Katowice to miasto w centrum Śląska. Do tej miejscowości co roku napływa wiele nowych osób, które poszukują nowego miejsca do życia, pracy lub po prostu chcą studiować. Jesteś jednym z mieszkańców tego miasta i szukasz wygodnego dostępu do stacjonarnych usług bankowych? Jeśli tak, koniecznie sprawdź ofertę banku BOŚ, która skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych na terenie Katowic.

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

Bank Ochrony Środowiska w Katowicach – co warto o nim wiedzieć?

Masz w BOŚ Bank konto osobiste i przeprowadzasz się do Katowic? To świetnie się składa. W tym mieście działa placówka tego banku, która przyjmuje klientów firmowych oraz prywatnych. Pamiętaj, że w BOŚ Bank Katowice załatwisz wszelkie sprawy związane ze prowadzeniem konta bankowego, uruchomieniem i spłatą kredytu, a także zarządzaniem lokatami. Wystarczy, że udasz się na spotkanie z doradcą bez wcześniejszego umawiania, a bez problemu załatwisz na miejscu wszystkie swoje sprawy finansowe. Bank Ochrony Środowiska Katowice wyróżnia się spośród innych instytucji finansowych takimi cechami, jak:

 • dogodne godziny pracy od poniedziałku do piątku;
 • całodobowa infolinia dostępna w nagłych sytuacjach;
 • darmowe bankomaty i wpłatomaty;
 • wykwalifikowana kadra doradców finansowych w placówkach partnerskich.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat instytucji Bank Ochrony Środowiska Katowice? Oddziały funkcjonują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 17:00. Zanim jednak udasz się na spotkanie w stacjonarnym punkcie obsługi, sprawdź wcześniej dokładne godziny na stronie Internetowej lub zadzwoń pod numer, gdzie dostępna jest Infolinia BOŚ Bank. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że zdążysz spotkać się z doradcą przed zamknięciem lokalu bankowego.

Co załatwisz w oddziale BOŚ Bank w Katowicach? 

Wybierasz się na spotkanie z doradcą BOŚ Bank Katowice? Placówki chętnie przyjmują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych w godzinach swojej pracy. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem tej instytucji, możesz spotkać się z pracownikiem banku BOŚ i dowiedzieć się więcej na temat aktualnej oferty produktów i usług finansowych. Masz już konto oszczędnościowe BOŚ Bank lub konto osobiste? W takim razie na miejscu załatwisz takie sprawy, jak:

 • wniosek o kredyt gotówkowy, hipoteczny lub pożyczkę;
 • uruchomienie nowej lokaty lub konta oszczędnościowego;
 • nadpłata kredytu;
 • wplata lub wypłata gotówki z konta bankowego;
 • zmiana danych osobowych lub teleadresowych;
 • i wiele więcej…

O czym musisz pamiętać nawet jeśli jesteś klientem BOŚ Bank Katowice? Godziny otwarcia placówek są nieprzekraczalne, dlatego jeśli planujesz dłuższe spotkanie z doradcą, udaj się na miejsce z odpowiednim zapasem czasu. Sprawy takie, jak zamknięcie konta osobistego załatwisz wyłącznie w stacjonarnym oddziale w Katowicach lub poprzez wysyłkę wniosku korespondencją tradycyjną. W tej drugiej opcji na rozpatrzenie sprawy poczekasz znacznie dłużej, aniżeli podczas spotkania z doradcą w wybranym punkcie obsługi klienta na terenie Katowic.

Opinie na temat BOŚ Banku w Katowicach

Zastanawiasz się, jakie są opinie o BOŚ Bank w Katowicach? Kiedy przejrzysz Internet, na pewno znajdziesz wiele pozytywnych, jak i negatywnych recenzji. Większość zadowolonych konsumentów docenia przede wszystkim aspekty związane z takimi elementami, jak:

 • godziny pracy;
 • kwalifikacje doradców;
 • oferta finansowa banku;
 • wygodny dojazd do placówek w Katowicach;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

BOŚ Bank oddziały Katowice zatrudniają wyłącznie wykwalifikowaną kadrę doradców z doświadczeniem w branży finansowej. Ponad 30 lat na rynku sprawia, że ten bank świadczy usługi najwyższej jakości, które są doceniane przez ogromną liczbę klientów nie tylko w Katowicach, ale i całej Polsce.

Transakcje gotówkowe BOŚ Bank Katowice

Planujesz wpłatę lub wypłatę środków z konta bankowego? Bankomat BOŚ Bank Katowice pozwoli Ci przede wszystkim na szybką i bezpieczną realizację wypłaty gotówki i to bez żadnych ograniczeń. Dostęp do maszyn realizujących operacje gotówkowe ma praktycznie każdy, kto posiada konta osobiste, firmowe oraz lokaty BOŚ Bank

Pamiętaj, ze jako klient tej instytucji wypłacisz swoje środki całkowicie za darmo!

Chcesz wiedzieć, jak działają i czym wyróżniają się urządzenia takie, jak bankomat i wpłatomat BOŚ Bank Katowice? Oto kilka istotnych kwestii, jakie warto wiedzieć na temat tego typu urządzeń.

 • dostęp do maszyn przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • brak opłat za korzystanie z wpłat i wypłat środków z konta bankowego;
 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia, które ułatwiają obsługę osobom niepełnosprawnym;
 • intuicyjny interfejs urządzenia.

Jak widzisz, jest wiele pozytywnych cech, jakimi wyróżniają się bankomaty i wpłatomaty banku BOŚ na terenie Katowic.

Jak zamknąć konto w BOŚ Banku na terenie Katowic?

Kiedy jesteś klientem BOŚ Banku w Katowicach, możesz zamknąć konto w prosty sposób jeśli nie jesteś już zadowolony ze świadczonych usług lub masz lepszą ofertę na prowadzenie rachunku bankowego. Zrobisz to na dwa sposoby:

 • korespondencyjnie;
 • osobiście w dowolnym oddziale.

W Katowicach nie ma dużych kolejek w placówce tego banku, dlatego najlepszym pomysłem jest osobiste spotkanie z doradcą i złożenie wniosku o zamknięcie rachunku bankowego. Zastanów się jednak, czy warto zamykać rachunek w tej instytucji. Porozmawiaj ze specjalistą i dowiedz się, czy nie masz możliwości przejścia na lepszą ofertę. BOŚ Bank to bank z wieloletnim doświadczeniem, który pielęgnuje swoich klientów pod każdym względem.

Czy warto zostać klientem banku BOŚ w Katowicach?

Zastanawiasz się, czy warto zostać aktywnym klientem banku BOŚ w Katowicach? Jeśli mieszkasz na terenie tego miasta lub okolic, koniecznie wybierz tę instytucję. Bank poprowadzi za darmo Twoje konto osobiste oraz udzieli Ci atrakcyjnych pod względem warunków kredytów lub pożyczek. Jeśli chcesz poznać szczegóły, udaj się do wybranej placówki w Katowicach i porozmawiaj z doradcą. Gwarantujemy, że ze spotkania wyjdziesz w 100% usatysfakcjonowany.

5/5 - (1 oddanych głosów)