bank pko aplikacjaJeśli jesteśmy klientami banku PKO, aplikacja mobilna pomoże nam w lepszym zarządzaniu finansami domowymi i firmowymi. Dzięki nowoczesnym funkcjom dostępnym za darmo możemy z łatwością zaplanować wydatki i oszczędzać środki na ważne cele. W PKO BP aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie urządzenia mobilne. Wystarczy dostęp do internetu, aby móc w pełni korzystać z dogodnych usług.

PKO IKO aplikacja – jak używać?

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji PKO, wystarczy pobrać ją na urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android lub iOS. Aplikacja PKO BP jest w pełni darmowa, podobnie jak wszystkie dostępne dla nas funkcje. Za jej pośrednictwem możemy wygodnie obsługiwać kilka kont jednocześnie, zarówno osobistych, jak i firmowych, a także zarządzać kontem dla dziecka i rachunkiem młodzieżowym. Mamy podpięte również konta walutowe, oszczędnościowe i lokaty. PKO aplikacja to także doskonały sposób na szybkie płatności mobilne, a także ekspresową wypłatę i wpłatę gotówki. 

Wszystkie funkcje w aplikacji mobilnej IKO dla klienta prywatnego:

Płatności mobilne — Płatności zbliżeniowe telefonem, czek BLIK, płatności BLIK online, płatności w punktach handlowo-usługowych BLIK-iem, wypłaty z bankomatów aplikacją IKO, wpłaty we wpłatomatach za pośrednictwem aplikacji IKO. 

Przelewy online — krajowe, podatkowe, doładowania, zagraniczne/walutowe, stałe, zakup biletów komunikacji miejskiej, przekazy pieniężne, serie przelewów, paczki, wymiana walut;

Zarządzanie kontem osobistym, firmowym, dla dziecka, walutowym, konto oszczędnościowe i lokaty;

— Podpięte karty kredytowe i debetowe;

— Wnioskowanie o kredyty i pożyczki;

— Zakup ubezpieczenia mieszkania, podróżnego, OC i AC, dzieci i młodzieży, na życie;

PKO aplikacja mobilna dla klientów firmowych

Przelewy — krajowe, podzielona płatność (Split payment), przelew zdefiniowany, natychmiastowy, Sorbnet, podatkowy, za mandat karny, na telefon, z karty kredytowej, zagraniczny/walutowy, doładowania telefonu, zlecenia stałe, sesje przelewów, przekazy pieniężne Western Union, paczki przelewów, elektroniczne potwierdzenia, blokady, prośba o przelew;

Płatności mobilne — zbliżeniowe, BLIK (przelew i czek), w punktach handlowo-usługowych BLIK-iem, wypłaty z bankomatów aplikacją, wpłaty we wpłatomacie;

Konta firmowe, walutowe i pomocnicze; lokaty;

— Kredyty i pożyczki — wnioskowanie o debet na koncie;

— Dodatkowe usługi dla firm — bilety komunikacji miejskiej, opłaty parkingowe;

— Dane firmy i pełnomocnicy — Aktywacja dostępu do serwisu IPKO, zmiana danych do logowania, mobilna autoryzacja w telefonie.

PKO junior aplikacja 

Posiadając konto dla dziecka, bank pko aplikacja mobilna junior to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu Twoja pociecha wdroży się w świat finansów za pomocą zabawy i przyjemnej edukacji. Równie rodzice zyskają na takiej opcji, posiadając dostęp do konta malucha i śledząc jego wydatki. Dziecko poznaje tajniki planowania finansów, uczy się obsługi konta bankowego i zarządzaniem pieniędzmi za pomocą telefonu. Aplikacja jest dostępna dla dzieci od 13 roku życia zupełnie za darmo i możemy pobrać ją na urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android. 

Funkcje dostępne w aplikacji PKO junior

— Sprawdzanie stanu konta i oszczędności;

— Karty płatnicze i zbliżaki do płatności (breloki z zabawnymi grafikami, np. w kształcie zwierząt);

— Przelewy zatwierdzane przez rodziców w serwisie iPKO;

— Doładowania telefonu;

— Odkładanie pieniędzy do skarbonek;

— Kalkulator oszczędności;

— Nagrody i specjalne odznaki.  

5/5 - (1 oddanych głosów)