Prężny rozwój branży nieruchomości w Szczecinie sprawił, że na teren tej miejscowości napływają coraz większe ilości osób poszukujących nowego miejsca do życia. Skutkiem tego zjawiska jest też zwiększające się zainteresowanie konsumentów usługami bankowości stacjonarnej. W przypadku Santandera można zaobserwować szybki wzrost liczby lokali, które obsługują klientów indywidualnych i biznesowych.

santander infolinia
santander sesje
santander swift

Placówki Santander Szczecin – rozmieszczenie

W przypadku banku Santander Szczecin rozmieszczenie placówek zostało zaplanowane tak, aby możliwie w jak największym stopniu dostarczyć mieszkańcom możliwość korzystania z usług finansowych. Santander bank stawia przede wszystkim na zadowolenie aktualnych kontrahentów oraz wypracowanie zaufania wśród nowych. Decydując się na wizytę w oddziale Santander Szczecin, warto wcześniej sprawdzić lokalizację poszczególnych punktów. Podczas określania nowych lokalizacji bank bierze pod uwagę przede wszystkim:

 • Wiek mieszkańców 
 • Poziom zainteresowania usługami 
 • Bliskość galerii handlowych i miejsc publicznego użytku
 • Natężenie ludności na danym terenie

Pod względem umiejscowienia stacjonarnych punktów obsługi klienta Santander Consumer Bank Szczecin ma jedne z najlepiej skomunikowanych lokali, biorąc pod uwagę infrastrukturę miejską.

Santander Bank Szczecin – jak wpłacać i wypłacać gotówkę?

Santander Bank Szczecin umożliwia realizację darmowych operacji polegających na wpłatach i wypłatach środków z konta. Urządzeniem, które pozwala na wykonywanie tych czynności, jest bankomat. Santander Szczecin udostępnia tego typu maszyny niemalże w każdej placówce oraz w dokładnie określonych lokalizacjach na terenie całego miasta. Udogodnienia, jakie oferuje każdy bankomat i wpłatomat Santander Szczecin, to:

 • Dotykowe ekrany
 • Ułatwienia obsługi dla niepełnosprawnych
 • Możliwość realizacji transakcji bez karty płatniczej
 • Kamery zapewniające bezpieczeństwo transakcji
 • Szybkie sprawdzenie stanu konta
 • Wpłaty i wypłaty środków

Warto wspomnieć, że z możliwości wpłat i wypłat gotówki mogą korzystać zarówno aktualni kontrahenci Santandera, jak i osoby posiadające konta w innych bankach. Wszystkie operacje są księgowane maksymalnie w ciągu godziny od czasu ich wykonania.

Santander Szczecin – usługi dostępne w oddziałach

Każdy, kto posiada konto osobiste w tej instytucji, może z łatwością ubierać się o udzielenie pożyczki w Szczecinie. Wystarczy wydrukować stosowne dokumenty i udać się do dowolnego punktu obsługi klienta Santander. Oddziały Szczecin przyjmują klientów indywidualnych, biznesowych i korporacyjnych. Do usług, które dostępne są dla wszystkich konsumentów, zaliczamy:

 • Pożyczki gotówkowe, samochodowe, konsolidacyjne
 • Kredyty hipoteczne
 • Prowadzenie kont oszczędnościowych i prywatnej bankowości

Pożyczka gotówkowa oferowana przez tę instytucję jest atrakcyjnie oprocentowana i wymaga minimum formalności podczas spotkania z doradcą na miejscu w oddziale Santander Szczecin. Godziny otwarcia poszczególnych placówek zostały dostosowane tak, aby każdy klient mógł udać się na rozmowę w dogodnym dla niego czasie.

Warto zastanowić się nad możliwościami, jakie daje klientom ta instytucja i zapoznać się z aktualną ofertą produktów finansowych. W tym celu można udać się do dowolnej placówki Santandera na terenie Szczecina, aby porozmawiać z doradcą. Zarówno opinie konsumentów, jak i sama oferta banku przyciąga uwagę, dlatego lepiej nie czekać i nawiązać długofalową współpracę będąc mieszkańcem Szczecina.

5/5 - (1 oddanych głosów)