Prowadzisz własną działalność gospodarczą i nie wiesz, czy założenie nowego konta firmowego to dobry pomysł? Koniecznie sprawdź, jak działa rachunek dla przedsiębiorcy w BOŚ Banku. Kiedy wybierzesz tę instytucję, Twoja firma zyska naprawdę wiele. Kilka różnych rachunków do wyboru oraz naprawdę atrakcyjne warunki korzystania z firmowego konta to nie wszystko. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie sprawdź, co proponuje konto firmowe w Banku Ochrony Środowiska.

RANKING KONT FIRMOWYCH >>

Na co może liczyć przedsiębiorca w BOŚ Banku?

Jako firma możesz liczyć na naprawdę wiele, kiedy chodzi o BOŚ Bank. Konto firmowe dla klientów biznesowych świetnie sprawdza się nawet w kryzysowych sytuacjach. Wygodny dostęp do finansów przez aplikację mobilną oraz serwis transakcyjny, a także rzetelna obsługa klienta niezależnie od pory dnia to główne cechy, jakimi wyróżnia się rachunek firmowy. BOŚ Bank jest instytucją, która stawia przede wszystkim na maksymalne zadowolenie swoich konsumentów. W ramach posiadania konta firmowego możesz też łatwo korzystać z wielu innych ofert banku skierowanych do przedsiębiorców, a mianowicie:

 • karty kredytowej;
 • kredytu obrotowego;
 • terminala w firmie;
 • i wiele więcej…

Co oferuje Bank Ochrony Środowiska? Bank – konto firmowe proponuje każdemu, kto prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółkę lub inną formę działalności uznawaną przez prawo w Polsce. Kredyty dla firm to tylko produkty dodatkowe, z których może skorzystać wygodnie każdy posiadacz rachunku firmowego w tej instytucji. Konto firmowe BOŚ Bank to świetna opcja dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo, wygodną obsługę oraz nieograniczony dostęp do produktów finansowych.

Inne produkty dla firm

kredyt gotówkowy boś bank
kredyt firmowy boś bank
lokata boś bank

Czym charakteryzuje się konto elastyczne dla firm w BOŚ Banku?

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać jako klient biznesowy instytucji BOŚ Bank. Konto firmowe online dostępne jest tylko przez stronę Internetową banku. W ramach oferty elastycznej możesz liczyć przede wszystkim na:

 • 0 złotych za wypłaty z bankomatów BOŚ Banku;
 • 0 złotych za elektroniczne transakcje i przelewy wewnętrzne;
 • 0 złotych za przelewy do ZUS i US;
 • 0 złotych za korzystanie z elektronicznej bankowości.

Jak widać, konto firmowe BOŚ Bank to głównie brak ukrytych koszów za jakiekolwiek działania i transakcje oraz wygodny sposób na zarządzanie swoimi finansami. Ranking kont firmowych online jasno wskazuje, iż propozycja współpracy od tej instytucji jest jedną z tych najchętniej wybieranych. Bank Ochrony Środowiska proponuje rachunek elastyczny każdemu przedsiębiorcy, który chce zminimalizować koszty korzystania z konta bankowego i nie tylko. Chcesz mieć również wygodny dostęp do firmowych finansów? Wybierz konto walutowe lub konta firmowe dostępne w ofercie tej instytucji, a na pewno otrzymasz wszystko to, czego tylko potrzebujesz.

Ciekawostka! Będąc klientem BOŚ Banku, możesz zgłosić się do wybranej placówki po darmowy terminal płatniczy dla swojego przedsiębiorstwa. To kolejny aspekt, który sprawiaj, że coraz większa liczba przedsiębiorców w Polsce decyduje się na współpracę z tą instytucją finansową.

Jak założyć konto firmowe w BOŚ Bank?

Zakładanie konta firmowego nigdy wcześniej nie było tak proste. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób ubiegać się o konto firmowe w BOŚ Bank? Jak założyć rachunek dla przedsiębiorstwa w kilku prostych krokach. Przede wszystkim możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • stacjonarnie w wybranej placówce banku na terenie Polski;
 • online za pośrednictwem strony Internetowej oraz formularza kontaktowego.

Sam proces wnioskowania jest prosty i nie zajmuje najczęściej więcej niż kilkanaście minut potrzebnych do uzupełnienia niezbędnej dokumentacji. Wnioskując online, wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy i poczekasz na kontakt ze strony pracownika banku. Stacjonarnie wszelkie sprawy załatwisz od ręki. Pamiętaj, że wybierając się do placówki, możesz trafić np. na kolejki.

BOŚ Bank konto firmowe przez Internet

Nawet w dzisiejszych czasach nie da się uniknąć całkowicie realnych spotkań twarzą w twarz z innym człowiekiem. Dotyczy do głównie relacji na poziomie bank – klient. Dlaczego? Nawet jeśli wypełnisz dokumenty i formularz online, założenie konta firmowego będzie możliwe dopiero wtedy, kiedy pojawisz się w placówce osobiście podpisać umowę. To podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić podczas zakładania konta dla swojego przedsiębiorstwa W BOŚ Bank konto firmowe przez Internet, jest jak najbardziej dostępne, ale do jego założenia najczęściej konieczna będzie wizyta w placówce banku.

Konto dla przedsiębiorców w BOŚ Bank

Zastanawiasz się, dlaczego warto mieć konto firmowe – BOŚ Bank? Opłaty w tym przypadku są naprawdę znikome. Jako przedsiębiorca nie zapłacisz ani złotówki za prowadzenie rachunku, wypłaty gotówki, operacje bezgotówkowe, a także przelewy krajowe i wewnętrzne. To jednak nie wszystko. BOŚ Bank Internetowe konto firmowe to także:

 • nieograniczone możliwości zarządzania swoimi finansami;
 • szansa na rozwój przedsiębiorstwa;
 • wiele opcji finansowania dostępnych z minimum formalności.

Kredyty dla firm to przede wszystkim opcjonalne produkty, z których jak najbardziej skorzystasz jako przedsiębiorca posiadający rachunek firmowy  w Banku Ochrony Środowiska. Jeśli masz już konto bankowe dla swojego przedsiębiorstwa, będzie Ci o wiele łatwiej zdobyć finansowanie lub po prostu zapanujesz nad firmowymi wydatkami. Ranking wskazuje, że to właśnie to konto sprawia, że przedsiębiorcy działają jeszcze sprawniej.

Chcesz zdobyć więcej informacji na ten temat? Potrzebujesz wyjaśnienia pewnych zagadnień, które są dla Ciebie niejasne? Poproś o pomoc eksperta kredytowego, pracownika banku lub zadzwoń po prostu na infolinię. Dowiesz się w ten sposób, w jaki sposób działa konto firmowe w BOŚ Banku oraz jakie są szczegóły dostępnej aktualnie oferty. Nie zwlekaj, gdyż warunki dla posiadaczy nowych kont firmowych stale się zmieniają – niekoniecznie na lepsze, choć BOŚ Bank stawia mimo wszystko na doświadczenie i zadowolenie klientów.

Sprawdź konta firmowe w innych bankach

5/5 - (2 oddanych głosów)