Kraków jako stolica małopolski z roku na rok odnotowuje coraz większy napływ studentów i osób podróżujących w poszukiwaniu zatrudnienia. Przekłada się to na zwiększone zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej. Wiele instytucji decyduje się z tego względu na ciągłe otwieranie nowych filii, które są łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców.

santander infolinia
santander sesje
santander swift

Santander Kraków – co wpływa na lokalizację placówek?

Dość istotne jest to, że Santander Kraków otworzył dotychczas na terenie tego miasta wiele placówek znajdujących się zarówno w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach miejscowości. Do czynników, które wpływają na sposób rozmieszczenia oddziałów Santander Kraków, zaliczamy:

  • Zagęszczenie ludności 
  • Zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej 
  • Wiek i płeć mieszkańców
  • Liczbę miejsc pracy w danej lokalizacji

Im wyższej są wskaźniki dla danego terenu, tym więcej stacjonarnych punktów obsługi klienta Santander się pojawia. Santander bank Kraków stale otwiera nowe filie ze względu na mocno rozwijającą się infrastrukturę miejską oraz coraz większą liczbę mieszkańców w młodym wieku.

Santander oddziały Kraków – gdzie znajdują się placówki?

Santander Consumer Bank Kraków posiada własne placówki rozmieszczone po terenie całej miejscowości. Kilka głównych punktów znajduje się w ścisłym centrum, natomiast część z nich położona jest na obrzeżach miasta. Dzięki temu praktycznie każda osoba zainteresowana produktami finansowymi tej instytucji może udać się do dowolnego punktu obsługi na rozmowę z doradcą.

Oddziały Santander Kraków – godziny pracy

Warto wiedzieć, że godziny pracy Santander oddziały Kraków dostosowały tak, aby móc przyjąć w dogodnym czasie każdego klienta. Osoby pracujące do późnych godzin popołudniowych mogą udać się na spotkanie z doradcą do placówek w galeriach handlowych, które są czynne znacznie dłużej niż standardowe stacjonarne punkty obsługi klienta. 

Santander placówki Kraków – co można załatwić na miejscu?

Czym tak naprawdę wyróżnia się bank Santander? Placówki Kraków są nie tylko otwarte w dogodnych dla każdego godzinach, ale także przyjmują na co dzień zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Na miejscu można załatwić takie sprawy, jak:

To jednak nie wszystko, co oferują oddziały Santander Kraków. Wpłatomat jako urządzenie do realizacji transakcji polegających na wpłatach i wypłatach środków jest dostępny przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Każdy stacjonarny punkt obsługi konsumenta wyposażony jest w tego typu maszyny. Posiadając konto dla młodych można uzyskać nieco szybciej decyzję kredytową udając się osobiście do wybranego lokalu Santandera w Krakowie.

Czy warto być klientem stacjonarnych punktów obsługi klienta Santander? 

Zdecydowanie warto zostać stałym klientem tej instytucji i udać się na rozmowę w dowolnej placówce z doradcą. Pożyczka na dowód to nie jedyna usługa dostępna w ramach współpracy. Poniższa tabela przedstawia główne wady i zalety bycia klientem placówek Santandera w Krakowie.

Zalety Wady
Kompleksowo przedstawiona oferta produktów finansowych Konieczność osobistej wizyty w placówce
Możliwość szybkiego załatwienia wszelkich formalności Większą ilość dokumentacji papierowej do wypełnienia
Maksimum bezpieczeństwa Ograniczony czas pracy oddziałów

W ramach usług oferowanych przez tę instytucję warto też wyróżnić opcję, jaką jest konsolidacja chwilówek. Takie rozwiązanie jest wręcz idealne dla osób, które chwilowo nie radzą sobie ze spłatą wszystkich aktualnych zobowiązań finansowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze stacjonarną ofertą banku Santander i skorzystania z propozycji, którą przedstawi doradca w dowolnym oddziale. Przedsiębiorcy i klienci indywidualni mogą korzystać z usług stacjonarnych punktów obsługi bez żadnych ograniczeń – oprócz tych dotyczących godzin pracy.

5/5 - (1 oddanych głosów)