Kraków to duże miasto w województwie małopolskim. Liczba mieszkańców tej aglomeracji wzrasta z roku na rok, co przekłada się na coraz większe zapotrzebowanie na stacjonarne usługi bankowe. Obecnie wiele instytucji finansowych inwestuje w swój rozwój, otwierając nowe punkty obsługi konsumenta. Chcesz wiedzieć, jak na tle inny wypadają placówki BOŚ Banku? A może interesuje Cię kredyt w Banku Ochrony Środowiska? Sprawdź, jak działają punkty obsługi klienta tego banku na terenie Krakowa i przekonaj się, że warto zostać klientem banku BOŚ.

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

BOŚ Bank w Krakowie – czy to dobra konkurencja dla innych banków?

BOŚ Bank na terenie Krakowa jest naprawdę niezłą konkurencją dla innych instytucji finansowych. Kiedy nie wiesz, na jaką ofertę ostatecznie się zdecydować, koniecznie przeanalizuj np. warunki prowadzenia konta osobistego. W tym przypadku na tle innych banków BOŚ wypada bardzo korzystnie. Wybierając tę instytucję, zaoszczędzisz sporo gotówki na prowadzeniu rachunku i zyskasz stały dostęp do pomocy w obsłudze klienta.

BOŚ Bank Kraków – ile placówek znajduje się na terenie tego miasta?

BOŚ Bank Kraków ma aktualnie dwie placówki na terenie tej miejscowości. Warto o tym pamiętać, gdyż to właśnie ilość placówek decyduje o tym, jaki jest poziom dostępu do stacjonarnych usług bankowych. Instytucja, rozmieszczając swoje poszczególne oddziały, bierze pod uwagę przede wszystkim takie aspekty, jak:

 • liczbę mieszkańców;
 • wielkość miasta;
 • poziom zainteresowania bankowością stacjonarną przez potencjalnych klientów;
 • liczbę miejsc pracy na danym terenie;
 • dostęp do komunikacji miejskiej i darmowych parkingów.

Mimo to, iż Bank Ochrony Środowiska Kraków nie ma wielu placówek w tym mieście, to jednak konsumenci coraz chętniej korzystają z jego usług właśnie w stacjonarnych oddziałach. Chcesz wiedzieć, w jakich godzinach pracuje BOŚ Bank? Oddziały Kraków dostępne są w dni powszednie od godziny 9:30 do 17:00. Pamiętaj, aby przed wizytą w placówce zawsze sprawdzić, w jakich godzinach pracuje dany punkt. Czas pracy może ulec zmianie w zależności od sytuacji. Na stronie Internetowej banku BOŚ znajdziesz zawsze aktualne informacje na ten temat.

Jakie sprawy można załatwić w placówkach BOŚ Bank Kraków?

Kiedy udasz się do punktu obsługi klienta banku BOŚ, załatwisz na miejscu takie sprawy, jak:

 • wniosek o kredyt hipoteczny lub gotówkowy;
 • dyspozycję wypłaty transzy kredytu;
 • zmianę danych osobowych oraz teleadresowych;
 • założenie nowego konta bankowego;
 • uruchomienie lokaty;
 • wpłata lub wypłata gotówki w punkcie kasowym.

W przypadku BOŚ Bank Kraków oddziały przyjmują sprawnie klientów indywidualnych oraz biznesowych bez większych ograniczeń. Warto mieć na uwadze fakt, że obsługa na miejscu odbywa się tylko w dni powszednie bez świąt i weekendów. Każdy, kto posiada w BOŚ Bank konto osobiste, może wygodnie zarządzać swoimi sprawami w stacjonarnych placówkach, przez aplikację oraz serwis transakcyjny.

Pamiętaj! Do sprawnego załatwienia spraw związanych z bankowością zawsze potrzebujesz ze sobą aktualnego dowodu tożsamości. W przeciwnym razie pracownik banku nie będzie w stanie przyjąć Twojej sprawy!

Jeśli udasz się osobiste do BOŚ Bank Kraków placówki załatwią wszystkie Twoje bieżące sprawy tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. 

Bankomaty i wpłatomaty BOŚ Bank w Krakowie

Na terenie tego miasta bez problemu znajdziesz wpłatomat i bankomat BOŚ Bank Kraków. Tego typu urządzenia są niezwykle funkcjonalne i przede wszystkim niezawodne. Infolinia BOŚ Banku udzieli Ci zawsze aktualnych informacji na temat oferty oraz lokalizacji placówek i bankomatów. Do najważniejszych cech, jakimi wyróżnia się bankomat i wpłatomat BOŚ Bank Kraków, zaliczamy:

 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • transakcje bez użycia karty płatniczej;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • maksymalne bezpieczeństwo ze względu na zastosowanie kamer;
 • niezawodność;
 • brak opłat za zrealizowane transakcje.

Masz lokaty BOŚ Bank lub konta oszczędnościowe BOŚ Bank? Jeśli tak, możesz bez żadnych opłat i ograniczeń korzystać z funkcjonalności, jakie dają Ci wpłatomaty i bankomaty tej instytucji. Pamiętaj, że wszelkie transakcje gotówkowe zrealizujesz wygodnie w placówkach, ale w tym przypadku licz się z dodatkową opłatą.

Opinie klientów na temat BOŚ Banku w Krakowie

Opinie o BOŚ Banku są różne, choć większość z nich wskazuje to, iż warto zostać klientem tej instytucji finansowej. Jeśli mieszkasz na terenie Krakowa i szukasz wygodnego dostępu do usług bankowości stacjonarnej, koniecznie weź pod uwagę BOŚ Bank Kraków. Godziny otwarcia to nie jedyna kwestia, jaka jest doceniana przez wielu konsumentów. Do istotnych cech, które przekładają się na świetne opinie na temat tej instytucji, zaliczamy:

 • dogodne godziny placówek;
 • świetna lokalizacja bankomatów, wpłatomatów i oddziałów;
 • bogata oferta produktów finansowych;
 • wykwalifikowana kadra pracowników na infolinii i w oddziałach.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o podpisaniu umowy, koniecznie weź pod uwagę to, jakie są opinie o danej instytucji. Następnie przejrzyj ofertę banku w sieci lub udaj się do wybranej placówki na terenie Krakowa. W ten sposób na pewno podejmiesz właściwą decyzję.

Czy warto zostać klientem BOŚ Bank w Krakowie?

Mieszkasz w mieście, jakim jest Kraków? BOŚ Bank to instytucja, która stawia przede wszystkim na zadowolenie mieszkańców tej miejscowości. Możesz mieć pewność, że wieloletnie doświadczenie banku przedkłada się na poziom jakości świadczonych usług. Zapamiętaj, że bank BOŚ nigdy nie pobiera dodatkowych prowizji za wykonywanie wypłat w bankomatach. Jeśli mieszkasz w Krakowie i szukasz wygodnego dostępu do usług finansowych, które spełnią Twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź ofertę tej instytucji.

Zastanawiasz się, czy warto zostać klientem BOŚ Banku w Krakowie? Zdecydowanie tak. W tym przypadku na pewno docenisz kompleksową obsługę, wiele możliwości kontaktu oraz niezwykle bogatą ofertę produktów finansowych dopasowanych do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych.

Warto przeczytać:

5/5 - (1 oddanych głosów)