Gdańsk to kolejne miasto, gdzie funkcjonują stacjonarne oddziału Banku BPS. Warto mieć na uwadze fakt, iż ta instytucja dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów pod każdym względem. Zastanawiasz się już od jakiegoś czasu, czy warto zostać klientem tej instytucji oraz jak działają poszczególne placówki? Oto kilka najważniejszych informacji!

infolinia bank bps
sesje księgowań bank bps
swift bank bps

Bank BPS w Gdańsku – co warto o nim wiedzieć?

Bank BPS – oddział Gdańsk cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców z kilku prostych powodów. Konsumenci doceniają przede wszystkim takie kwestie, jak:

 • świetnie dopasowane godziny pracy;
 • profesjonalne podejście doradców do potencjalnych kontrahentów banku;
 • wiele produktów i usług dostępnych w ofercie;
 • wygodny dojazd do każdej placówki na terenie Gdańska i nie tylko;
 • i wiele innych aspektów…

Bank BPS Gdańsk to instytucja finansowa warta uwagi ze względu na wiele powodów. Dla osób poszukujących jak najbardziej funkcjonalne konta osobiste jest to strzał w dziesiątkę! Brak ukrytych opłat za prowadzenie rachunku, darmowe transakcje oraz niesamowicie wygodny dostęp do rachunku przez serwis online to nie wszystko. Pamiętaj jednak, że do załatwienia spraw związanych z wnioskowaniem o nowy rachunek lub kredyt zawsze konieczna jest osobista wizyta w placówce. Oddziały Bank BPS w Gdańsku przyjmują na miejscu różne grupy konsumentów, jak np.:

 • klientów indywidualnych;
 • klientów biznesowych;
 • członków samorządów i przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych;
 • rolników.

Bank BPS oddziały i placówki rozmieścił na terenie Gdańska tak, aby każdy z mieszkańców mógł wygodnie korzystać z opcji stacjonarnej obsługi. Na miejscu doradcy wiedzą, jak zająć się niemalże każdą sprawą, a dodatkowo pomagają w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji. 

Co da się załatwić w placówce BPS w Gdańsku?

Chcesz wiedzieć, jak dokładnie działa Bank BPS Gdańsk? Oddziały w poszczególnych punktach aglomeracji miejskiej pracują w godzinach od 9:00 do 17:00, ale wyłącznie w dni robocze. Niestety w weekendy i święta doradcy nie są do dyspozycji klientów oraz osób zainteresowanych ofertą. Udając się na spotkanie ze specjalistą w dowolnie wybranym oddziale, załatwisz takie sprawy, jak:

 • wnioskowanie o kredyty gotówkowe, mieszkaniowe i inne;
 • złożenie dyspozycji wykonania przelewu;
 • wpłata lub wypłata gotówki;
 • wymiana walut;
 • uruchomienie lokaty bankowej (lub zamknięcie);
 • założenie nowego konta bankowego osobistego lub firmowego, a także złożenie wypowiedzenia rachunku;
 • i wiele innych spraw…

Jeśli szukasz banku, który spełni w 100% Twoje oczekiwania, a doradcy w stacjonarnych punktach zawsze zajmą się rzetelnie każdą sprawą, koniecznie zainteresuj się propozycją współpracy z tą instytucją. Bank BPS Gdańsk godziny otwarcia niemalże wszystkich oddziałów dopasował w ten sposób, aby każdy mieszkaniec tej miejscowości miał wygodny dostęp do usług bankowych niezależnie od swojej lokalizacji przebywania.

Transakcje gotówkowe Banku BPS w Gdańsku

Każdy wpłatomat Bank BPS Gdańsk to sprzęt udostępniany przez sieć Planet Cash. Warto nadmienić, iż urządzenia tego rodzaju są dostępne dla wszystkich klientów całkowicie za darmo i bez żadnych limitów. Dotykowe ekrany, mocne zabezpieczenia oraz dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu to cechy, jakimi wyróżnia się niemalże każdy bankomat Bank BPS Gdańsk. Realizacja wpłat środków (a także wypłat) to prosta sprawa. Wystarczy, że masz własną kartę bankomatową i to wszystko. Włóż ją do dowolnego bankomatu lub wpłatomatu BPS, wpisz PIN i wybierz tyle środków, ile tylko potrzebujesz na daną chwilę.

Uwaga! Pieniądze możesz też wygodnie wpłacić i wypłacić w punktach kasowych BPS na terenie Gdańska. Te są jednak czynne nieco krócej niż standardowe godziny otwarcia, jakimi charakteryzuje się Bank BPS Gdańsk. Placówki z obsługa kasową, są dostępne w godzinach od 9:30 do 16:30, a więc całą godzinę krócej niż obsługa klienta.

Czy warto zostać klientem BPS w Gdańsku?

Obecnie wiele osób zastanawia się, czy współpraca z bankiem BPS to dobry pomysł. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie daje ta instytucja oraz aktualną ofertę produktów finansowych – zdecydowanie warto! Pamiętaj, że Bank BPS kontakt umożliwia na różnych płaszczyznach, ale tylko stacjonarnie będziesz w stanie załatwić wszelkie sprawy wymagające złożenia wniosku lub dyspozycji. Na infolinii możesz tylko zablokować kartę płatniczą lub poznać aktualną propozycję usług i produktów bankowych.

Na terenie Gdańska wiele osób ceni sobie jakość obsługi, możliwości oraz dużą liczbę oddziałów należących do BPS Banku. Dla osób ceniących sobie maksymalne bezpieczeństwo środków na koncie oraz wygodny dostęp do rachunku z dowolnego miejsca – oferta BPS będzie strzałem w dziesiątkę! Sprawdź sam i przekonaj się, że posiadanie konta osobistego lub kredytu w BPS to mocno opłacalna opcja niemalże dla każdego.

Oceń artykuł