Aplikacja Millennium jest przeznaczona dla wszystkich klientów posiadających konto w tym banku zupełnie za darmo. Niezależnie od rodzaju rachunku, możemy bez przeszkód korzystać z wygody, jaką daje nam taka opcja, pełna różnorodnych funkcji. Dzięki temu z łatwością zarządzamy naszymi finansami domowymi czy firmowymi, bez poświęcania dużej ilości czasu. Jakie rozwiązania proponuje bank Millennium? Aplikacja mobilna umożliwia nie tylko podstawowe opcje jak szybkie płatności, ale również nowoczesne metody zakupu biletów, zlecania przelewów cyklicznych, zarządzania kontem naszego dziecka i wiele innych. 

Millennium bank aplikacja mobilna – pobierz

— Na urządzenia z Android z Google Play

— Na urządzenia z iOS z App Store 

aplikacja bank millenniumJak działa bankowość mobilna millennium?

Z bankowości elektronicznej millennium bank korzysta już niemalże każdy klient, posiadający konto osobiste, firmowe, maklerskie, rachunek oszczędnościowy lub lokatę. Współczesne czasy umożliwiają nam bowiem znaczne ograniczenie czasu na dopełnienie różnych formalności. Dzięki temu zyskujemy również pełną wygodę i komfort, załatwiając wszelkie pilne sprawy finansowe w mgnieniu oka. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby móc szybko i bezproblemowo opłacić zakupy, zlecić ekspresowy przelew na telefon za darmo, sprawdzić stan konta, a nawet zamówić konta w sprawie kredytu gotówkowego millennium. Wszystko to zapewnia nam aplikacja mobilna millennium, w której znajdziemy szereg nowoczesnych funkcji. 

Z takiego rozwiązania może korzystać każdy klient banku zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne i cieszyć się pełną wygodą w zarządzaniu finansami.

Jakie funkcje posiada aplikacja mobilna bank millennium?

Płatności bezgotówkowe. Aplikacja mobilna umożliwia nam zlecanie szybkich płatności przez telefon. Nie musimy już nosić przy sobie portfela, aby zrobić pilne zakupy lub zapłacić za miejsce postojowe na parkingu. Możliwe jest także kupienie biletu komunikacji miejskiej. Wystarczy wejść w zakładkę „Transport” i z łatwością uzyskamy potrzebne bilety bez stania w kolejkach i szukania drobnych. Klienci mogą również płacić zbliżeniowo w sklepach, przy czym nie musimy nawet logować się do aplikacji. Wystarczy odblokować telefon i przyłożyć urządzenie do terminala.

Szybkie płatności i przelewy BLIK-iem. O transakcjach bezgotówkowych BLIK słyszał już niemalże każdy klient banków. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zupełnie za darmo wykonywać ekspresowe przelewy na telefon na rachunek w dowolnym banku. Możliwe jest też natychmiastowe opłacenie zakupów online i w sklepie stacjonarnym.

Ubezpieczenie za pomocą kilku kliknięć. Aplikacja millennium to doskonałe miejsce, w którym nie tylko płacimy ważne rachunki i zakupy. Możemy w niej także wykupić polisę ubezpieczeniową pojazdu lub siebie i bliskich, np. w podróży. Wystarczy zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego auta, a dane pojazdu automatycznie pojawią się w e-wniosku. Aby wykupić polisę, należy wejść w zakładkę „Moje finanse”, a następnie „Ubezpieczenie”. 

Zarządzanie finansami na kilku kontach i kartach jednocześnie. W aplikacji posiadamy zbiór wszystkich naszych rachunków i kart bankowych. Niezależnie, czy mamy konto osobiste, oszczędnościowe czy firmowe, możemy łatwo i swobodnie sprawdzać historię transakcji oraz planować wydatki.

— Dedykowane oferty. W aplikacji sprawdzimy proponowane oferty banku, dostosowane do naszych możliwości i potrzeb finansowych. Są to pożyczki na raty, kredyty, lokaty, konta.

Millennium bankowość mobilna – jak rozpocząć korzystanie?

Aplikacja bank millennium jest dostępna dla klientów posiadających konto bankowe. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie, wprowadzić MilleKod i wpisać hasło. Następnie należy podać numer PESEL i wykonać automatyczne połączenie, w którym usłyszymy kod autoryzacyjny. Wprowadzony w pole na ekranie głównym pozwoli nam ustalić nasz indywidualny PIN do logowania. Od tej pory możemy do woli korzystać z nowoczesnych funkcji aplikacji. 

5/5 - (1 oddanych głosów)