Gdańsk jest miastem, gdzie co roku przybywa mieszkańców. Aglomeracja miejska stale się rozrasta, a to przekłada się na coraz większe zainteresowanie usługami bankowości stacjonarnej. Zanim wybierzesz instytucję, z którą nawiążesz współpracę, koniecznie sprawdź, jak działa BOŚ Bank na terenie Gdańska. To instytucja, która ma wieloletnie doświadczenie i chociażby z tego względu warto wziąć ją pod uwagę.

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

BOŚ Bank Gdańsk – gdzie są placówki?

Jeśli mieszkasz na terenie Gdańska, koniecznie dowiedz się, gdzie są punkty obsługi klienta BOŚ Bank Gdańsk. Jest to bank z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Instytucja zachęca do osobistego kontaktu z doradcami, gdyż to właśnie w ten sposób można załatwić większość spraw. Bank Ochrony Środowiska Gdańsk stawia głównie na maksymalne zadowolenie swoich kontrahentów. Przekłada się to na coraz lepiej dopasowaną ofertę produktów i usług finansowych, a także wygodniejszy dostęp do placówek.

Na terenie Gdańska znajduje się jeden punkt obsługi konsumenta, do którego ma dostęp praktycznie każdy z mieszkańców tej miejscowości. Jeśli masz w BOŚ Bank konto osobiste wszelkie sprawy z nim związane i nie tylko załatwisz wygodnie z pomocą eksperta na miejscu. Czym wyróżniają się stacjonarne punkty BOŚ Banku? Oto najważniejsze cechy:

 • dogodne godziny pracy;
 • bliskość darmowych parkingów;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • darmowe bankomaty i wpłatomaty;
 • wykwalifikowana kadra doradców finansowych, która pomaga niemalże w każdej sprawie.

W jakich godzinach dostępne są placówki BOŚ Banku?

Bank Ochrony Środowiska Gdańsk oddziały otwiera od godziny 9:30 do 17:00. Pamiętaj, że punkty obsługi konsumenta przyjmują klientów indywidualnych i biznesowych tylko w dni robocze. Niestety nawet jako aktywny klient nie spotkasz się z doradcą np. w sobotę. 

Zanim udasz się na spotkanie z doradcą finansowym, koniecznie sprawdź, jak działa BOŚ Bank Gdańsk. Godziny otwarcia dostępne są zawsze na stronie Internetowej banku i stale są aktualizowane. Sprawdzając takie informacje w Internecie będziesz mieć pewność, że doradca w godzinach Twojej wizyty na pewno będzie dostępny. Infolinia BOŚ Bank jest dostępna w weekendy, ale tylko w nagłych sprawach, jak np. blokada zaginionej karty płatniczej lub odblokowanie dostępu do serwisu online.

Jakie sprawy da się załatwić w BOŚ Banku na terenie Gdańska?

Chcesz uruchomić lokaty BOŚ Bank? A może potrzebujesz konto bankowe dla siebie lub swojego przedsiębiorstwa? Wszystkie te sprawy załatwisz w oddziałach BOŚ Bank Gdańsk. Placówki chętnie przyjmują wszystkich klientów. Ty, jako konsument na spotkaniu z doradcą bankowym załatwisz takie sprawy, jak:

 • zmiana danych osobowych i teleadresowych;
 • złożenie wniosku o udzielenie kredytu lub pożyczki;
 • uruchomienie konta bankowego;
 • założenie lokaty bankowej;
 • wpłaty i wypłaty gotówki w punkcie kasowym;
 • i wiele więcej…

Musisz wiedzieć, że będąc klientem BOŚ Bank, oddziały Gdańsk chętnie przyjmą też dyspozycję zamknięcia konta lub wypłaty transzy kredytu. Możesz też złożyć dyspozycję nadpłaty zobowiązania lub całkowitą spłatę kredytu.

Pamiętaj! Kiedy udasz się na spotkanie z doradcą finansowym w BOŚ Banku zawsze zabierz ze sobą dowód osobisty! W przeciwnym razie pracownik nie będzie w stanie zweryfikować Twojej tożsamości, a co za tym idzie nie załatwisz żadnej sprawy.

Wpłatomat i bankomat BOŚ Bank Gdańsk – jak działają maszyny do operacji gotówkowych

Jeśli masz konto oszczędnościowe BOŚ Bank lub funkcjonalne konto osobiste na pewno potrzebujesz też wygodnego dostępu do urządzenia, jakim jest bankomat i wpłatomat BOŚ Bankk Gdańsk. Ta instytucja pragnie zadowolić wszystkich mieszkańców Gdańska, dlatego udostępnia CAŁKOWICIE ZA DARMO swoje bankomaty i wpłatomaty. Chcesz wiedzieć, jak działa bankomat BOŚ Bank Gdańsk? To proste. Wystarczy, że:

 • włożysz kartę płatniczą i wpiszesz swój PIN lub podasz kod BLIK;
 • określisz kwotę wypłaty środków lub wpłaty dla wpłatomatów;
 • zatwierdzisz operację;
 • pobierzesz potwierdzenie transakcji.

Zasada działania urządzeń do operacji gotówkowych jest naprawdę prosta. Jako klient banku BOŚ bez problemu wpłacisz i wypłacisz środki za darmo w urządzeniach na terenie miasta lub bezpośrednio w placówce, ale tylko w dni robocze. Plusem korzystania z wpłatomatów i bankomatów BOŚ Banku jest dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Opinie o BOŚ Banku w Gdańsku

Opinie o BOŚ Bank są naprawdę różne. Większość osób docenia jednak wieloletnie doświadczenie banku w branży finansowej, a także dogodny dostęp do placówek i bankomatów. Najczęściej wskazywanym atutem tej instytucji jest bogata oferta produktów i usług finansowych. Klienci doceniają także:

 • wykwalifikowaną kadrę doradców finansowych;
 • szybki kontakt z infolinią;
 • brak ukrytych kosztów związanych z obsługą stacjonarną.

Pamiętaj, że na spotkanie z doradcą banku BOŚ możesz udać się bez wcześniejszego terminu. W stacjonarnych punktach obsługi klienta kolejki zazwyczaj nie występują, a nawet jeśli to sprawna obsługa przez doradców minimalizuje je w krótkim czasie.

Dlaczego warto korzystać z usług BOŚ Banku, będąc mieszkańcem Gdańska?

W Gdańsku działa wiele instytucji finansowych, ale tylko bank BOŚ charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem, dogodnymi godzinami pracy oraz wykwalifikowaną kadrą doradców. Szukasz kompleksowej obsługi w godzinach dopasowanych do potrzeb potencjalnych klientów? Sprawdź propozycję współpracy BOŚ Banku oraz sposób funkcjonowania placówek tej instytucji. Na pewno nie pożałujesz podpisania umowy kredytowej lub założenia konta w stacjonarnym punkcie obsługi banku BOŚ.

Gwarantujemy, że doradcy finansowi w placówkach BOŚ zawsze dopasują produkty i usługi do Twoich aktualnych potrzeb. Nie obawiaj się o koszty i długi czas oczekiwania na doradców. W tym przypadku wszystkie sprawy załatwiane są ekspresowo, a Ty możesz cieszyć się wygodnym dostępem do swoich finansów. Placówki BOŚ Bank w Gdańsku to miejsce, gdzie poziom obsługi jest na bardzo dobrym poziomie.

Warto przeczytać:

5/5 - (2 oddanych głosów)