Na terenie Poznania funkcjonuje wiele banków, które dokładają wszelkich starań, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Warto wiedzieć, w jaki sposób funkcjonują poszczególne instytucje w miejscu, gdzie mieszkasz. Dzięki temu wybierzesz najlepszą instytucję, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb pod względem dostępności placówek oraz jakości świadczonych usług. Jak więc działa BOŚ Bank na terenie Poznania? Czy warto zostać klientem tego banku? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

infolinia boś bank
sesje boś bank
swift boś bank

Bank Ochrony Środowiska w Poznaniu – jak działają poszczególne placówki?

BOŚ Bank Poznań ma w tej miejscowości jedną swoją placówkę, która dostępna jest praktycznie dla wszystkich osób zainteresowanych ofertą banku i nie tylko. Do placówki można udać się bez wcześniejszego umawiania z doradcą. Wystarczy wejść do punktu w godzinach jego pracy i poczekać na swoją kolej w kolejce do doradcy. Bank Ochrony Środowiska Poznań to miejsce, gdzie klient stawiany jest na pierwszym miejscu. Jeśli udasz się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta, na pewno zauważysz, że pracownicy dokładają wszelkich starań, by jakość świadczonych usług była utrzymana na najwyższym możliwym poziomie.

Masz w BOŚ Bank konto osobiste? W takim razie bez problemu spotkasz się z doradcą finansowym w godzinach od 9:30 do 17:00 w dni robocze. Pamiętaj, że do załatwienia jakiejkolwiek sprawy w oddziale związanej z bankowością prywatną lub firmową musisz mieć ze sobą aktualny dowód osobisty. W przeciwnym razie pracownik banku nie potwierdzi Twojej tożsamości, a co za tym idzie, nie załatwisz żadnej sprawy. Czym wyróżnia się BOŚ Bank Poznań? Placówki w tym mieście to głównie:

 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • kompleksowa obsługa klienta przez wykwalifikowanych doradców;
 • dogodne dla klientów godziny pracy;
 • nieograniczony dostęp do bankomatów i wpłatomatów;
 • szybka obsługa, która doceniana jest przez wielu kontrahentów.

Pamiętaj! Zanim udasz się na spotkanie z doradcą w placówce Poznań – BOŚ Bank, zawsze sprawdź aktualne godziny pracy na stronie Internetowej. Często zdarza się, że punkt obsługi w Poznaniu działa w skróconych godzinach od 10:30 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

Jakie sprawy załatwisz w BOŚ Bank w Poznaniu?

Infolinia BOŚ Bank jest jak najbardziej pomocna, ale w ten sposób nie załatwisz wszystkich spraw związanych z bankowością indywidualną oraz firmową. CO jeszcze warto wiedzieć na temat instytucji, jaką jest Bank Ochrony Środowiska Poznań? Oddziały przyjmują zarówno klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jako aktywny klient tej instytucji na miejscu załatwisz takie sprawy, jak:

 • złożenie wniosku o udzielenie kredytu lub pożyczki;
 • zamknięcie konta lub uruchomienie nowego rachunku;
 • założenie nowej lokaty bankowej;
 • zmiana danych osobowych i teleadresowych;
 • wpłata i wypłata środków z konta osobistego lub firmowego;
 • i wiele więcej…

Każdy, kto ma konta oszczędnościowe BOŚ Bank, osobiste, lub firmowe może bez żadnych ograniczeń korzystać z pomocy stacjonarnych doradców. Pamiętaj, że poprzez infolinię co najwyżej zablokujesz zaginioną kartę płatniczą lub odblokujesz dostęp do serwisu transakcyjnego. Wszelkie sprawy związane z prowadzeniem konta lub kredytami musisz załatwić osobiście w oddziale.

Jak wpłacić lub wypłacić gotówkę z konta w BOŚ Banku na terenie Poznania?

W przypadku BOŚ Bank oddziały Poznań udostępniają swoim klientom bankomat oraz wpłatomat. BOŚ Bank Poznań to instytucja, która ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim klientom wszystko to, czego tylko potrzebują. Chcesz wiedzieć, jak wpłacić lub wypłacić środki z konta BOŚ Bank Poznań? Godziny otwarcia placówek w tym przypadku nie mają większego znaczenia. Wystarczy, że udasz się do bankomatu lub wpłatomatu, a następnie:

 1. Włożysz do urządzenia swoją kartę płatniczą.
 2. Wpiszesz kod PIN.
 3. Wybierzesz opcję transakcji do wykonania.
 4. Określisz kwotę wpłaty lub wypłaty środków.
 5. Włożysz pieniądze do odpowiedniego otworu lub wyciągniesz je w razie wypłaty.
 6. Odbierzesz potwierdzenie operacji.

To wszystko, co musisz zrobić, aby skorzystać z opcji wpłaty lub wypłaty pieniędzy. Bankomat BOŚ Bank Poznań to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które ma wiele pozytywnych cech takich, jak:

 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych;
 • możliwość realizacji transakcji BLIK;
 • maksymalne bezpieczeństwo ze względu na zastosowanie kamer;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu;
 • brak opłat za korzystanie z wypłaty gotówki.

Jak widzisz, korzystanie z funkcjonalności wpłatomatów i bankomatów jest dziecinnie proste. Mieszkasz w mieście, jakim jest Poznań? BOŚ Bank to prawdopodobnie instytucja, której potrzebujesz. Nie wierzysz? Poniżej znajdziesz informacje, które przekonają Cię do tego, że warto zostać klientem tego banku na terenie Poznania.

BOŚ Bank Poznań – opinie konsumentów

Opinie o BOŚ Bank to rzetelne źródło informacji, które pozwala na łatwiejsze podjęcie decyzji o nawiązaniu współpracy z tą instytucją. Wahasz się przed podpisaniem umowy kredytowej lub umowy o prowadzenie konta bankowego? Niepotrzebnie. Opinie klientów są różne, ale większość z nich wskazuje na fakt, iż jest to bank, który świadczy usługi idealnie dopasowane do potrzeb swoich odbiorców. Klienci doceniają głównie:

 • atrakcyjnie oprocentowane lokaty, kredyty i pożyczki;
 • brak opłat za prowadzenie konta bankowego;
 • darmowe bankomaty i wpłatomaty;
 • wykwalifikowaną kadrę pracowników w oddziałach;
 • i nie tylko…

Chcesz rozpocząć od założenia lokaty BOŚ Bank? Zastanów się przy okazji, czy nie warto pomyśleć nad kontem bankowym. Wszelkie formalności związane z tego typu sprawami załatwisz podczas jednego spotkania z doradcą w placówce banku BOŚ w Poznaniu. Brzmi świetnie? Sprawdź na własnej skórze i udaj się do dowolnie wybranego punktu obsługi klienta na terenie Poznania. Jeśli mieszkasz na stałe w tej miejscowości, postaw na wysoką jakość obsługi klienta i produkty finansowe dopasowane do potrzeb konsumenta – wybierz BOŚ Bank w Poznaniu a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Warto przeczytać:

5/5 - (1 oddanych głosów)