank Polski w Szczecinie na miejscu umożliwia klientom załatwienie wszelkich spraw związanych z prowadzeniem konta, spłatą zobowiązań oraz zaciąganiem nowych. Doradcy zawsze chętnie przedstawiają aktualną ofertę finansową oraz starają się dopasować jej warianty bezpośrednio do potrzeb konsumenta. Pożyczka gotówkowa lub kredyt hipoteczny to tylko niektóre usługi, z jakich można skorzystać, udając się do dowolnej placówki PKO Banku Polskiego w Szczecinie. Ciekawostką jest fakt, że bank PKO SA Szczecin to konkurencja, która również prężnie się rozwija i dokłada wszelkich starań, aby przyciągnąć nowych klientów.

Dlaczego warto wybrać bank PKO BP w Szczecinie?

Będąc mieszkańcem lub turystą znajdującym się na terenie tego miasta, zdecydowanie warto zainteresować się ofertą finansową, jaką przedstawia Szczeciński bank PKO SA. Atrakcyjne warunki finansowania to nie wszystko. Ta instytucja stale otwiera nowe filie na terenie miasta, sprawiając, że dostęp do usług jest jeszcze łatwiejszy. Osoby, które poszukują najlepszych rozwiązań finansowych dla siebie, powinny koniecznie udać się do dowolnej placówki banku PKO w Szczecinie i zapoznać się z aktualną ofertą.

5/5 - (1 oddanych głosów)